Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіху

Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіхуПрагнуть структурувати продукцію великі компанії з широким асортиментом для того, щоб контролювати і оптимізувати продажу.

Через друк каталогів краще презентувати свою продукцію цільової аудиторії флагмани ринку. Дотримуватися серйозних дизайнерських вимог до дизайну даного виду паперового контенту потрібно спочатку, з першого ж етапу створення буклету.

Послідовність розробки успішного каталогу

Детальніше: Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіху

Продукція широкоформатного друку та сфери її застосування

Продукція широкоформатного друку та сфери її застосуванняБез широкоформатного друку неможливо уявити собі сьогодні виготовлення рекламної продукції. Крім друку постерів і плакатів для зовнішньої реклами, вироблена даним способом, поліграфічна продукція широко використовується в багатьох інших областях.

Застосування широкоформатного друку:

— оформлення інтер'єрів

— реклама

Широкоформатний друк для кожної з цих цілей має свої особливості, пов'язані з масштабами, призначенням продукції, матеріалом виготовлення та умов експлуатації.

Детальніше: Продукція широкоформатного друку та сфери її застосування

Поліграфія оперативного друку в Києві

Поліграфія оперативного друку в КиєвіДуже великою популярністю сьогодні користуються послуги якісної поліграфії. Поліграфія від провідних друкарень Києва, користується великим попитом як серед приватних осіб так і серед великих компаній України.

саме в Києві-бізнес це спосіб життя найбільш сильно розвинений даний сектор бізнесу. Оперативна поліграфія в Києві в останні п'ять років переживає справжній світанок. Завдяки тому, що з'явилися нові технології в офсетному і цифровому друку настав, справжній золотий вік комерційної поліграфії.

Детальніше: Поліграфія оперативного друку в Києві

Цифровий друк та його класифікації

Цифровий друк і її класифікаціїОднією з найпоширеніших і затребуваних видів друку на сьогоднішній день можна сміливо назвати - цифровий друк.

Завдяки її технічним особливим можливостям її можна класифікувати. Відрізняється даний вид друку високою якістю застосовуваного обладнання.

"Динамічний" вид друку дозволяє репродукувати зображення, тобто його форму прямо в пам'яті обладнання. Якусь класифікацію дозволяє розробити даний вид друку, з точки зору технічного забезпечення. Це трудомістка робота, але можливість тиражування присутня.

Детальніше: Цифровий друк та його класифікації

Якою має бути візитка ділової людини

Якою має бути візитка ділової людиниЩе кілька років тому візитними картками могли похвалитися тільки ділові люди, при цьому з часом візитки стали обов'язковим аксесуаром практично будь-якої людини.

Якою ж повинна бути візитка, щоб вона привертала увагу, виділялася з "натовпу" і була корисною.

Візитні картки допомагають набувати корисні знайомства, надавати інформацію про власника. Крім цього, візитка може нагадувати про свого власника через якийсь час після зустрічі. У кожної ділової людини є візитниця, де зібрані всі візитні картки, отримані коли.

Детальніше: Якою має бути візитка ділової людини

Що необхідно знати про брошури

Що необхідно знати про брошурахПеред тим, як замовити поліграфію в Києві рекомендуємо ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої поліграфічної продукції. Це необхідно для того що б грамотно підібрати рекламну поліграфію під Вашу бізнес нішу. Приміром, якщо Вам потрібні рекламні інструменти, тоді пропонуємо вам замовити буклети, флаєри, листівки, а якщо мова йде про іміджевому напрямку, тоді пропонуємо звернути увагу на щоденники, календарі, каталоги.

Що таке брошури? І для чого вони потрібні? Це головна тема даної статті.

Вид поліграфічної продукції за типом багатосторінкової поліграфії - це брошури. Дана поліграфія являє собою багатосторонню виріб, який виконує кілька функцій: іміджеву, рекламну та інформаційну.

Детальніше: Що необхідно знати про брошури

Види і типи цифрового друку

Види і типи цифрового друкуЦифровий друк застосовується коли необхідно терміново виготовити поліграфічну продукцію або потрібен друк малих тиражів.

