Видео

Поліграфія для ресторанів та кафе

Поліграфія для ресторанів і кафеКожна людина, відвідуючи кафе, бар або ресторан, в першу чергу переглядає меню. Друк поліграфії для ресторанів і кафе вимагає особливої ​​уваги, так як є його обличчям і допомагає сформувати імідж закладу.

Компанія «РВС-Принт» пропонує замовити поліграфію для ресторанів і кафе в Києві за досить доступними цінами. Протягом довгих років ми друкуємо різні види поліграфії, такі як меню для ресторанів, спеціальні папки меню, фірмові бланки, рекламні листівки, візитки, флаєра, паперові пакети і багато іншого.

Весь цей матеріал постійно розкладається і лунає на столах, маючи властивість зношуватися, і вимагає заміни. Наші досвідчені фахівці пропонують поліграфічні послуги, гарантуючи якість.

Вартість друку залежить від кількості тиражу, типу і щільності паперу, кількості потрібних сторінок в меню і після друкованої обробки. Кожна наша робота індивідуальна і унікальна, тому запам'ятовується не тільки замовнику, а й усім відвідувачам. При друку ми використовуємо тільки такий шрифт, який легко читається, тому не потрібно надягати окуляри, щоб розібрати, що написано.

Детальніше: Поліграфія для ресторанів та кафе

Виготовлення наклейок для вашого бізнесу

Виготовлення наклейок для вашого бізнесуНа сьогоднішній день, такий маркетинговий інструмент як наклейки використовується для оформлення товарів, виставках, торгових точках, різних приміщень і презентацій. Наклейка може служити відмінним елементом зовнішньої і внутрішньої реклами. Наклейки можна часто побачити як відмінний засіб залучення уваги на транспорті, на стендах, вітринах і як частина сувенірної продукції.

Виходячи з потреб вашої компанії, друкарня "РВС-Принт" займається виготовленням наклейок на різних матеріалах із застосуванням різноманітних технологій.

Наклейки на паперовій основі. Друк наклейок на паперовій основі часто нашими клієнтами використовуються для маркування різних товарів, наклейки-номерки, наклейки з логотипом, наклейки на конверти і т.д. Наша друкарня займається виготовленням наклейок на паперовій основі офсетним і цифровим способом друку.

Детальніше: Виготовлення наклейок для вашого бізнесу

Друк папок в Києві кращої якості

Друк папок в Києві Папка - зручна, фірмова упаковка для зберігання документації, що дозволяє створити корпоративний стиль і просунути бренд організації. Друк папок в Києві дуже популярна і затребувана послуга, якою користуються солідні компанії.

Друкарня «РВС-Принт» пропонує замовити папки в Києві різних форматів і розмірів за досить доступною ціною. Найпоширеніший формат А4, в нього можна розмістити стандартні аркуші паперу. Така папка дуже зручна у використанні, оскільки дозволяє зберігати різну документацію, презентації, звіти, договори і так далі.

Наші фахівці працюють на сучасному обладнанні, використовуючи картон високої якості, товщина якого становить 0,3-0,5 см. Потім робимо додаткову обробку, кишеньки для візиток, вирубку, різні аксесуари, розмірність. Також виробляємо нанесення логотипу, зображення повнокольоровим способом, декоруючи тильну і лицьову сторони папки.

Друк з логотипом наноситися на дизайнерський білий або кольоровий картон білий з крейдованого матового паперу, що володіє різною структурною поверхнею. Потім ламініруем з однієї або двох сторін матовою, глянсовою ламінацією. Фірмова папка - сильний рекламний інструмент, який дозволяє підняти імідж компанії і виділити її серед інших конкурентів.

Детальніше: Друк папок в Києві кращої якості

Термінова офсетний друк календарів в друкарні

Термінова офсетний друк календарів в друкарні У друкарні, одним з дієвих видів реклами є офсетний друк в Києві , яка сильно відрізняється від газет і журналів. Календар з красивим оформленням і якісним друком, приверне увагу оточуючих і підвищить впізнаваність фірми, ефективно працюючи цілий рік.

Компанія «РВС-Принт» пропонує широкий вибір календарів різних видів і розмірів, з будь-яким наповненням і важливою, потрібною інформацією. У рекламних цілях, календар можна доповнити оригінальним малюнком, логотипом і корисним матеріалом.

Також, дуже затребувана і популярна терміновий друк перекидних, кишенькових і відривних календарів. Кишенькові зазвичай використовують в якості закладки в книзі, тижневику і журналі. Перекидні - календарі-плакати, настінні, квартальні служать як часовий орієнтир, їх розміщують на вертикальній поверхні. Настільні календарі найчастіше використовують офісні співробітники на своїх робочих місцях.

Детальніше: Термінова офсетний друк календарів в друкарні

Друк етикеток в Києві

Друк етикеток в Києві Одним з вигідних рішень, як в практичному, так і в фінансовому плані є етикетки на замовлення в нашій друкарні. Завдяки автоматизації виробничих процесів стікери на замовлення з паперу або плівки, мають високу якість і низьку ціну.

Друкарня «РВС-Принт» виготовляє самоклеючі етикетки з якісним друком в будь-якій кількості за доступними цінами. Також у нас є термінова поклейка, яка обмовляється заздалегідь. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами для затвердження моделі і уточнення всіх деталей. Наша компанія має ряд переваг, такі як якість друку, термінове виготовлення стікерів, доступна вартість етикеток, цифровий та офсетний друк, дизайнерська розробка макета, якісні матеріали, різні форми оплати і так далі.

