Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Виготовлення щоденників з логотипом компанії

Виготовлення щоденників з логотипом компаніїКожна деталь твого робочого столу - повинна бути стильною, красивою і практичною. З чого починається робочий день - звичайно ж з чашки кави та щоденника,в який вносяться плани і завдання на день. Тому щоденники з логотипом компанії стануть відмінний презентом як потенційним клієнтам, так і співробітником фірми.

Компанія РВС-Принт пропонує Ва виготовлення щоденником на замовлення відмінної якості, стильного оформлення, за доступною ціною. Жодна ділова людина на сьогоднішній день не може обійтися без датованого щоденника, так як його життя потребує планування.

Детальніше: Виготовлення щоденників з логотипом компанії

Збільшуємо клієнтську базу за допомогою поліграфії

Збільшуємо клієнтську базу за допомогою поліграфіїЯк завдяки друкованій рекламі можливо залучити нових клієнтів компанії? - це дуже поширене питання для менеджера з продажу або навіть керівника компанії. У цій невеликій статті друкарня "РВС-Принт" постарається відповісти на нього. На тлі зростання ринку і конкуренції в кожній бізнес ніші приходить на допомогу реклама і маркетинг, саме вони допоможуть зміцнити і збільшити клієнтську базу і, звичайно, поліграфічна продукція.

На сьогоднішній день, неможливо собі уявити без поліграфічної продукції не один сучасний бізнес. Це дуже популярний спосіб для залучення клієнтів для реалізації своїх товарів або послуг. Основними перевагами поліграфії можна вважати: невелика вартість і дуже хороша ефективність.

Детальніше: Збільшуємо клієнтську базу за допомогою поліграфії

Переваги офсетного друку

Переваги офсетного друкуУ сучасному світі поліграфії - саме офсетний друк вважається найпопулярнішою і затребуваним видом друку в Києві. Поліграфічна продукція яка була надрукована офсетним способом, це дуже високоякісне повнокольорове виріб, при цьому з невисокими витратами. Офсетний друк в Києві дозволяє друкувати великі тиражі в дуже високій якості. Вартість друку однієї сторінки буде постійно знижуватися при збільшенні загального тиражу одиниць друку.

Особливості офсетного друку в Києві

Детальніше: Переваги офсетного друку

Корисне про брошури

Що необхідно знати про брошурахМи рекомендуємо завжди ознайомиться з тим чи іншим видом поліграфічної продукції перед тим як її замовляти. Це необхідно зробити через те, щоб більш точно вийшло підібрати виріб, повністю виконує необхідні функції і відповідний вашим вимогам і побажанням.

Для прикладу можна взяти рекламні інструменти, це можуть бути: флаєри, листівки, буклети, коли необхідні іміджеві інструменти, то це: щоденники, каталоги, календарі і т. д. В цій невеликій статті друкарня "РВС-Принт" вирішила більш детально зупиниться на - брошурах.

Детальніше: Корисне про брошури

Стандартний розмір візитки

Стандартний розмір візитки90х50 мм складає стандартний розмір візитки, тобто це 9х5 сантиметрів, але такий стандарт можна зустріти в країнах колишнього СНД. У розмірі кредитної картки прийнято виготовляти візитку в Світі, а це - 85х55 мм (розмір візитки євро). На сьогоднішній день, багато замовників для міжнародних зустрічей дуже часто замовляють у друкарні РВС-Принт, додаткове виготовлення візиток розміром 55х85 мм

Що стосується пластикових візиток то тут стандартом можна вважати розмір - 86х54 мм При виробництві візиток завжди дизайнер в макеті повинен закласти додатково 2-3мм з кожної її сторони, це відстань робиться спеціально, щоб вистачило для обріза візитки.

Детальніше: Стандартний розмір візитки

Види цифрового друку

Види цифрового друкуЛистовий друк в Києві. Вся цифровий друк, спочатку, виготовлялася тільки на листових матеріалах, при цьому могли використовуватися як ексклюзивні матеріали (самоклеющаяся папір, дизайнерський картон, крейдований папір і інше) так і стандартні матеріали.

