Видео

Друк календарів в Києві від РВС-Принт

Друк календарів в Києві Друк календарів - це унікальна можливість для створення поліграфічної продукції, з метою підвищити впізнаваність компанії і просунути бренд, в рекламній індустрії. Гарно оформлений календар приверне широку масу аудиторії і підвищить шанси фірми звернути на себе увагу.

Компанія «РВС-Принт» виробляє друк календарів будь-яких видів і розміром з різним наповненням і потрібною, важливою інформацією. Також можна підкреслити всі сильні сторони компанії, доповнивши календар яскравим зображенням, унікальною рекламною матеріалом, логотипом фірми і іншими ефективними елементами для створення бізнес реклами. Замовити календарі ви можете, зв'язавшись з нашими кваліфікованими фахівцями або просто залишити заявку на сайті.

Ми виготовляємо календарі в форматі А1, А2, А3 і А4. Одним з більш популярних видів є календар постер в форматі А3 і А4. Можливо, ви хочете календарну сітку і будь-яке зображення або фотографію, як рекламну, так і особистого характеру. Такий календар послужить відмінним подарунком, як для бізнес-партнерів, в рекламних цілях, так і для близьких, подарувавши хороші емоції. Основна перевага календаря на замовлення - це його унікальність і неповторність. Адже подібного вироби в магазинах не знайти.

Детальніше: Друк календарів в Києві від РВС-Принт

Офсетний друк в компанії "РВС-Принт"

Офсетний друк в компанії РВС-ПринтОфсетний друк – сучасна технологія в поліграфічній індустрії, яка заснована на перенесенні фарби не безпосередньо, а за допомогою офсетного циліндра, на металеву поверхню або гумове полотно, а потім вже і на папір. Завдяки такому способу друку, можна отримати повнокольорові нанесення на різних матеріалах великими тиражами. Дана технологія нічим не поступається в популярності цифрового нанесення і дуже затребувана в рекламній сфері.

Компанія "РВС-Принт" пропонує широкий спектр продукції, використовуючи офсетне нанесення. Це можуть бути різних форм рекламні буклети, бирки, буклети, бланки, конверти, цінники, флаєра, листівки, папки, презентаційні листівки, різно форматні плакати, настільні, настінні, кишенькові календарі, візитні картки, етикетки, наклейки, стікери і багато іншого.

Детальніше: Офсетний друк в компанії "РВС-Принт"

Рекламна поліграфія на замовлення в Києві

рекламна поліграфія на замовлення в КиєвіПоліграфія — це процес отримання будь-якого зображення шляхом перенесення фарби на матеріал з різноманітних носіїв. У наш час, дуже популярна рекламна поліграфія. З її допомогою можна ефективно просунути товар, послугу або саму компанію надрукувати флаєра, візитки, плакати з бездоганною якістю і за досить доступною ціною.

Компанія "РВС-ПРИНТ" досить довго надає поліграфічні послуги, маючи хорошу репутацію в цій сфері. Наші кваліфіковані фахівці готові виконати замовлення будь-якої складності, незалежно від обсягу, в найкоротші терміни. Основними перевагами друкованої реклами є – висока якість, ненав'язливість, доступність за ціною і, однозначно, ефективність.

Детальніше: Рекламна поліграфія на замовлення в Києві

Цифровий друк поліграфії в Києві

цифровий друк поліграфіїУ наш час, одним з найпопулярніших способів нанесення друку, є цифровий друк поліграфії. З її допомогою, друк здійснюють з будь-якого комп'ютера, без будь-яких додаткових пристосувань. Це значно допомагає заощадити, як і час, так і фінанси. Також друкарський друк дуже часто використовують в рекламних цілях, для залучення уваги навколишньої цільової аудиторії.

Компанія "РВС-Принт" пропонує якісний цифровий друк, і всі супутні послуги пов'язані з нею. Замовити виготовлення можна від великого тиражу

До одного примірника, при цьому вартість за одиницю практично не зміниться.

Детальніше: Цифровий друк поліграфії в Києві

Розробка дизайну поліграфії

розробка дизайну поліграфіїПоліграфічна продукція актуальна в будь-якій сфері діяльності і може використовуватися в корпоративних цілях або служити рекламним матеріалом для поширення потенційним клієнтам. Для того, щоб в результаті ви отримали якісний друк поліграфії в Києві потрібно враховувати різні фактори у виробничому процесі:

1. Якісні матеріали

2. Нове обладнання та застосування сучасних технік

3. Професіоналізм співробітників

4. Привабливий дизайн поліграфії

Детальніше: Розробка дизайну поліграфії

Друк візиток на замовлення в Києві

Друк візиток на замовлення в КиєвіДрук візиток в Києві одне з провідних наших напрямків. Це дуже затребувана послуга в сучасному світі. І нашими постійними клієнтами стають не тільки великі компанії, а й приватні особи. Якщо ти хочеш бути затребуваним, незалежно від роду діяльності - друк візитних карток недорого - ідеальний варіант зарекомендувати себе.

