Видео

Друк етикеток в Києві

Друк етикеток в Києві Одним з вигідних рішень, як в практичному, так і в фінансовому плані є етикетки на замовлення в нашій друкарні. Завдяки автоматизації виробничих процесів стікери на замовлення з паперу або плівки, мають високу якість і низьку ціну.

Друкарня «РВС-Принт» виготовляє самоклеючі етикетки з якісним друком в будь-якій кількості за доступними цінами. Також у нас є термінова поклейка, яка обмовляється заздалегідь. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами для затвердження моделі і уточнення всіх деталей. Наша компанія має ряд переваг, такі як якість друку, термінове виготовлення стікерів, доступна вартість етикеток, цифровий та офсетний друк, дизайнерська розробка макета, якісні матеріали, різні форми оплати і так далі.

Детальніше: Друк етикеток в Києві

Друк малих тиражів в Києві

Друк малих тиражів в Києві Дуже часто ми стикаємося з проханням друку невеликих тиражів поліграфії: брошур, листівок, візиток, каталогів і тд. Це пов'язано зі змінними даними, які виникають в компаніях з різних причин. Найчастіше невеликий тираж поліграфії потрібно для певного заходу чи події в компанії. Впровадження нової продукції або відкриття нового офісу, особливі спецпропозиції, розпродажі, запрошення і тд.

Компанія "РВС-Принт" береться за замовлення будь-якої складності і кількості. Ми зможемо з легкістю виготовити якісну поліграфію в короткі терміни. Сучасне європейське обладнання дозволяє здійснити друк поліграфії в Києві будь-якого тиражу, при цьому якість буде бездоганним.

Детальніше: Друк малих тиражів в Києві

Поліграфічні послуги в Києві

Поліграфічні послуги в Києві Поліграфічні послуги в Києві досить затребувана ніша, з якої хоча б раз стикалася кожна компанія, та й приватні особи теж. Візитні картки, каталоги, рекламні листівки, корпоративна поліграфія, запрошення, оголошення, цифровий або офсетний друк - все це і навіть більше можуть запропонувати вам фахівці компанії "РВС-Принт". Ми друкарня з великим досвідом, широкими виробничими потужностями, кваліфікованим персоналом.

На сьогоднішній день вибір друкарень величезний, при цьому варто зважити всі складові перед тим як вибрати дійсно порядну компанію. яка зробить вам одноденну поліграфію. Наш гарант - це широке коло постійних замовників, які нам довіряють вже не один рік. Оптимальні ціни при високій якості матеріалів і друку, індивідуальний підхід, оперативність і приємний сервіс: ось головні особливості нашої компанії.

Детальніше: Поліграфічні послуги в Києві

Терміновий друк в Києві

Терміновий друк в КиєвіДрукарня "РВС-Принт" пропонує своїм клієнтам широкий спектр поліграфічних послуг. При цьому ми не тільки беремося за замовлення будь-якої складності та обсягу, а й прагне робити це оперативно. Завдяки цифрового друку з'являється можливість здійснювати термінову друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Наші досвідчені фахівці виконують свою роботу максимально якісно і швидко. В результаті наш клієнт отримує гарну, привабливу поліграфію за доступною ціною в короткі терміни.

Наша друкарня існує вже більше 15 років і зарекомендувала себе надійним партнером для багатьох компаній. Нам довіряють наші клієнти і на постійній основі замовляють друк журналів, книг, корпоративної поліграфії, рекламної поліграфії. Ми випустимо тираж в короткі терміни, при цьому високу якість продукції гарантовано.

Детальніше: Терміновий друк в Києві

Друк стікерів та наліпок в Києві

Друк стікерів і наліпок в Києві Друкарня "РВС-Принт" пропонує вам друк наклейок та друк стікерів в Києві на глянцевому або матовому папері по самим прийнятними цінами.

На сьогоднішній день наліпки і стікери є досить затребуваними поліграфічними виробами, які знайшли своє широке застосування. Будь-яка компанія, незалежно від сфери діяльності може урізноманітнити свою корпоративну поліграфію такими стікерами і наклейками.

Рекламні наліпки і рекламні стікери , можна вважати зручними, недорогими, яскравими і привабливими носіями. Такі стікери можна сміливо розміщувати на упаковці з продукцією, безпосередньо на товар, на полицях і тд.Так стікери максимально привертають увагу і викликають інтерес.

Компанія "РВС-Принт" в своєму арсеналі має новітнє обладнання, використовує якісні матеріали, має в своєму розпорядженні сучасними методиками виготовлення різної поліграфічної продукції.

Детальніше: Друк стікерів та наліпок в Києві

Виробництво флаєрів

Виробництво флаєрів Одним з популярних видів рекламної продукції є флаєр. Ця барвиста і яскрава листівка, яка здатна в себе вмістити всю необхідну інформацію про вашу компанію. Виготовлення флаєрів на замовлення з якісним друком і нестандартним дизайном, гарантовано підвищить впізнаваність і приверне увагу потенційних клієнтів і всієї цільової аудиторії.

Компанія «РВС-Принт» виробляє односторонню і двосторонню друк флаєрів в Києві в будь-якому тиражі, за доступними цінами. В основному, листівки виготовляються з крейдованого паперу, стандартних розмірів 210 * 99мм. Але також можна замовити додаткові послуги ламінування, персоналізації і перфорації. Технологія друку може бути цифровий або офсетний, в залежності від потрібного тиражу.

