Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Рекламні плакати в кафе і ресторанах

рекламні плакати в кафе і ресторанахРекламна компанія вашого закладу повинна бути продумана до дрібниць, а всі її інструменти, в тому числі і поліграфія повинні чітко відповідати загальній стилістиці закладу. Компанія "Рвс-Принт" пропонує широкий спектр поліграфічних послуг, таких як: візитки, флаєра, буклети. Особливо великою популярністю в такого роду бізнес ніші користуються плакати.

Правильно продуманий вид плакатів дає явні переваги перед іншими конкурентами. Будь-який заклад розрахований на певну цільову аудиторію, зі схожими інтересами, захопленнями, способом життя. Тому розробити плакати з написами та ілюстраціями, які б подобалися б постійним відвідувачам, а також потенційним клієнтам неодмінно варто.

Детальніше: Рекламні плакати в кафе і ресторанах

Рекламна поліграфія для інтернет магазинів

 рекламна поліграфія для інтернет магазинівБагато хто вважає, що для інтернет магазини не потребують поліграфії. А як же тоді рекламувати ці самі інтернет магазини і допомагати про них дізнатися великій аудиторії людей, які можливо не приділяють великого часу інтернет павутині?

Компанія "Рвс-Принт" пропонує вам широкий спектр поліграфічних послуг. Нашими клієнтами є як великі так і невеликі компанії, незалежно від роду діяльності та територіального розміщення.

Детальніше: Рекламна поліграфія для інтернет магазинів

Пакети з логотипом

пакети з логотипомКорпоративний стиль повинен проявлятися у всьому, починаючи від візитки і закінчуючи такими аксесуарами як ручки, блокноти, і звичайно ж паперові пакети, в які власне і прийнято упаковувати презенти для бізнес партнерів або потенційних споживачів.

Якщо ви хочете збільшити впізнаваність своєї компанії, одним з найефективніших рекламних носіїв є паперові пакети з логотипом. Хочемо відзначити, що це стильно, ефективно, а головне недорого.

Поліграфія з логотипом компанії завжди привертає увагу. Погодьтеся, що коли ви наприклад звертаєтеся в Туристичне агентство, яке в підсумку вам вручає документи в красивій фірмовій папці зі своїми візитками і барвистими листівками - пам'ятками і все це виконано в єдиному корпоративному стилі - це приємно, зручно і створює відмінне враження про компанію.

Детальніше: Пакети з логотипом

Як створити ефектний і ефективний каталог

як створити ефектний і ефективний каталогДля того, щоб ваші продажі проходили активно, зручно, ефективно звичайно ж необхідно структурувати всю продукцію . Презентувати продукцію потенційним споживачам, оперативно знаходити опис товару та інші характеристики дуже зручно, якщо у Вас під рукою є каталог.

Друк каталогів один з напрямків компанії "РВС-Принт". Незалежно від обсягів компанії і кількості продукції, ми із задоволенням здійснимо друк каталогів в Києві, виходячи з ваших потреб.

Для того щоб каталогом дійсно було зручно користуватися і він привертав увагу, варто приділити особливу увагу зовнішньому вигляду.

Детальніше: Як створити ефектний і ефективний каталог

Рекламна поліграфія в Києві

рекламна поліграфія в КиєвіРекламна поліграфія є досить потужним маркетинговим інструментом, при цьому вартість її набагато нижче, на відміну від інших рекламних носіїв. Багато маркетологів компаній віддають перевагу даному виду реклами, тому компанія "Рвс-Принт" може сміливо похвалитися широким колом постійних клієнтів. Вважається, що застосування рекламної поліграфії значно підсилює рекламний ефект на споживача.

Насправді рекламна поліграфія оточує нас з усіх боків.

Детальніше: Рекламна поліграфія в Києві

Сувенірна поліграфія на замовлення

 Сувенірна Поліграфія на замовлення Якщо ви хочете справити приємне враження на постійних або потенційних клієнтів і партнерів пропонуємо вам замовити сувенірну поліграфію в Києві. Невеликі корпоративні сувеніри з логотипом компанії стануть відмінними презентами на промо акціях, виставках, рекламних заходах, корпоративних святах, на ділових переговорах. Такі презенти можна вважати чисто символічними. При цьому належний знак уваги і поваги буде надано. Виготовлення сувенірів з корпоративним логотипом недорого ви зможете замовити в компанії "Рвс-Принт".

