Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Блокноти з логотипом

Блокноти з логотипомНа перший погляд може здатися, що блокноти з логотипом - це всього лише практична канцелярія, яка завжди під рукою. Але варто замовити оригінальний блокнот з фірмовою символікою - і перед Вами ефективний рекламний носій, який буде ненав'язливо нагадувати про вашу компанію того, кому ви його подарували.

Навіть зовсім маленький логотип стане відмінною рекламою, яка постійно буде перед очима. Особливо актуальний такий презент на промо виставках, рекламних заходах, семінарах, презентаціях в загальному в тих місцях, де можливо обмінятися фірмовими аксесуарами для потенційної співпраці. Так само фірмові блокноти з логотипом стануть відмінним презентом для співробітників компанії або партнерів.

Детальніше: Блокноти з логотипом

Поліграфічні послуги: друк на конвертах

Поліграфічні послуги: друк на конвертахДілове листування не була замінена тотальним розвитком Інтернету. На сьогоднішній день існує написання ділових документів на папері і відправка їх поштою своєму партнеру. Це може бути так само і відправка документообігу між компаніями або надіслати у конверті рекламної або інформаційної продукції, вітальні листи. Всю цю документацію потрібно красиво оформити в паперовий або картонний конверт. Ознакою успішної компанії, можна вважати - друк на конвертах логотипу та адресних даних організації.

Детальніше: Поліграфічні послуги: друк на конвертах

Цифровий друк для початку бізнесу

Цифровий друк для початку бізнесуЦифровий друк в Києві активно використовується для виробництва рекламної та ділової поліграфії. Завдяки цифрового друку можна зробити буклети, листівки, брошури, візитки, друк каталогів, бланків і безліч іншої корисної продукції.

Дуже для багатьох нових клієнтів і стартапів знайомство з поліграфією в Києві починається саме з цифрового друку. Коли компанія тільки починає свій шлях, то цілком можливо обійтися без великого обсягу і великих тиражів.

Однозначно будуть потрібні візитні картки для керівника і менеджерів, бланки, фірмові папки. Крім того, дуже часто потрібна помочщь в оформлення і дизайні продукції поліграфії.

Детальніше: Цифровий друк для початку бізнесу

Фірмові буклети від РВС-Принт

Фірмові буклети від РВС-ПринтЯк замовити фірмовий буклет в Києві? У 2019 році фірмовий буклет вважається найбільш інформативним і недорогим видом рекламної поліграфії. Фірмові блоки можна замовити як частково так і великим тиражем.

Важливі переваги фірмового буклету:

- можливість розміщення великої кількості інформації

- дуже недороге виготовлення фірмових бланків (дешевше ніж каталоги і брошури)

- фірмовий буклет дуже простий в дизайні.

Фірмовий буклет від РВС-Принт це корисна інфрмація з конкретним закликом до дії.

Детальніше: Фірмові буклети від РВС-Принт

Сучасні друковані технології

Сучасні друковані технологіїВиди друкарських технологій. Офсетний друк найбільше відома для обивателя, але насправді, сучасна друкарня це набір з досвіду співробітників і саме інноваційне обладнання. Саме з цих причин, дуже важливо звертатися саме в професіоналам, таким як друкарня "РВС-Принт". Дуже багато залежить також від офсетної машини, яка є в друкарні. У цій невеликій статті ми вирішили описати які бувають сучасні друкарські машини і технології.

Вся друкарня Києва дуже різна, при тому, що офсетні друковані машини дуже схожі один на одного, матеріали і технології також ідентичні.

Детальніше: Сучасні друковані технології

Персоналізація друку в друкарні

Персоналізація друку в друкарніЯкщо фірма влаштовує рекламну компанію, то перевірити її ефективність можна завдяки використанню друку змінних даних. Подібні змінні дані бувають різних видів: звичайний номер або qr-код, штрих-код. У компанії буде повний зріз даних після проведеної акції, а це дуже корисна інформація, яку можна використати при подальших рекламних компаніях. Це дає повний контроль над витратами на рекламні потреби.