Детальніше: Друк етикеток в Києві

Друк малих тиражів в Києві

Друк малих тиражів в Києві Дуже часто ми стикаємося з проханням друку невеликих тиражів поліграфії: брошур, листівок, візиток, каталогів і тд. Це пов'язано зі змінними даними, які виникають в компаніях з різних причин. Найчастіше невеликий тираж поліграфії потрібно для певного заходу чи події в компанії. Впровадження нової продукції або відкриття нового офісу, особливі спецпропозиції, розпродажі, запрошення і тд.

Компанія "РВС-Принт" береться за замовлення будь-якої складності і кількості. Ми зможемо з легкістю виготовити якісну поліграфію в короткі терміни. Сучасне європейське обладнання дозволяє здійснити друк поліграфії в Києві будь-якого тиражу, при цьому якість буде бездоганним.

Детальніше: Друк малих тиражів в Києві

Поліграфічні послуги в Києві

Поліграфічні послуги в Києві Поліграфічні послуги в Києві досить затребувана ніша, з якої хоча б раз стикалася кожна компанія, та й приватні особи теж. Візитні картки, каталоги, рекламні листівки, корпоративна поліграфія, запрошення, оголошення, цифровий або офсетний друк - все це і навіть більше можуть запропонувати вам фахівці компанії "РВС-Принт". Ми друкарня з великим досвідом, широкими виробничими потужностями, кваліфікованим персоналом.

На сьогоднішній день вибір друкарень величезний, при цьому варто зважити всі складові перед тим як вибрати дійсно порядну компанію. яка зробить вам одноденну поліграфію. Наш гарант - це широке коло постійних замовників, які нам довіряють вже не один рік. Оптимальні ціни при високій якості матеріалів і друку, індивідуальний підхід, оперативність і приємний сервіс: ось головні особливості нашої компанії.

Детальніше: Поліграфічні послуги в Києві

Терміновий друк в Києві

Терміновий друк в КиєвіДрукарня "РВС-Принт" пропонує своїм клієнтам широкий спектр поліграфічних послуг. При цьому ми не тільки беремося за замовлення будь-якої складності та обсягу, а й прагне робити це оперативно. Завдяки цифрового друку з'являється можливість здійснювати термінову друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Наші досвідчені фахівці виконують свою роботу максимально якісно і швидко. В результаті наш клієнт отримує гарну, привабливу поліграфію за доступною ціною в короткі терміни.

Наша друкарня існує вже більше 15 років і зарекомендувала себе надійним партнером для багатьох компаній. Нам довіряють наші клієнти і на постійній основі замовляють друк журналів, книг, корпоративної поліграфії, рекламної поліграфії. Ми випустимо тираж в короткі терміни, при цьому високу якість продукції гарантовано.

Детальніше: Терміновий друк в Києві

Друк стікерів та наліпок в Києві

Друк стікерів і наліпок в Києві Друкарня "РВС-Принт" пропонує вам друк наклейок та друк стікерів в Києві на глянцевому або матовому папері по самим прийнятними цінами.

На сьогоднішній день наліпки і стікери є досить затребуваними поліграфічними виробами, які знайшли своє широке застосування. Будь-яка компанія, незалежно від сфери діяльності може урізноманітнити свою корпоративну поліграфію такими стікерами і наклейками.

Рекламні наліпки і рекламні стікери , можна вважати зручними, недорогими, яскравими і привабливими носіями. Такі стікери можна сміливо розміщувати на упаковці з продукцією, безпосередньо на товар, на полицях і тд.Так стікери максимально привертають увагу і викликають інтерес.

Компанія "РВС-Принт" в своєму арсеналі має новітнє обладнання, використовує якісні матеріали, має в своєму розпорядженні сучасними методиками виготовлення різної поліграфічної продукції.

Детальніше: Друк стікерів та наліпок в Києві

Виробництво флаєрів

Виробництво флаєрів Одним з популярних видів рекламної продукції є флаєр. Ця барвиста і яскрава листівка, яка здатна в себе вмістити всю необхідну інформацію про вашу компанію. Виготовлення флаєрів на замовлення з якісним друком і нестандартним дизайном, гарантовано підвищить впізнаваність і приверне увагу потенційних клієнтів і всієї цільової аудиторії.

Компанія «РВС-Принт» виробляє односторонню і двосторонню друк флаєрів в Києві в будь-якому тиражі, за доступними цінами. В основному, листівки виготовляються з крейдованого паперу, стандартних розмірів 210 * 99мм. Але також можна замовити додаткові послуги ламінування, персоналізації і перфорації. Технологія друку може бути цифровий або офсетний, в залежності від потрібного тиражу.

При розробці флаєра, дуже важливо знати цільову аудиторію, на яку потрібно орієнтуватися.

Основними функціями листівок є надання інформації та інформування про товари або послуги компанії, запрошення на відкриття, захід або виставку, повідомлення про знижки, акції та бонуси компанії, а також просування товару або послуг. Барвисто оформлені флаєра, не тільки містять у собі інформацію про межах заходу, а й дають деякі пільги, знижки на придбання товару.

Детальніше: Виробництво флаєрів

Виготовлення плакатів в Києві

Виготовлення плакатів в Києві Друк плакатів в Києві є найпоширенішим видом рекламної поліграфії, відмінною рисою якого є невисока вартість і максимальна ефективність. Компанія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції на замовлення будь-якого формату, складності та тиражу.

Друк плакатів в Києві рекламного характеру-досить затребувана послуга, так як багато компаній незалежно від роду діяльності хочуть привернути до себе увагу, при цьому щоб фінансові витрати були мінімальні.

На вітринах магазинів, в транспорті або рекламних дошках, плакати можуть бути розміщені на кожному кроці. При цьому ми гарантуємо високу якість друку, наша друкарня яскрава, міцна і оперативна.

Детальніше: Виготовлення плакатів в Києві