Одиничні екземпляри або малі тиражі, порівняно недорого здатний виготовити тільки цифровий друк. У даній статті ми розглянемо два основних види цифрового друку.

Основні види цифрового друку:

Листовий цифровий друк. Вся цифровий друк спочатку здійснювалася тільки на листових матеріалах використовувалися при цьому як ексклюзивні матеріали (самоклеющаяся папір, крейдований папір, дизайнерський картон. самоклеюча плівка та інше) так і стандартні.

Детальніше: Види і типи цифрового друку

Професійна друкарня в Києві. Цифровий друк

Професійна друкарня в Києві. Цифровий друкЦифровий друк Київ – недорого, якісно, швидко! Вам потрібна термінова висококласна цифровий друк в Києві?

Компанія "РВС-Принт" готова запропонувати своїм замовникам за недорогими цінами повний спектр поліграфічних послуг. Ми готові максимально якісно і точно в строк виконати замовлення будь-якої складності та об'єму.

Друк – це прекрасний спосіб ефективно і дешево просувати свій бізнес. Наші фахівці допоможуть в розробці логотипу та дизайну продукції (флаєри, візитки, календарі, листівки,).

Детальніше: Професійна друкарня в Києві. Цифровий друк

Професійна друкарня в Києві

Профессиональная типография в КиевеКожне місто сучасної України на своїх вулицях оточений інформаційними стендами, плакатами та безліччю рекламних оголошень. З полотен таких рекламних оголошень нам посміхаються зірки естради та кіно, що пропонують ту чи іншу послугу або купити товар. Уздовж кожної дороги стоять білборди які показують тарифні плани операторів стільникового зв'язку з акційними пропозиціями підключитися до мережі за вигідними цінами.

Вікна в торговельно-розважальних комплексах прикрашені плакатами з спеціальними пропозиціями та акціями.

Детальніше: Професійна друкарня в Києві

Виготовлення та друк флаєрів у Києві

Виготовлення та друк флаєрів у КиєвіЗамовити друк флаєрів Київ в поліграфії "РВС-Принт" - значить отримати в підсумку якісний продукт, який стане вашим головним помічником у процесі просування послуги або товару. Що ж таке флаєр?

Флаєром називають поліграфічний виріб невеликого розміру,в більшості випадків не більше А5. Якщо перекладати дослівно, то флаєр - це рекламний лист, який здатний донести необхідну інформацію рекламного характеру потенційному споживачеві.

На сьогоднішній день, таку популярну продукцію як флаєр можна побачити практично на кожному кроці: на промо-акціях, виставках, ярмарках, презентаціях.

Флаєр - дуже корисний ефективний рекламний інструмент, так як одержувач флаєра пред'явивши його може отримати приємну знижку чи бонус, ну а ви відповідно прибуток. Дуже часто флаєра стають перепустками на якісь великі заходи або вечірки закритого типу. Іноді флаєри дають змогу безкоштовно відвідати заклад. Так само він може виступати запрошенням на свято, презентацію чи іншу подію.

Детальніше: Виготовлення та друк флаєрів у Києві

Дизайн листівок в Києві

Дизайн листівок в КиєвіРекламні листівки є популярним засобом просування продукції чи послуг, у яких Ви зможете знайти всю необхідну інформацію про товар, можливих акціях, контактних даних. Ми пропонуємо Вам замовити рекламні листівки в Києві за доступними цінами прямо зараз. наші дизайнери готові розробити дизайн листівок будь-якої складності.

Погодьтеся, що практично всі рекламні заходи вдаються до застосування рекламних листівок. Це зручно, ефективно і недорого.

При цьому дуже важливо розробити цікавий дизайн листівок в Києві, для того щоб у підсумку зацікавити споживача.

Після того, як ми вивчимо ваш напрям бізнесу, наші дизайнери зможуть приступити до розробки зовнішнього вигляду вашої майбутньої поліграфії. В процесі вони вибудують загальну композицію листівки, а потім підберуть для неї ідеальний колірний супровід.

Детальніше: Дизайн листівок в Києві