Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Особливості рекламної упаковки

Особливості рекламної упаковкиДвигун продажу є реклама. Один з головних інструментів маркетолога вважається упаковка. Саме упаковка дуже ефективна і невіддільна від товару. При цьому потрібно врахувати величезне різноманіття варіантів форм. Це пов'язано з унікальністю кожного з товарів і під них потрібні свої неповторні рекламні упаковки.

Важливі характеристики упаковки

будь-яка упаковка спочатку була необхідна для збільшення терміну його служби, забезпечення збереження товару, розміщення разом відразу безлічі комплектуючих з цілого набору.

З розвитком кожен виробник прийшов до висновку, що раз споживач не може спробувати їх товар на смак, потрібно використовувати інший варіант для залучення собі клієнта.

Детальніше: Особливості рекламної упаковки

Буклет для інтернет-магазину

Буклет для інтернет-магазинуДе реалізується товар або послуга там і потрібно її продавати - думку багатьох маркетологів. Якщо мислити в даному напрямку то рекламувати інтернет-магазин можна тільки в Інтернеті. Це здебільшого пов'язано з тим, що люди, які використовують інтернет багато годин в день і купувати товари та замовляти послуги будуть саме там. Але це спірне твердження і довести його ще не вдалося. Саме з цієї причини багато рекламних агенцій користуються офлайновими прийомами для просування інтернет-компаній. Це відноситься і до інтернет-магазинів.

На сьогоднішній день, рекламувати інтернет магазин можна безліччю способів. один з таких способів є - рекламні буклети.

Якісний продукт може вийде тільки у професіоналів своєї справи. Такою компанією безумовно є друкарня "РВС-Принт" де ви завжди можете замовити стильні буклети.

Детальніше: Буклет для інтернет-магазину

Поліграфія в готельному бізнесі

 Поліграфія в готельному бізнесі стрімко набирає обертів і вважається одним з найперспективніших — готельний бізнес. Величезна конкуренція та зростання готельного бізнесу зобов'язує всіх керуючих готелів активно просувати фірмовий знак для зміцнення бренду в цілому. Друк фірмових візиток, папок, та іншої поліграфічної продукції це важлива частина маркетингової діяльності готелю.

Обов'язковість брендингу готелю

ефективність і користь брендингу готелю неможливо переоцінити. Треба робити акцент на тому, що людина набагато краще запам'ятовує предмет і інформацію побачивши своїми очима або доторкнувшись до нього.

Детальніше: Поліграфія в готельному бізнесі

Якими бувають календарі?

Для вимірювання часу з давнини людьми використовуються календарі. Сьогодні можна купити кілька різновидів календарів, кожен календар має свої особливості. Друкарня "РВС-Принт" пропонує послуги з друку настільних календарів. У цій невеликій статті ми розглянемо різні варіанти даних виробів.

Квартальні календарі в офіс або будинок

Квартальні календарі користуються на сьогоднішній день дуже великою популярністю. На одному розвороті можна побачити відразу три місяці, що дуже зручно. Квартальні календарі дуже добре підходять як для офісу, так і для дому. Вони бувають двох типів:

Детальніше: Якими бувають календарі?

Друк візиток

Друк візитокВізитна картка це незмінний атрибут ділової людини України.

Це прямокутний шматок пластику або картону, який містить корисну інформацію про людину або про компанію.

Мета поширення візитної картки це формування позитивного іміджу окремої особи або компанії. У цій невеликій статті ми розповімо як правильно оформити візитні картки.

Зовнішній вигляд візитних карток

Не бажано використовувати дуже яскраві,"отруйні кольори" в оформлення: зелений, Жовтий, Червоний. Такі кольори будуть викликати відчуття вульгарності і дешевизни і можуть відвернути від змісту. Кращого за все вибрати більш м'які кольори: сірий, бежевий, ніжно-рожевий або світло-коричневий.

Детальніше: Друк візиток

Друк рекламної поліграфії в Києві

Друк рекламної поліграфії в КиєвіМенеджери "РВС-Принт" готові дати докладну консультацію та надати допомогу, з урахуванням технологічних особливостей і ваших побажань для замовлення друкованої рекламної поліграфії вашому бізнесу. Наша друкарня готова на постійній основі займається виготовленням рекламної продукції оптом. У нас ви отримаєте кращі умови співпраці по Києву і справжній діловий рівень роботи

Рекламна поліграфія в Києві

Рекламна поліграфія це допоміжний і основний інструмент рекламної кампанії в Києві. Комплексний маркетинг, як знає будь-який маркетолог компанії, це найвірніший шлях до гаманця покупця. Це маркетинг який буде проводиться компанією по найрізноманітніших каналах. Використовуючи рекламну поліграфію ви посилите рекламний вплив на споживача. При цьому, потрібно врахувати, що бюджет виділяється на дану компанію не буде виходити з розумних рамок.

