Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк плакатів і постерів в Києві

Друк плакатів і постерів у КиєвіОдним з найбільш ефективних способів розвитку бізнесу є рекламування товару або послуги. Є багато способів максимального просування продукту. Одним з них є друк плакатів і постерів. Плакат представляє зображення основної інформації про певний продукт або послугу в форматі А0, А1, А2 і А3. Дизайн плаката повинен бути таким, щоб у кожного клієнта, який подивиться на інформацію, що з'явилася зацікавленість до цього товару. Найбільш поширені форми плакатів, це А2 і А3, а ось постер виготовляється на м'якій основі і набагато менше плаката.

Висококваліфіковані дизайнери нашої компанії вже не раз доводили ефективність реклами плакатами. Вони працюють з графічними програмами, підбирають такі колірні схеми, які притягують увагу потенційних клієнтів до інформації на плакаті. Але наша компанія може виготовити плакати і по дизайну самого замовника.

Детальніше: Друк плакатів і постерів в Києві

Виготовлення мобільних стендів

Виготовлення мобільних стендівОдним з найефективніших видів реклами є мобільні виставкові стенди. Інтерес організаторів виставок та підприємців до цих стендів пояснюються насамперед, відносно невисокою ціною і простотою їх складання. У рекламному бізнесі конструкції мобільних стендів зайняли в популярності окрему нішу, за успішні рекламні заходи щодо просування товарів і послуг.

Дуже часто мобільні стенди розміщуються поряд з рекламованим товаром або послугою, що значно збільшує їх продажу. Перевага мобільних стендів полягає ще й у тому, що з його допомогою можна швидко і недорого оформити рекламу в будь-якому приміщенні, яка приверне увагу потенційних клієнтів. Обстановка в приміщенні радикально змінитися всього за кілька хвилин, завдяки сучасним мобільним конструкцій.

Детальніше: Виготовлення мобільних стендів

Широкоформатний друк на сітці

Широкоформатний друк на сітціШирокоформатний друк реклами на сітці найчастіше використовується в містах, де є великі будинки з потрібним видом фасадів. Іноді такий вид друку використовується для прикриття бракованого фасаду. Але в основному, замовник просто не оплачує бракованої роботи і змушує недобросовісного виконавця її переробити. Іноді такий вид прикраси застосовується для зміни іміджу будівлі, змінивши одне зображення на інше. Але це буває рідко і тільки за передбаченим на це планом.

Широкоформатний друк на сітці отримала найбільше поширення в якості реклами. Виділити потрібну інформацію і найбільш привернути до неї увагу можна тільки за допомогою великих зображень. Дуже часто можна побачити великий рекламний плакат знаходиться біля торгового центру або фірми.

Детальніше: Широкоформатний друк на сітці

Цифровий друк – про його класифікацію

Цифровий друк – про її класифікаціїЗавдяки технічним можливостям цифровий друк, як прогресивну технологію в друкарні можна класифікувати. Познайомимося з його структуризацією. До того моменту поки оцифроване зображення не потрапляє на носій, його можна вважати віртуальним.

На обладнанні, яке має унікальне якість репродукувати зображення прямо в пам'яті обладнання, отримуємо «безконтактний» вид друку, або «динамічний». Незважаючи на трудомісткість даного виду друку технічне забезпечення дозволяє розробити якусь класифікацію, такий спосіб тиражування цифровий друк надає. Є «статична» печатку, в якій відбитки і форми можна змінювати за своїм бажанням, вони не піддаються зміні змінної.

Детальніше: Цифровий друк – про його класифікацію

Замовити рол ап у Києві

Замовити рол ап у КиєвіНаша друкарня приймає замовлення на виготовлення рол ап на сайті друкарні або в телефонному режимі. Рол ап сьогодні використовують на багатьох заходах, на виставках, конференціях, презентаціях, форумах, ділових зустрічах, семінарах, різних урочистостях. Популярність цього виробу пояснюється тим, що його швидко і легко можна зібрати без спеціальних навичок. Конструкція рол ап досить міцна, може прослужити достатньо довго, в складеному вигляді не займає багато місця, її можна перевозити будь-яким транспортом. Цю поліграфічну продукцію можна розділити на кілька видів:

Класичний мобільний стенд, це алюмінієва конструкція типу екрану, оснащена автоматичним пристроєм підмотки полотна. Іноді задіяний пружинний механізм. Рекламний матеріал скручується всередину виробу за принципом кіноекрану.

Детальніше: Замовити рол ап у Києві

Розробка візиток в Києві

Розробка візиток в КиєвіВ даний час будь-яка організація, якою б діяльністю не займалася окрема людина, що надає якісь послуги, повинні мати візитну картку або візитку. Цей невід'ємний атрибут є представницьким особою його власника. Тому до дизайну візитної картки необхідно приділити велику увагу. Наша компанія РВС-Принт має великий досвід у створенні візиток. Дизайнери компанії створили готові шаблони особистих, ділових та корпоративних візиток.

