Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Способи друку каталогів

Способи друку каталогівКаталоги продукції є у кожної компанії, яка надає декілька послуг або займається продажем декількох товарів. Каталоги продукції сприяють популяризації, просуванню і продажу послуг і товарів цільової аудиторії.

У даній статті ми опишемо два основних способи друку каталогів. Каталоги сьогодні дуже популярна поліграфічна продукція ефективним інструментом просування послуг і товарів компанії, саме каталоги дають можливість презентувати клієнтові продукцію компанії. В каталозі можна відобразити всі достоїнства і переваги компанії.

Кожна компанія в залежності від ряду об'єктивних причин замовляє каталоги продукції в різній кількості. Друкарня РВС-Принт пропонує цифровий друк каталогів або офсетний друк каталогів.

Найчастіше замовляю каталоги на рік - у великих кількостях. Це дуже стратегічне рішення: чим більше виготовляється каталогів, тим дешевше вартість одного каталогу. Саме це і є головний принцип офсетного друку.

Детальніше: Способи друку каталогів

Способи друку папок

Способи друку папокДокументообіг і трудовий процес дуже складно уявити без канцелярського приладдя.

Деякі компанії купують канцелярське приладдя в магазинах, інші компанії, які стежать за своїм престижем і іміджем замовляють виробництво канцелярського приладдя з логотипом компанії РВС-Принт.

Наша друкарня займається виготовленням: щоденників з логотипом, ручки з логотипом, фірмові папки з логотипами.

У цій невеликої статті ми розглянемо такий вид поліграфічної продукції як - друк папок з логотипів. Без них складно зберегти документи при транспортуванні, і вони незамінні для зберігання документів.

Папка — це поліграфічний виріб, яке виготовляють для зберігання, перенесення документів, особисті справи, сертифікати та інше.

Детальніше: Способи друку папок

Особливості широкоформатного друку

Особливості широкоформатного друкуНа сьогоднішній день існує багато видів реклами, великою популярністю у замовників користується зовнішня реклама.

Практично вся зовнішня реклама проводиться завдяки широкоформатного друку, у даній статті ми вирішили вказати деякі особливості даної друку.

Широкоформатний друк - дуже популярний вид друку. За якістю даний вид друку можна порівняти з цифрової та офсетним друком.

Особливість широкоформатного друку можна вважати можливість друку зображень на матеріалі великого розміру, так як на широкоформатних машинах використовують рулонні матеріали. Ширина матеріалу може бути не ширше ніж розмір широкоформатного машини, а от довжина може бути великий.

Коли необхідно виготовити величезне рекламне оголошення, то друк проводиться на декількох частинах, після чого ці частини скріплюються через спайку. При цьому спайку не видно, можна сказати, ще одна перевага зовнішньої реклами.

Детальніше: Особливості широкоформатного друку

Види поліграфії та друкованої продукції

Види поліграфії та друкованої продукціїУ світі бізнесу невід'ємною частиною стали типографічні послуги, поліграфічна продукція дуже ефективний спосіб реклами, при цьому ціна на продукцію відносно невисока.

У даній статті ми розглянемо особливості і переваги, які включають в себе поліграфічні вироби.

Почнемо ми з листівок та візиток - це одні з найбільш поширених видів поліграфії. Саме візитки з давніх пір служать для обміну контактною інформацією серед бізнесменів. Ось чому кожен поважаючий себе бізнесмен має у сучасному світі мати стильні візитки. Крім того, на візитках можна розміщувати рекламну інформацію, це потужний маркетинговий інструмент, друкарня РВС-Принт рекомендує обов'язково використовувати.

Детальніше: Види поліграфії та друкованої продукції

Де надрукувати квартальні календарі в Києві?

Де надрукувати квартальні календарі в Києві?Сьогодні саме час готувати новорічні корпоративні подарунки.

Одним з найпоширеніших видів подарунків є фірмові квартальні календарі. У цій невеликій статті ми опишемо де в Києві замовити друк фірмових календарів і як зробити їх більш міцними і презентабельними.

Друк календарів в Києві одна з найбільш затребуваних послуг друкарні РВС-Принт, це завжди актуальний новорічний подарунок. Це можна пояснити тим, що новий корпоративний календар у Новому році дуже потрібна річ для будь-якої людини, незалежно від статі, віку та сфери діяльності.

В якості корпоративних подарунків наша друкарня сміло може рекомендувати потрібний і актуальний подарунок напередодні Нового року - календар.

Корпоративні календарі з логотипом користуються дуже великою популярністю, ось чому партнери і клієнти можуть отримати в подарунок кілька календарів від різних компаній. Як правило, люди залишають один календар, який буде самим стильним і сподобався найбільше.

Детальніше: Де надрукувати квартальні календарі в Києві?

Цифровий друк — це терміновий друк

Цифровий друк — це терміновий друк в Києві: +38 (044) 454-12-12Дуже часто бувають ситуації коли потрібно терміново зробити ремонт в офісі, замовити торт для начальника в честь його дня народження, таких прикладів можна перераховувати нескінченно. Найбільш частий питання яке виникає майже у всіх компаній це надійна і терміновий друк поліграфії.

