Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Все про брошури

Все про брошурахДуже важливо ознайомитися з характеристиками того чи іншого товару поліграфії перед тим як ви робите свій вибір. Це потрібно для того, щоб максимально точно підібрати саме те поліграфічний виріб, яке буде відповідати всім вашим вимогам і функціям.

Приклад можна привести такий: якщо вам потрібні ефективні рекламні інструменти, то вам підійде флаєри, листівки, буклети тощо, а якщо потрібно іміджеві інструменти то це: календарі, каталоги, щоденники і т. д. В цій невеликій статті, друкарня "РВС-Принт" вирішила описати вам такий вид поліграфії як - брошури і докладно розповісти про них.

Брошури ця поліграфічна продукція входить в плані виконуваних функцій входить у вигляд багатосторінкової поліграфії. Тобто вони виконують: рекламні, інформаційні та іміджеві функції. Для замовника дуже важливо розуміти, які є:

— способи друку брошур

— формати брошур

Детальніше: Все про брошури

3 важливих переваги буклету перед листівкою

3 важливі переваги буклету перед листівкоюНа сьогоднішній день великою популярністю користуються як буклети, так і листівки, так як для успішного розвитку будь-якої компанії залучати клієнтів необхідно різними маркетинговими інструментами.

А хто краще просуне вашу компанію, якщо не реклама? Сьогодні можливо підібрати серед безлічі різновидів реклами, враховуючи бюджет, особисті переваги.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на рекламу завдяки поліграфічним виробів. Найбільш популярними є листівки і буклети, саме вони вважаються ефективними представниками рекламної поліграфії.

Листівки і буклети - однаково затребувані, при цьому буклети мають кілька переваг, які можливо допоможуть схилити вас на свою сторону.

Так як буклети складаються - мають шість сторінок, на них досить просто можна систематизувати інформацію різного типу (перелік товарів і послуг, переваги компанії, особливості, контакти та ін).

Детальніше: 3 важливих переваги буклету перед листівкою

Способи друку газет

Способи друку газетНа сьогоднішній день, газета є одним з ефективних інструментів масової інформації. Це періодичне видання певної тематики зі своєю конкретною назвою. Інтернет сьогодні головне місце.де можна черпати останні новини і цікаві статті, проте деякі видання дублюють інформацію з мереж, що робить їх не менш популярними. Газети активно набуває і читає та аудиторія, яка не сидить в Інтернеті. Пропонуємо Вам розглянути основні методи друку газет.

Офсетний друк газет застосовується в тих випадках, якщо Вам потрібно віддрукувати середні і великі тиражі. При цьому вам можуть запропонувати офсетний рольовий або офсетний листовий друк.

Детальніше: Способи друку газет

Цифровий друк в Києві від РВС-Принт

Цифровий друк в Києві від РВС-ПринтНа сьогоднішній день цифровий друк в Києві користується величезною популярністю.

Це дуже сучасний та актуальний спосіб друку, при якому не варто застосовувати трудомістку додрукарську підготовку. Безпосередньо з комп'ютера всю необхідну документацію можливо віддрукувати завдяки цифровому друку. Друк в короткі терміни можливо здійснити саме завдяки цій особливості-в цифровому друці. Витрати часу і грошових коштів будуть скорочені.

у цифровому друці в Києві використовується друкована змінна форма це метод прийняття повторень. Управління всіх змін які відбуваються в друкарській машинці здійснюються тільки з комп'ютера.

Детальніше: Цифровий друк в Києві від РВС-Принт

Професійна оперативна поліграфія на свята

Професійна оперативна поліграфія на святаОперативна поліграфія в Києві це цілий комплекс послуг дизайнера, верстальника, оператора верстата, спеціаліста з макетів та інших. Фахівці "РВС-Принт" чітко виконують свій обсяг роботи, тим самим визначаючи принцип оперативності роботи друкарні та якості.

Наша друкарня гарантує високий професіоналізм своїх співробітників, для яких оперативна друк – не просто звичайна робота, а реальна можливість реалізувати свій творчий потенціал. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати своєчасне виконання замовлень. На кожному етапі роботи від кожного виконавця залежить успіх оперативної поліграфії в Києві.

Детальніше: Професійна оперативна поліграфія на свята

Візитні картки - обличчя компанії

Візитні картки - обличчя компаніїВізитні картки обов'язковий атрибут будь-якої ділової людини. незалежно від виду діяльності. Це той невеликий, але потужний інструмент, завдяки якому можна заводити потрібні знайомства, нагадувати про себе, рекламувати компанію або послугу. Візитні картки можуть не тільки нести в собі корисні контакти, але також і створювати позитивне враження на нового, потенційного або постійного клієнта або партнера. Велику роль в цьому відіграє оформлення вашої візитки.