Вони можуть бути чорно-білими або кольоровими, односторонніми або двосторонніми. Але за бажанням клієнта і його накиданнях наші фахівці можуть розробити індивідуальний дизайн візитки. Зміст візитки та її оформлення залежить від того, до якого типу (нехай навіть і умовно) вона належить, особиста, ділова і корпоративна візитка.

Особиста візитка, вже сама назва передбачає вказівку на картці ім'я і прізвище власника, його домашня адреса, телефон, електронну пошту. Ці картки роздаються новим знайомим для продовження спілкування в майбутньому, так легше зберегти контактні дані співрозмовника. Рід діяльності та місце роботи вказується не завжди.

Детальніше: Розробка візиток в Києві

Плакат – спосіб зробити товар затребуваним

Для того, щоб зробити товар затребуваним ми рекомендуємо використовувати рекламний плакат.

Друкована продукція самого різного роду сьогодні дуже затребувана. Особливо це стосується друку каталогів, брошур, журналів, плакатів.

У цій невеликій статті ми поговоримо саме про друк плакатів.

Значну роль у сучасному суспільстві відіграє плакат. Його можна використовувати в соціальній сфері і рекламних кампаніях. Цей вид графічного мистецтва дуже затребуваний на сьогоднішній день.

У Франції у XVIII ст. з'явилися перші плакати і мали вигляд гравюр.

Спочатку, над плакатами працювали справжні художники. вони створювали твір мистецтва масового споживання.

Детальніше: Плакат – спосіб зробити товар затребуваним

Рекламна поліграфія

Рекламная полиграфияРекламна поліграфія прекрасний спосіб для просування послуг та товарів. Без реклами дуже складно уявити сучасну компанію. Реклама знаходиться навколо нас: зовнішня реклама на вулиці, вдома нас супроводжує реклама по телебаченню, радіо, інтернет. Рекламна поліграфія посідає особливе місце і популярність у більшості компаній.

Існує велика кількість форматів і безліч видів друкованої продукції. У друкарні РВС-Принт дуже часто замовляють друк листівок, каталогів, журналів, буклетів та ін Ці друковані видання мають свої особливості та нюанси. В першу чергу, запорука ефективності будь-якої поліграфічної продукції є її якість. Яскравість каталогу, листівки, брошури зацікавить і приверне увагу потенційного клієнта.

Детальніше: Рекламна поліграфія

Буклет в сучасному бізнесі

Буклет у сучасному бізнесіВідкриваючи нову організацію необхідно витратити чимало сил, коштів і енергії, щоб привернути увагу потенційних споживачів. Робляться різні методи, щоб зацікавити майбутніх клієнтів, проводяться безкоштовні семінари, які організовуються презентації, печатаютися і поширюються листівки та інші друкарські матеріали. Велику роль в просуванні нової компанії, товару або послуги мають і барвисті буклети.

В залежності від функціонального навантаження, від рекламування різних об'єктів, утримання буклетів дуже різне. Якщо це реклама нової компанії то випускається іміджевий буклет, де демонструються головні та унікальні переваги цієї компанії.

Детальніше: Буклет в сучасному бізнесі

Види каталогів

Види каталогівСтруктурована інформація з якого-небудь ознакою товарів, послуг або списку об'єктів і є каталогом. Кожне найменування в каталозі має своє зображення, а також опис цього об'єкта. Все, що може запропонувати компанія своїм клієнтам зібрано в каталозі. Існує три види каталогів, періодичний, іміджевий та рекламний каталог.

Вже сама назва, періодичний, передбачає випуск каталогу в певні проміжки часу. Відбувається постійне, а головне, своєчасне оновлення інформації про випуск нових товарів або послуг, запровадження спеціальних пропозицій, зміна цін та інша інформація, призначена для постійних клієнтів.

Детальніше: Види каталогів

Фірмові бланки

розроблення фірмового бланкаСтворення будь-якої компанії вимагає розроблення фірмового бланка, як її незмінного атрибуту, незалежно від роду діяльності, обороту та інших параметрів. Імідж та репутація компанії багато в чому залежить від дизайну та якості матеріалів, використаних при виготовленні фірмових бланків.

Вся ділова переписка між партнерами і клієнтами зазвичай ведеться на фірмових бланках, які візуально є представниками своєї організації. Фірмові бланки дозволяють швидко визначати компанію, серед всієї паперової кореспонденції. Ці бланки є носіями текстової та контактної інформації між організаціями, обов'язковим атрибутом для офіційних листів. Дизайн фірмових бланків впливає на репутацію та імідж компанії. Тому до їх виготовлення необхідно ставитися з усією серйозністю. Насамперед необхідно вибрати щільну зносостійку папір, де не залишаються відбитки від чорнила.

Детальніше: Фірмові бланки