< p>є обмеження на відповідному обладнанні при листового друку-максимальний формат поліграфії може бути не більше формату А2, через те, що цифрове обладнання не відрізняються великими розмірами. Іноді, до речі виділяють фотодрук як окремий вид друку, але її все ж буде правильно віднести до листового друку, через те, що здійснюється вона на листових матеріалах.

Детальніше: Види цифрового друку

Особливості рекламної упаковки

Особливості рекламної упаковкиДвигун продажу є реклама. Один з головних інструментів маркетолога вважається упаковка. Саме упаковка дуже ефективна і невіддільна від товару. При цьому потрібно врахувати величезне різноманіття варіантів форм. Це пов'язано з унікальністю кожного з товарів і під них потрібні свої неповторні рекламні упаковки.

Важливі характеристики упаковки

будь-яка упаковка спочатку була необхідна для збільшення терміну його служби, забезпечення збереження товару, розміщення разом відразу безлічі комплектуючих з цілого набору.

З розвитком кожен виробник прийшов до висновку, що раз споживач не може спробувати їх товар на смак, потрібно використовувати інший варіант для залучення собі клієнта.

Детальніше: Особливості рекламної упаковки

Буклет для інтернет-магазину

Буклет для інтернет-магазинуДе реалізується товар або послуга там і потрібно її продавати - думку багатьох маркетологів. Якщо мислити в даному напрямку то рекламувати інтернет-магазин можна тільки в Інтернеті. Це здебільшого пов'язано з тим, що люди, які використовують інтернет багато годин в день і купувати товари та замовляти послуги будуть саме там. Але це спірне твердження і довести його ще не вдалося. Саме з цієї причини багато рекламних агенцій користуються офлайновими прийомами для просування інтернет-компаній. Це відноситься і до інтернет-магазинів.

На сьогоднішній день, рекламувати інтернет магазин можна безліччю способів. один з таких способів є - рекламні буклети.

Якісний продукт може вийде тільки у професіоналів своєї справи. Такою компанією безумовно є друкарня "РВС-Принт" де ви завжди можете замовити стильні буклети.

Детальніше: Буклет для інтернет-магазину

Поліграфія в готельному бізнесі

 Поліграфія в готельному бізнесі стрімко набирає обертів і вважається одним з найперспективніших — готельний бізнес. Величезна конкуренція та зростання готельного бізнесу зобов'язує всіх керуючих готелів активно просувати фірмовий знак для зміцнення бренду в цілому. Друк фірмових візиток, папок, та іншої поліграфічної продукції це важлива частина маркетингової діяльності готелю.

Обов'язковість брендингу готелю

ефективність і користь брендингу готелю неможливо переоцінити. Треба робити акцент на тому, що людина набагато краще запам'ятовує предмет і інформацію побачивши своїми очима або доторкнувшись до нього.

Детальніше: Поліграфія в готельному бізнесі

Якими бувають календарі?

Для вимірювання часу з давнини людьми використовуються календарі. Сьогодні можна купити кілька різновидів календарів, кожен календар має свої особливості. Друкарня "РВС-Принт" пропонує послуги з друку настільних календарів. У цій невеликій статті ми розглянемо різні варіанти даних виробів.

Квартальні календарі в офіс або будинок

Квартальні календарі користуються на сьогоднішній день дуже великою популярністю. На одному розвороті можна побачити відразу три місяці, що дуже зручно. Квартальні календарі дуже добре підходять як для офісу, так і для дому. Вони бувають двох типів:

Детальніше: Якими бувають календарі?

Друк візиток

Друк візитокВізитна картка це незмінний атрибут ділової людини України.

Це прямокутний шматок пластику або картону, який містить корисну інформацію про людину або про компанію.

Мета поширення візитної картки це формування позитивного іміджу окремої особи або компанії. У цій невеликій статті ми розповімо як правильно оформити візитні картки.

Зовнішній вигляд візитних карток

Не бажано використовувати дуже яскраві,"отруйні кольори" в оформлення: зелений, Жовтий, Червоний. Такі кольори будуть викликати відчуття вульгарності і дешевизни і можуть відвернути від змісту. Кращого за все вибрати більш м'які кольори: сірий, бежевий, ніжно-рожевий або світло-коричневий.

Детальніше: Друк візиток