Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк рекламних стікерів і наклейок

Друк рекламних стікерів і наклейокНа сьогоднішній день широку популярність отримала продукція з самоклеючого паперу або плівки. Поліграфія у вигляді стікерів і наклейок дуже зручна у використанні і активно застосовується в різних областях друкованої реклами, в тому числі і оформлення інтер'єрів.

Рекламні наклейки можливо кріпити на будь-яку поверхню, відповідно вашу рекламу зможуть побачити якомога більше потенційних клієнтів. В процесі виготовлення рекламних наклейок застосовують різні технології: цифровий та офсетний друк, широкоформатний друк, тиснення на плівці, шовкографія. А завдяки різноманітним матеріалам можливості друкарні розширюються.

Друк рекламних етикеток є обов'язковою умовою для успішної реалізації товарів і послуг. Погодитися. що проходячи в супермаркеті між полицями з товарами, увагу привертають ті, на які вказують спеціальні стікери або на упаковці яких є додаткові рекламні наклейки.

Детальніше: Друк рекламних стікерів і наклейок

Рекламні плакати і постери

Рекламні плакати та постериНа сьогоднішній день реклама не є розкішшю, це ефективний інструмент просування. Кожен підприємець з досвідом і новачок в цій справі бажає якнайкраще просувати свій бренд, тому вдаються до різноманітних методів рекламування.

Пропонуємо вашій увазі рекламний плакат, формат якого ви вибираєте самі (А3, А2, А1 і А0). На такому поліграфічному виробі можливо розмістити максимум інформації про товар або послугу. Реклама, розміщена на плакаті буде привертати увагу, запам'ятовуватися і мотивувати зробити покупку. Найпоширенішими форматами для рекламних плакатів вважається А3 і А2.

Не менш популярними є рекламні постери, які являють собою плакати меншого розміру, які виготовляють на м'якій основі.

Детальніше: Рекламні плакати і постери

Можливості сучасної поліграфії

Можливості сучасної поліграфіїПоліграфічні послуги були актуальні завжди, можна сказати, що початком поліграфії можна назвати року, коли видання малювали вручну. Звичайно ж ранні методи виготовлення поліграфії були дуже обмежені, при цьому попит на такі вироби завжди був великий. З появою спеціального обладнання і удосконаленням технологічного процесу, можливості поліграфії значно збільшилися, завдяки чому ми можемо спостерігати все частіше нестандартні поліграфічні вироби, а оригінальну поліграфію, яка привертає увагу і є ефективним рекламним носієм.

Детальніше: Можливості сучасної поліграфії

Що таке сублімаційний друк?

Що таке сублімаційний друк?

У сучасній поліграфії існує багато методів друку, одні методи більш популярні, інші вважають за краще залишатися в тіні, але також надають можливість якісної поліграфії. Деякі методи друку поліграфічних виробів більш універсальні, а деякі використовуються вкрай рідко і призначені для виробництва певної продукції.

< P>тому кожен метод друку можна назвати більшою чи меншою мірою актуальним і затребуваним для виконання певних завдань. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про сублімації, про її переваги та особливості.

Метод друку, при якому нанесення фарби здійснюється на друкарський матеріал завдяки сильному нагріванню фарб - близько 200 градусів - називається сублімаційного печаткою. Фарба глибоко проникає в структуру матеріалу, так як при розколюванні набуває газоподібну форму. Після застигання вона щільно кріпиться на поверхні матеріалу.

Детальніше: Що таке сублімаційний друк?

Каталоги та їх роль в рекламі

Будь-якого роду реклама практично завжди працює на благо компанії. Жодна діяльність сьогодні не може обійтися без рекламування. Звичайно ж різновидів реклами маса, але серед них ви зможете вибрати по своєму бюджету.

Реклама-потужний двигун торгівлі, однак той чи інший вид рекламування робить свій вплив. Приміром, реклама на стовпах - підходить не кожній компанії, а реклама на телебаченні має велике охоплення аудиторії. Ми пропонуємо вам звернути увагу на рекламу за допомогою поліграфічної продукції. Завдяки широкому асортименту поліграфії ви зможете підібрати той варіант, завдяки якому рекламування буде ефективно.

Детальніше: Каталоги та їх роль в рекламі

Все про брошури

Все про брошурахДуже важливо ознайомитися з характеристиками того чи іншого товару поліграфії перед тим як ви робите свій вибір. Це потрібно для того, щоб максимально точно підібрати саме те поліграфічний виріб, яке буде відповідати всім вашим вимогам і функціям.

Приклад можна привести такий: якщо вам потрібні ефективні рекламні інструменти, то вам підійде флаєри, листівки, буклети тощо, а якщо потрібно іміджеві інструменти то це: календарі, каталоги, щоденники і т. д. В цій невеликій статті, друкарня "РВС-Принт" вирішила описати вам такий вид поліграфії як - брошури і докладно розповісти про них.