У сучасному світі без поліграфічної продукції практично неможливо обійтися жодному офісу. Поліграфічна продукція РВС-Принт налічує дуже багато видів виробів, які в тих чи інших випадках використовуються співробітниками в межах офісу.

Візитка це найпоширеніший вид поліграфічної продукції, візитки потрібні кожному співробітнику компанії. Бувають ситуації коли візитки потрібні терміново. Наприклад, коли завтра відбудеться важлива конференція де можуть бути присутні потенційні пратнери або замовники або "непомітно" закінчилися візитки в офісі. Ось чому дуже затребувана терміновий друк візиток в Києві.

Детальніше: Цифровий друк — це терміновий друк

Щоденники з логотипом на замовлення

Щоденники з логотипом на замовленняЩоденники і сьогодні є для ділових людей невід'ємним атрибутом у їх повсякденному житті. В особистому щоденнику розписується вся ділова життя цих людей, день за днем, година за годиною, іноді по хвилинах. Навіть розвиток різноманітних технологій з впровадженням новітніх гаджетів не вплинуло на використання щоденників, де особисто робиться запис про майбутню подію на конкретну годину і дату.

Кожна, поважаюча себе компанія має особисті щоденники зі своїм логотипом, які не тільки допомагають стежити за всіма змінами і майбутніми подіями, але є однією зі складових іміджу цієї компанії. Наявність фірмового щоденника у кожного співробітника компанії це один з штрихів свідчення високого статусу підприємства. Друк щоденників з логотипом і в даний час затребувана послуга для кожної компанії.

Детальніше: Щоденники з логотипом на замовлення

Виготовлення перекидних календарів

Виготовлення перекидних календарівЯк і багато років тому календар є невід'ємним атрибутом кожної людини, незалежно від віку і соціального становища, він працює, навчається або вже заслужено відпочиває. Користуються календарем все, вдома, на роботі, в питанні визначення дня тижня він є незамінним помічником. Сьогодні календар мають всі мобільні телефони, комп'ютери, але друковані календарі не втратили своєї значущості, вони актуальні і затребувані.

Найбільш поширеними є друковані настінні, настільні та кишенькові календарі. Кожен з цих видів має різні форми. Так, настінні календарі можуть бути у формі плакату, перекидного відривного календаря або у формі квартального календаря. Настільні календарі за своєю формою можуть бути у вигляді пірамідки або будиночка.

Детальніше: Виготовлення перекидних календарів

Як створити брошуру?

Як створити брошуру?Потужним і ефективним рекламним інструментом PR є брошура, яка інформує громадськість про які надійшли в продаж нові товари або надання послуг підприємством. Але щоб кожен потенційний покупець зацікавився цією брошурою і її прочитав, а не викинув в урну, брошура повинна бути створена на відповідному рівні.

Співробітники компанії РВС-Принт, які займаються виготовленням друкованої рекламної продукцією, знають, що насамперед треба зробити, щоб рекламна поліграфія була вдалою, щоб її із захопленням прочитували. Необхідно створити макет брошури, потім опрацьовується дизайн брошури, щоб вона була не шаблонно, а дуже привабливою і нарешті, верстка. Щоб на брошуру звернули увагу з перших секунд, необхідно створити фотографії, картинки, схеми, будь-які графічні зображення дуже яскравими.

Адже користувачі спочатку дивляться на картинку і вже потім читають текст, знайомлячись з інформацією.

Детальніше: Як створити брошуру?

Друк проспектів в Києві

Друк проспектів у КиєвіПоділиться інформацією про свої товари або послуги кожна компанія прагне по-своєму. Особливо популярними в даний час стало рекламування своєї діяльності з допомогою поліграфії. Поліграфія реклами включає безліч видів випуску реклами товарів і послуг, які максимально швидко можуть оповістити велика кількість людей. Це найбільш ефективний і швидкий спосіб донесення інформації про якості рекламованого об'єкта.

Фахівці компанії РВС-Принт познайомлять з одним з найбільш популярних видів поліграфічної продукції, рекламними проспектами. З допомогою надрукованих і поширених проспектів доноситися інформація не тільки рекламного, але й інформаційного характеру до кожного потенційного споживача.

Друк проспектів включає більш розгорнуту інформацію про товар або послугу, вони виглядають більш солідно, ніж, наприклад, флаєри або листівки.

Детальніше: Друк проспектів в Києві

Що таке буклет?

Що таке буклет?В даний час жодне підприємство, чим би воно не займалося, виробництвом, торгівлею або обслуговуванням без друкованої рекламної продукції не обходиться. Одним з видів цієї продукції є буклет, який має дуже презентабельний вигляд. Випущений високопрофесійними фахівцями буклет нерідко підноситься в подарунок навіть керівництву потенційної співпраці компанії.

В залежності від цільової аудиторії та інформації, яку несе буклет, створюється макет та оформлення. У створення макета входить підбір паперу, барвистий дизайн, що безсумнівно вплине на його ефективність.

Головним завданням дизайнера, що створює макет буклету полягає в тому, щоб графічний матеріал і розміщена інформація для читача виглядали максимально зручно і візуально виграшно. Копірайтер відбере про діяльність підприємства з усього величезного кількості тексту тільки найважливішу інформацію, яка в кілька словах давала б повну інформацію про товар, послугу та іншої діяльності.

Детальніше: Що таке буклет?