Візитки зустрічаються на кожному кроці, наприклад будь-який візит до лікаря закінчується врученням візитної картки, відвідування нового торгового центру закінчується збором рекламної поліграфії, серед якої дуже часто можна зустріти візитки.

Детальніше: Друк візиток на замовлення в Києві

Наклейки на замовлення в Києві

Наклейки на замовлення в КиєвіНа сьогоднішній день наклейки активно використовуються в різних сферах і для різних цілей. Найбільші виробники продукції можуть вкладати прикольні наклейки в упаковку з товаром, що завжди є бонусів для покупця і пріоритетом при виборі товару.

Всілякі стікери, великі і нестандартні наклейки з гаслами або рекламною інформацією, наклейки із зображенням персонажів, наклейки інформаційного характеру - все це компанія РВс-Принт виготовить оперативно і якісно.

Найголовніша вимога, яка висувається до такої поліграфічної продукції як наклейки-це привабливий яскравий зовнішній вигляд і стійкість до несприятливих зовнішніх факторів.

Детальніше: Наклейки на замовлення в Києві

Виготовлення флаєрів на замовлення

виготовлення флаєрів на замовленняФлаєра є однією з найпопулярнішою поліграфічною продукцією. Звичайно, можна часто зустріти картину, коли маркетологи вручають флаєр, а він навіть не розглянутий відправляється в найближчу урну. Вся справа і у флаєрі і в людині, яка роздає цю продукцію.

Насправді флаєр досить зручна і практична поліграфічна продукція, яка дозволить просунути будь-яку продукцію, проінформувати потенційних клієнтів про новинки, акції, познайомити з новинами і спецпропозиціями, а також флаєр може є знижковим.

компанія "Рвс-Принт" пропонує Вам друк флаєрів на замовлення за найприємнішими цінами. Ми гарантуємо якість нашої поліграфії, оперативний друк, доступні ціни.

Детальніше: Виготовлення флаєрів на замовлення

Виготовлення календаря плаката

виготовлення календаря плакатаКалендар - плакат є напевно в кожному другому будинку. Це настільки зручна поліграфічна продукція, що друкарні стали виготовляти їх в самих незвичайних дизайнерських виконаннях. Компанія "РВС-Принт" пропонує замовити календарі плакати на замовлення, який стане не тільки прикрасою стіни, але і відмінним практичним презентом для співробітників, партнерів по бізнесу, потенційних клієнтів.

Привабливе дизайнерське оформлення і якісний друк календарів, сприяє тривалій експлуатації виробу.

Календарі діляться на такі види: відривні, кишенькові і перекидні, настінні, настільні. Ми не можемо виділити які саме календарі найбільш затребувані, так як кожен вид календаря знаходить своє застосування в тій чи іншій галузі.

Детальніше: Виготовлення календаря плаката

Виготовлення настільного календаря (будиночок)

виготовлення настільного календаря (будиночок)Компанія «РВС-Принт» зробить якісний і оперативний друк календарів, від одного примірника, до великого тиражу. При необхідності, наші дизайнери зможуть розробити індивідуальний дизайн поліграфічної продукції, виконуючи післядрукарську обробку, брошурування, палітурку.

Календар є популярною поліграфічною продукцією, це функціональний і зручний поліграфічний виріб, завдяки якому можна ефектно прорекламувати свою компанію або продукцію. Календарі бувають різних типів: настільні, настінні, кишенькові і тд.

Детальніше: Виготовлення настільного календаря (будиночок)

Виробництво блокнотів з відривним блоком для запису

Виробництво блокнотів з відривним блоком для записуУ друкарні "РВС-Принт" ви можете не тільки замовити блокноти, а й скористатися послугами розробки логотипу та дизайну вашої корпоративної поліграфічної продукції.

Незважаючи на розвинені комп'ютерні технології, блокноти були є і будуть одним з ефективних практичних і корисних маркетингових інструментів.. Вони актуальні для використання в різних сферах бізнесу, підходять для подарунка, як діловим партнерам, співробітникам, так і для рекламної компанії.

Виробництво блокнотів в Києві здійснюється в різних цілях. На конференціях, виставках,промо-акціях блокноти виконують рекламну функцію, їх використовують як роздатковий матеріал.

Детальніше: Виробництво блокнотів з відривним блоком для запису