Детальніше: Персоналізація друку в друкарні

Використання друкованих каталогів в Києві

Використання друкованих каталогівПеред сучасними маркетологами стоїть нелегке завдання залучити потенційних нових клієнтів до компанії. Існує багато різноманітних інструментів для рішення даної задачі. Ось кілька таких варіантів: інтернет реклама, медійна реклама на телебаченні, роздача в громадських місцях листівок та друк барвистих каталогів і подальше їх поширення.

Кілька великих компаній, які використовують каталоги і дуже успішно

IKEA це всесвітньо відома компанія використовує даний вид поліграфічних послуг досить успішно. у своїх барвистих каталогах вони публікують різноманітні інтер'єри, допомагають потенційному покупцю зрозуміти, як саме буде виглядати меблі в приміщенні.

Детальніше: Використання друкованих каталогів в Києві

Переваги цифрового друку каталогів

Переваги цифрового друку каталогівДрукарня "РВС-Принт" рекомендує звернути увагу на високий рівень чіткості і якості, яскравості і соковитості фарб при виготовленні каталогу. Фотодрук каталогу в нашій компанії це відмінний варіант для замовника, отримати найвищу швидкість друку каталогу і отримання малотиражної продукції в будь-якому необхідному Вам кількості.

Цифровий друк каталогів це чудова можливість, коли потрібно надрукувати дуже швидко невеликий тираж каталогів для виставки, презентації або незапланованої ділової зустрічі з потенційним партнером або клієнтом.

у виробництві цифрових каталогів використовуються скоби або пружини, вони надають більше солідності і довговічності виробу.

Детальніше: Переваги цифрового друку каталогів

Можливості сучасної поліграфії. Офсетний друк поліграфії

Можливості сучасної поліграфії. Офсетний друк поліграфіїМожливості сучасної поліграфії в Києві. На сьогоднішній день дуже складно уявити сучасний бізнес без поліграфічної продукції. Існування сучасної людини без деяких виробів поліграфії в час розвитку інформаційних технологій і технічного прогресу важко переоцінити.

Вся офісна діяльність будь-якої компанії обов'язково використовує поліграфію: бланки, папки з логотипом, каталоги. Якщо компанія бере участь у виставках або проводить презентацію, вона не зможе обійтися без поліграфічної продукції.

Детальніше: Можливості сучасної поліграфії. Офсетний друк поліграфії

Офсетний друк в друкарні

Офсетний друк в друкарніОфсетний друк в друкарні в Києві. Питання про правильний вибір способу друку поліграфії дуже часто стає одним з найважливіших, коли мова йде про виготовлення поліграфічної продукції в Києві для банків, магазинів, ресторанів, медичних установ, великих виробництв та інших галузей.

Найпопулярнішим способом сучасної друку є — офсетний друк від "РВС-Принт". Здійснити з технічної точки зору офсетний друк в домашніх умовах неможливо, це дуже трудомісткий і складний процес.

У виробництві друкованої продукції офсетним способом користуються спеціальні два друкованих барабана. На перший барабан встановлена спеціальна форма зі світлочутливим елементом. Для того, щоб отримати необхідний шаблон, частина його буде засвічена.

Детальніше: Офсетний друк в друкарні

Навіщо потрібні корпоративні видання?

Навіщо потрібні корпоративні видання?Сучасні великі компанії часто замовляють таку послугу як: виготовлення друкованих видань, газет, журналів. Основні читачі даної продукції є співробітники організації. Найважливіша мета подібної друкованої продукції - це максимально зблизити співробітників компанії.

Наприклад, відомий великий банк - замовляє друк газет, і це за словами керівника відділу, дозволяє колегам по роботі краще пізнавати один одного і в результаті більш ефективно працювати і допомагати один одному.

Корпоративні видання

Більшість людей люблять читати, і новини компанії та цікаві факти, за новими послуг, продуктів компанії про її нові звершення буде гарантовано прочитано. Подібні друковані видання залучать до обговорення всіх співробітників. Лояльність працівників буде краще.

Детальніше: Навіщо потрібні корпоративні видання?