Погодьтеся, що досить таки складно уявити будь-які переговори без обміну контактними даними. Візитка є джерелом інформації, це той мінімум, який повинен бути у кожного при первинному знайомстві. Друк візиток в Києві сприяє створенню повного уявлення про пред'явника або організації, допоможе просувати послуги або продавати товар, розповідати потенційним клієнтам про всіх взаємовигідних умовах і переваги співпраці з цією фірмою.

Детальніше: Візитні картки - обличчя компанії

Друк поліграфії на свято

Друк поліграфії на святоСвяткова поліграфія завжди відрізняється від звичайної корпоративної, своїм гаслом.

Друк поліграфії в Києві досить популярна послуга, особливо в Новорічні свята. Так як кожна компанія прагне привітати своїх клієнтів, партнерів по бізнесу, рідних і близьких, колег і одночасно з цим нагадати про себе. Така адресна розсилка персоналізованої новорічної поліграфії не тільки приємний, але і маркетингово потужний інструмент. Завдяки такій поліграфії можна скласти позитивне враження про компанію.

Компанія "РВС-Принт" вже не перший рік на ринку поліграфічних послуг в Києві, тому ми знаємо, наскільки важливо грамотно розробити зовнішній вигляд такої поліграфії. ми в свою чергу не стоїмо на місці і вдосконалюємося, щороку намагаємося запропонувати своїм клієнтам нові варіації виконання поліграфічних виробів.

Ми займаємося виготовленням поліграфії на совість, тому знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи. У процесі роботи ми застосовуємо тільки якісні матеріали і останні технології і нове обладнання. За короткі терміни ми здійснимо друк будь-яких тиражів, при цьому високу якість поліграфії гарантуємо.

Детальніше: Друк поліграфії на свято

Персоналізація новорічної поліграфії

Персоналізація новорічної поліграфіїПогодьтеся, що отримати новорічне привітання, яке адресоване особисто тобі, набагато приємніше,ніж просто масова розсилка. Персоналізація новорічної поліграфії - ідеальне рішення для компаній, які хочуть виділитися і нагадати про себе своїм клієнтам і партнерам.

Друк змінних даних або персоналізація поліграфії є одним з варіантів оформлення друкованої продукції, при якому кожен примірник всього тиражу володіє унікальними параметрами. У підсумку кожен відбиток виходить унікальним і така поліграфія може бути адресована конкретному споживачеві.

На сьогоднішній день змінні дані застосовуються в різних сферах. Найпоширенішими документами, які персоналізуються є: сертифікати, дипломи, корпоративні листівки,запрошення, вітальні листівки та флаєри.

Детальніше: Персоналізація новорічної поліграфії

Офсетний друк на Новий Рік

Офсетний друк на Новий РікНоворічні свята диктують кожної компанії певні правила оформлення корпоративної поліграфії. Розсилка поліграфії з привітаннями своїм клієнтам, бізнес партнерам, рідними близьким, співробітникам-хороший тон. Компанія РВ-Принт пропонує Вам замовити новорічну поліграфію недорого.

Один з найпоширеніших видів друку в Києві - це офсетний друк, яка являє собою перенесення фарби на запечатуваний матеріал через проміжний офсетний циліндр зі спеціальної друкованої форми.

Детальніше: Офсетний друк на Новий Рік

Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіху

Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіхуПрагнуть структурувати продукцію великі компанії з широким асортиментом для того, щоб контролювати і оптимізувати продажу.

Через друк каталогів краще презентувати свою продукцію цільової аудиторії флагмани ринку. Дотримуватися серйозних дизайнерських вимог до дизайну даного виду паперового контенту потрібно спочатку, з першого ж етапу створення буклету.

Послідовність розробки успішного каталогу

Детальніше: Дизайн каталогу: порядок розробки і секрети успіху

Продукція широкоформатного друку та сфери її застосування

Продукція широкоформатного друку та сфери її застосуванняБез широкоформатного друку неможливо уявити собі сьогодні виготовлення рекламної продукції. Крім друку постерів і плакатів для зовнішньої реклами, вироблена даним способом, поліграфічна продукція широко використовується в багатьох інших областях.

Застосування широкоформатного друку:

— оформлення інтер'єрів

— реклама

Широкоформатний друк для кожної з цих цілей має свої особливості, пов'язані з масштабами, призначенням продукції, матеріалом виготовлення та умов експлуатації.

Детальніше: Продукція широкоформатного друку та сфери її застосування