Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Якою має бути візитка ділової людини

Якою має бути візитка ділової людиниЩе кілька років тому візитними картками могли похвалитися тільки ділові люди, при цьому з часом візитки стали обов'язковим аксесуаром практично будь-якої людини.

Якою ж повинна бути візитка, щоб вона привертала увагу, виділялася з "натовпу" і була корисною.

Візитні картки допомагають набувати корисні знайомства, надавати інформацію про власника. Крім цього, візитка може нагадувати про свого власника через якийсь час після зустрічі. У кожної ділової людини є візитниця, де зібрані всі візитні картки, отримані коли.

Детальніше: Якою має бути візитка ділової людини

Що необхідно знати про брошури

Що необхідно знати про брошурахПеред тим, як замовити поліграфію в Києві рекомендуємо ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої поліграфічної продукції. Це необхідно для того що б грамотно підібрати рекламну поліграфію під Вашу бізнес нішу. Приміром, якщо Вам потрібні рекламні інструменти, тоді пропонуємо вам замовити буклети, флаєри, листівки, а якщо мова йде про іміджевому напрямку, тоді пропонуємо звернути увагу на щоденники, календарі, каталоги.

Що таке брошури? І для чого вони потрібні? Це головна тема даної статті.

Вид поліграфічної продукції за типом багатосторінкової поліграфії - це брошури. Дана поліграфія являє собою багатосторонню виріб, який виконує кілька функцій: іміджеву, рекламну та інформаційну.

Детальніше: Що необхідно знати про брошури

Види і типи цифрового друку

Види і типи цифрового друкуЦифровий друк застосовується коли необхідно терміново виготовити поліграфічну продукцію або потрібен друк малих тиражів.

Одиничні екземпляри або малі тиражі, порівняно недорого здатний виготовити тільки цифровий друк. У даній статті ми розглянемо два основних види цифрового друку.

Основні види цифрового друку:

Листовий цифровий друк. Вся цифровий друк спочатку здійснювалася тільки на листових матеріалах використовувалися при цьому як ексклюзивні матеріали (самоклеющаяся папір, крейдований папір, дизайнерський картон. самоклеюча плівка та інше) так і стандартні.

Детальніше: Види і типи цифрового друку

Професійна друкарня в Києві. Цифровий друк

Професійна друкарня в Києві. Цифровий друкЦифровий друк Київ – недорого, якісно, швидко! Вам потрібна термінова висококласна цифровий друк в Києві?

Компанія "РВС-Принт" готова запропонувати своїм замовникам за недорогими цінами повний спектр поліграфічних послуг. Ми готові максимально якісно і точно в строк виконати замовлення будь-якої складності та об'єму.

Друк – це прекрасний спосіб ефективно і дешево просувати свій бізнес. Наші фахівці допоможуть в розробці логотипу та дизайну продукції (флаєри, візитки, календарі, листівки,).

Детальніше: Професійна друкарня в Києві. Цифровий друк

Професійна друкарня в Києві

Профессиональная типография в КиевеКожне місто сучасної України на своїх вулицях оточений інформаційними стендами, плакатами та безліччю рекламних оголошень. З полотен таких рекламних оголошень нам посміхаються зірки естради та кіно, що пропонують ту чи іншу послугу або купити товар. Уздовж кожної дороги стоять білборди які показують тарифні плани операторів стільникового зв'язку з акційними пропозиціями підключитися до мережі за вигідними цінами.

Вікна в торговельно-розважальних комплексах прикрашені плакатами з спеціальними пропозиціями та акціями.

Детальніше: Професійна друкарня в Києві

Виготовлення та друк флаєрів у Києві

Виготовлення та друк флаєрів у КиєвіЗамовити друк флаєрів Київ в поліграфії "РВС-Принт" - значить отримати в підсумку якісний продукт, який стане вашим головним помічником у процесі просування послуги або товару. Що ж таке флаєр?

Флаєром називають поліграфічний виріб невеликого розміру,в більшості випадків не більше А5. Якщо перекладати дослівно, то флаєр - це рекламний лист, який здатний донести необхідну інформацію рекламного характеру потенційному споживачеві.

На сьогоднішній день, таку популярну продукцію як флаєр можна побачити практично на кожному кроці: на промо-акціях, виставках, ярмарках, презентаціях.