При розробці флаєра, дуже важливо знати цільову аудиторію, на яку потрібно орієнтуватися.

Основними функціями листівок є надання інформації та інформування про товари або послуги компанії, запрошення на відкриття, захід або виставку, повідомлення про знижки, акції та бонуси компанії, а також просування товару або послуг. Барвисто оформлені флаєра, не тільки містять у собі інформацію про межах заходу, а й дають деякі пільги, знижки на придбання товару.

Детальніше: Виробництво флаєрів

Виготовлення плакатів в Києві

Виготовлення плакатів в Києві Друк плакатів в Києві є найпоширенішим видом рекламної поліграфії, відмінною рисою якого є невисока вартість і максимальна ефективність. Компанія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції на замовлення будь-якого формату, складності та тиражу.

Друк плакатів в Києві рекламного характеру-досить затребувана послуга, так як багато компаній незалежно від роду діяльності хочуть привернути до себе увагу, при цьому щоб фінансові витрати були мінімальні.

На вітринах магазинів, в транспорті або рекламних дошках, плакати можуть бути розміщені на кожному кроці. При цьому ми гарантуємо високу якість друку, наша друкарня яскрава, міцна і оперативна.

Детальніше: Виготовлення плакатів в Києві

Виготовлення сертифікатів

Виготовлення сертифікатівКомпанія "РВС-Принт" пропонує вам виготовлення поліграфічної продукції самої різної складності оперативно і якісно.

Останнім часом друк сертифікатів - можна сміливо назвати одним із затребуваних напрямків нашої компанії. Сертіфікат- можна назвати заохочувальної поліграфічною продукцією високої якості, який активно застосовують для нагородження учасників різного типу заходів, а точніше (семінарів, тренінгів, конференцій, виставок). Сертифікати на замовлення можуть бути вдячні, подарункові, показові, гумористичні і тд.

Особливості друку сертифікатів на замовлення

Компанія "РВС-Принт" пропонує вам оперативну друк сертифікатів в Києві по самим приємним цінами. ПР і виготовленні даного роду продукції ми використовуємо витратні високоякісні матеріали

Детальніше: Виготовлення сертифікатів

Друк календарів в Києві від РВС-Принт

Друк календарів в Києві Друк календарів - це унікальна можливість для створення поліграфічної продукції, з метою підвищити впізнаваність компанії і просунути бренд, в рекламній індустрії. Гарно оформлений календар приверне широку масу аудиторії і підвищить шанси фірми звернути на себе увагу.

Компанія «РВС-Принт» виробляє друк календарів будь-яких видів і розміром з різним наповненням і потрібною, важливою інформацією. Також можна підкреслити всі сильні сторони компанії, доповнивши календар яскравим зображенням, унікальною рекламною матеріалом, логотипом фірми і іншими ефективними елементами для створення бізнес реклами. Замовити календарі ви можете, зв'язавшись з нашими кваліфікованими фахівцями або просто залишити заявку на сайті.

Ми виготовляємо календарі в форматі А1, А2, А3 і А4. Одним з більш популярних видів є календар постер в форматі А3 і А4. Можливо, ви хочете календарну сітку і будь-яке зображення або фотографію, як рекламну, так і особистого характеру. Такий календар послужить відмінним подарунком, як для бізнес-партнерів, в рекламних цілях, так і для близьких, подарувавши хороші емоції. Основна перевага календаря на замовлення - це його унікальність і неповторність. Адже подібного вироби в магазинах не знайти.

Детальніше: Друк календарів в Києві від РВС-Принт

Офсетний друк в компанії "РВС-Принт"

Офсетний друк в компанії РВС-ПринтОфсетний друк – сучасна технологія в поліграфічній індустрії, яка заснована на перенесенні фарби не безпосередньо, а за допомогою офсетного циліндра, на металеву поверхню або гумове полотно, а потім вже і на папір. Завдяки такому способу друку, можна отримати повнокольорові нанесення на різних матеріалах великими тиражами. Дана технологія нічим не поступається в популярності цифрового нанесення і дуже затребувана в рекламній сфері.

Компанія "РВС-Принт" пропонує широкий спектр продукції, використовуючи офсетне нанесення. Це можуть бути різних форм рекламні буклети, бирки, буклети, бланки, конверти, цінники, флаєра, листівки, папки, презентаційні листівки, різно форматні плакати, настільні, настінні, кишенькові календарі, візитні картки, етикетки, наклейки, стікери і багато іншого.

Детальніше: Офсетний друк в компанії "РВС-Принт"

Рекламна поліграфія на замовлення в Києві

рекламна поліграфія на замовлення в КиєвіПоліграфія — це процес отримання будь-якого зображення шляхом перенесення фарби на матеріал з різноманітних носіїв. У наш час, дуже популярна рекламна поліграфія. З її допомогою можна ефективно просунути товар, послугу або саму компанію надрукувати флаєра, візитки, плакати з бездоганною якістю і за досить доступною ціною.

Компанія "РВС-ПРИНТ" досить довго надає поліграфічні послуги, маючи хорошу репутацію в цій сфері. Наші кваліфіковані фахівці готові виконати замовлення будь-якої складності, незалежно від обсягу, в найкоротші терміни. Основними перевагами друкованої реклами є – висока якість, ненав'язливість, доступність за ціною і, однозначно, ефективність.

Детальніше: Рекламна поліграфія на замовлення в Києві