Детальніше: Друк рекламної поліграфії в Києві

Друк рекламних стікерів і наклейок

Друк рекламних стікерів і наклейокНа сьогоднішній день широку популярність отримала продукція з самоклеючого паперу або плівки. Поліграфія у вигляді стікерів і наклейок дуже зручна у використанні і активно застосовується в різних областях друкованої реклами, в тому числі і оформлення інтер'єрів.

Рекламні наклейки можливо кріпити на будь-яку поверхню, відповідно вашу рекламу зможуть побачити якомога більше потенційних клієнтів. В процесі виготовлення рекламних наклейок застосовують різні технології: цифровий та офсетний друк, широкоформатний друк, тиснення на плівці, шовкографія. А завдяки різноманітним матеріалам можливості друкарні розширюються.

Друк рекламних етикеток є обов'язковою умовою для успішної реалізації товарів і послуг. Погодитися. що проходячи в супермаркеті між полицями з товарами, увагу привертають ті, на які вказують спеціальні стікери або на упаковці яких є додаткові рекламні наклейки.

Детальніше: Друк рекламних стікерів і наклейок

Рекламні плакати і постери

Рекламні плакати та постериНа сьогоднішній день реклама не є розкішшю, це ефективний інструмент просування. Кожен підприємець з досвідом і новачок в цій справі бажає якнайкраще просувати свій бренд, тому вдаються до різноманітних методів рекламування.

Пропонуємо вашій увазі рекламний плакат, формат якого ви вибираєте самі (А3, А2, А1 і А0). На такому поліграфічному виробі можливо розмістити максимум інформації про товар або послугу. Реклама, розміщена на плакаті буде привертати увагу, запам'ятовуватися і мотивувати зробити покупку. Найпоширенішими форматами для рекламних плакатів вважається А3 і А2.

Не менш популярними є рекламні постери, які являють собою плакати меншого розміру, які виготовляють на м'якій основі.

Детальніше: Рекламні плакати і постери

Можливості сучасної поліграфії

Можливості сучасної поліграфіїПоліграфічні послуги були актуальні завжди, можна сказати, що початком поліграфії можна назвати року, коли видання малювали вручну. Звичайно ж ранні методи виготовлення поліграфії були дуже обмежені, при цьому попит на такі вироби завжди був великий. З появою спеціального обладнання і удосконаленням технологічного процесу, можливості поліграфії значно збільшилися, завдяки чому ми можемо спостерігати все частіше нестандартні поліграфічні вироби, а оригінальну поліграфію, яка привертає увагу і є ефективним рекламним носієм.

Детальніше: Можливості сучасної поліграфії

Що таке сублімаційний друк?

Що таке сублімаційний друк?

У сучасній поліграфії існує багато методів друку, одні методи більш популярні, інші вважають за краще залишатися в тіні, але також надають можливість якісної поліграфії. Деякі методи друку поліграфічних виробів більш універсальні, а деякі використовуються вкрай рідко і призначені для виробництва певної продукції.

< P>тому кожен метод друку можна назвати більшою чи меншою мірою актуальним і затребуваним для виконання певних завдань. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про сублімації, про її переваги та особливості.

Метод друку, при якому нанесення фарби здійснюється на друкарський матеріал завдяки сильному нагріванню фарб - близько 200 градусів - називається сублімаційного печаткою. Фарба глибоко проникає в структуру матеріалу, так як при розколюванні набуває газоподібну форму. Після застигання вона щільно кріпиться на поверхні матеріалу.

Детальніше: Що таке сублімаційний друк?

Каталоги та їх роль в рекламі

Будь-якого роду реклама практично завжди працює на благо компанії. Жодна діяльність сьогодні не може обійтися без рекламування. Звичайно ж різновидів реклами маса, але серед них ви зможете вибрати по своєму бюджету.

Реклама-потужний двигун торгівлі, однак той чи інший вид рекламування робить свій вплив. Приміром, реклама на стовпах - підходить не кожній компанії, а реклама на телебаченні має велике охоплення аудиторії. Ми пропонуємо вам звернути увагу на рекламу за допомогою поліграфічної продукції. Завдяки широкому асортименту поліграфії ви зможете підібрати той варіант, завдяки якому рекламування буде ефективно.

Детальніше: Каталоги та їх роль в рекламі