Відзначимо, що Сувенірна поліграфія для кожного підприємства незалежно від його масштабів і продуктивності відіграє не останню роль у формуванні лояльності і довірчого ставлення до бренду.

Детальніше: Сувенірна поліграфія на замовлення

Оперативний друк на конвертах

оперативний друк на конвертахДрук корпоративної поліграфії дуже важливий для кожної поважаючої себе компанії. Оперативний друк повинен бути якісним, привабливим і конкурентоспроможним. Сфера діяльності поліграфії "РВС-Принт" не обмежується виготовленням візиток, блокнотів і календарів: ми також можемо запропонувати вам друк широкоформатних банерів, шовкографію, рекламної поліграфії і тд.

Нашими постійними клієнтами є як великі компанії, так і невеликі підприємства і навіть приватні особи. Найбільш затребуваними поліграфічними продуктами можна назвати візитні картки, рекламні листівки, флаєра і звичайно ж друк на конвертах.

Детальніше: Оперативний друк на конвертах

Терміновий друк банерів в Києві

Терміновий друк банерів в КиєвіКомпанія "РВС-Принт" пропонує вам друк банерів Київ за доступними цінами. На сьогоднішній день банер є популярним рекламним носієм, який дозволяє ознайомити потенційних споживачів з акціями, послугами або продукцією компанії. Банер є ефективним рекламним інструментом для промо заходів, виставок, торгових центрів, виставок і тд.

Якщо вам потрібно друк банера швидко, тоді ви звернулися за адресою. Ми є професіоналами своєї справи, готові виготовити замовлення будь-якої складності, починаючи від розробки дизайну майбутнього банера, закінчуючи після друкованими роботами.

Детальніше: Терміновий друк банерів в Києві

Професійна поліграфія в Києві

Професійна Поліграфія в КиєвіВарто тільки вийти на вулицю і відразу ж перед очима безліч рясніють реклам, інформаційних білбордів, плакатів і тд. З рекламних плакатів на нас дивляться знаменитості, які пропонують той чи інший товар або послугу, красиві автомобілі або розкішні квартири.Фасади магазинів так само мають привабливий зовнішній вигляд, що притягує увагу.

Ми навіть не замислюємося скільки рекламної інформації відкладається підсвідомо кожен день, так як практично на кожному кроці нас переслідує професійна поліграфія, яка ненав'язливо, а часом дуже навіть нав'язливо надає рекламний ефект.

Детальніше: Професійна поліграфія в Києві

Друк на різних матеріалах - шовкографія

друк на різних матеріалах - шовкографіяПропонуємо вам нову технологію друку-шовкографія. Даний метод є універсальним, оскільки дозволяє наносити зображення на різного роду поверхню, наприклад картон, ПВХ, папір, пластик, текстиль та ін. З-за своєї особливості даний метод нанесення зображення застосовується не тільки в процесі створення поліграфічної продукції, але також і для виготовлення рекламних та сувенірних виробів.

Якщо вам потрібен друк шовкографією, при виборі компанії враховуйте кілька факторів. Не варто кидатися на найнижчі ціни, так як якість роботи і матеріалів буде відповідним.

Детальніше: Друк на різних матеріалах - шовкографія

Євроформат флаєра для друку

Євроформат флаєра для друкуДрук флаєрів Київ дуже популярна послуга в компанії "РВС-Принт". Ми займаємося виготовленням поліграфічної продукції вже не перший рік, тому знаємо як зробити її правильно, привабливою для потенційних клієнтів, конкурентоспроможною і звичайно ж якісною.

Дуже часто нам задають питання про те, який же розмір флаєра вважати ідеальним? Стандартний розмір флаєра або іншими словами Євроформат становить 210х98 мм.

При розробці макета вашого майбутнього виробу ми збільшуємо його на 2-3 сантиметри з кожного боку. Такий зазор потрібно для технологічного процесу (безпечне обрізання країв).

Детальніше: Євроформат флаєра для друку