Брошури ця поліграфічна продукція входить в плані виконуваних функцій входить у вигляд багатосторінкової поліграфії. Тобто вони виконують: рекламні, інформаційні та іміджеві функції. Для замовника дуже важливо розуміти, які є:

— способи друку брошур

— формати брошур

Детальніше: Все про брошури

3 важливих переваги буклету перед листівкою

3 важливі переваги буклету перед листівкоюНа сьогоднішній день великою популярністю користуються як буклети, так і листівки, так як для успішного розвитку будь-якої компанії залучати клієнтів необхідно різними маркетинговими інструментами.

А хто краще просуне вашу компанію, якщо не реклама? Сьогодні можливо підібрати серед безлічі різновидів реклами, враховуючи бюджет, особисті переваги.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на рекламу завдяки поліграфічним виробів. Найбільш популярними є листівки і буклети, саме вони вважаються ефективними представниками рекламної поліграфії.

Листівки і буклети - однаково затребувані, при цьому буклети мають кілька переваг, які можливо допоможуть схилити вас на свою сторону.

Так як буклети складаються - мають шість сторінок, на них досить просто можна систематизувати інформацію різного типу (перелік товарів і послуг, переваги компанії, особливості, контакти та ін).

Детальніше: 3 важливих переваги буклету перед листівкою

Способи друку газет

Способи друку газетНа сьогоднішній день, газета є одним з ефективних інструментів масової інформації. Це періодичне видання певної тематики зі своєю конкретною назвою. Інтернет сьогодні головне місце.де можна черпати останні новини і цікаві статті, проте деякі видання дублюють інформацію з мереж, що робить їх не менш популярними. Газети активно набуває і читає та аудиторія, яка не сидить в Інтернеті. Пропонуємо Вам розглянути основні методи друку газет.

Офсетний друк газет застосовується в тих випадках, якщо Вам потрібно віддрукувати середні і великі тиражі. При цьому вам можуть запропонувати офсетний рольовий або офсетний листовий друк.

Детальніше: Способи друку газет

Цифровий друк в Києві від РВС-Принт

Цифровий друк в Києві від РВС-ПринтНа сьогоднішній день цифровий друк в Києві користується величезною популярністю.

Це дуже сучасний та актуальний спосіб друку, при якому не варто застосовувати трудомістку додрукарську підготовку. Безпосередньо з комп'ютера всю необхідну документацію можливо віддрукувати завдяки цифровому друку. Друк в короткі терміни можливо здійснити саме завдяки цій особливості-в цифровому друці. Витрати часу і грошових коштів будуть скорочені.

у цифровому друці в Києві використовується друкована змінна форма це метод прийняття повторень. Управління всіх змін які відбуваються в друкарській машинці здійснюються тільки з комп'ютера.

Детальніше: Цифровий друк в Києві від РВС-Принт

Професійна оперативна поліграфія на свята

Професійна оперативна поліграфія на святаОперативна поліграфія в Києві це цілий комплекс послуг дизайнера, верстальника, оператора верстата, спеціаліста з макетів та інших. Фахівці "РВС-Принт" чітко виконують свій обсяг роботи, тим самим визначаючи принцип оперативності роботи друкарні та якості.

Наша друкарня гарантує високий професіоналізм своїх співробітників, для яких оперативна друк – не просто звичайна робота, а реальна можливість реалізувати свій творчий потенціал. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати своєчасне виконання замовлень. На кожному етапі роботи від кожного виконавця залежить успіх оперативної поліграфії в Києві.

Детальніше: Професійна оперативна поліграфія на свята

Візитні картки - обличчя компанії

Візитні картки - обличчя компаніїВізитні картки обов'язковий атрибут будь-якої ділової людини. незалежно від виду діяльності. Це той невеликий, але потужний інструмент, завдяки якому можна заводити потрібні знайомства, нагадувати про себе, рекламувати компанію або послугу. Візитні картки можуть не тільки нести в собі корисні контакти, але також і створювати позитивне враження на нового, потенційного або постійного клієнта або партнера. Велику роль в цьому відіграє оформлення вашої візитки.

Погодьтеся, що досить таки складно уявити будь-які переговори без обміну контактними даними. Візитка є джерелом інформації, це той мінімум, який повинен бути у кожного при первинному знайомстві. Друк візиток в Києві сприяє створенню повного уявлення про пред'явника або організації, допоможе просувати послуги або продавати товар, розповідати потенційним клієнтам про всіх взаємовигідних умовах і переваги співпраці з цією фірмою.

Детальніше: Візитні картки - обличчя компанії