Флаєр - дуже корисний ефективний рекламний інструмент, так як одержувач флаєра пред'явивши його може отримати приємну знижку чи бонус, ну а ви відповідно прибуток. Дуже часто флаєра стають перепустками на якісь великі заходи або вечірки закритого типу. Іноді флаєри дають змогу безкоштовно відвідати заклад. Так само він може виступати запрошенням на свято, презентацію чи іншу подію.

Детальніше: Виготовлення та друк флаєрів у Києві

Дизайн листівок в Києві

Дизайн листівок в КиєвіРекламні листівки є популярним засобом просування продукції чи послуг, у яких Ви зможете знайти всю необхідну інформацію про товар, можливих акціях, контактних даних. Ми пропонуємо Вам замовити рекламні листівки в Києві за доступними цінами прямо зараз. наші дизайнери готові розробити дизайн листівок будь-якої складності.

Погодьтеся, що практично всі рекламні заходи вдаються до застосування рекламних листівок. Це зручно, ефективно і недорого.

При цьому дуже важливо розробити цікавий дизайн листівок в Києві, для того щоб у підсумку зацікавити споживача.

Після того, як ми вивчимо ваш напрям бізнесу, наші дизайнери зможуть приступити до розробки зовнішнього вигляду вашої майбутньої поліграфії. В процесі вони вибудують загальну композицію листівки, а потім підберуть для неї ідеальний колірний супровід.

Детальніше: Дизайн листівок в Києві

Друк плакатів і постерів в Києві

Друк плакатів і постерів у КиєвіОдним з найбільш ефективних способів розвитку бізнесу є рекламування товару або послуги. Є багато способів максимального просування продукту. Одним з них є друк плакатів і постерів. Плакат представляє зображення основної інформації про певний продукт або послугу в форматі А0, А1, А2 і А3. Дизайн плаката повинен бути таким, щоб у кожного клієнта, який подивиться на інформацію, що з'явилася зацікавленість до цього товару. Найбільш поширені форми плакатів, це А2 і А3, а ось постер виготовляється на м'якій основі і набагато менше плаката.

Висококваліфіковані дизайнери нашої компанії вже не раз доводили ефективність реклами плакатами. Вони працюють з графічними програмами, підбирають такі колірні схеми, які притягують увагу потенційних клієнтів до інформації на плакаті. Але наша компанія може виготовити плакати і по дизайну самого замовника.

Детальніше: Друк плакатів і постерів в Києві

Виготовлення мобільних стендів

Виготовлення мобільних стендівОдним з найефективніших видів реклами є мобільні виставкові стенди. Інтерес організаторів виставок та підприємців до цих стендів пояснюються насамперед, відносно невисокою ціною і простотою їх складання. У рекламному бізнесі конструкції мобільних стендів зайняли в популярності окрему нішу, за успішні рекламні заходи щодо просування товарів і послуг.

Дуже часто мобільні стенди розміщуються поряд з рекламованим товаром або послугою, що значно збільшує їх продажу. Перевага мобільних стендів полягає ще й у тому, що з його допомогою можна швидко і недорого оформити рекламу в будь-якому приміщенні, яка приверне увагу потенційних клієнтів. Обстановка в приміщенні радикально змінитися всього за кілька хвилин, завдяки сучасним мобільним конструкцій.

Детальніше: Виготовлення мобільних стендів

Широкоформатний друк на сітці

Широкоформатний друк на сітціШирокоформатний друк реклами на сітці найчастіше використовується в містах, де є великі будинки з потрібним видом фасадів. Іноді такий вид друку використовується для прикриття бракованого фасаду. Але в основному, замовник просто не оплачує бракованої роботи і змушує недобросовісного виконавця її переробити. Іноді такий вид прикраси застосовується для зміни іміджу будівлі, змінивши одне зображення на інше. Але це буває рідко і тільки за передбаченим на це планом.

Широкоформатний друк на сітці отримала найбільше поширення в якості реклами. Виділити потрібну інформацію і найбільш привернути до неї увагу можна тільки за допомогою великих зображень. Дуже часто можна побачити великий рекламний плакат знаходиться біля торгового центру або фірми.

Детальніше: Широкоформатний друк на сітці

Цифровий друк – про його класифікацію

Цифровий друк – про її класифікаціїЗавдяки технічним можливостям цифровий друк, як прогресивну технологію в друкарні можна класифікувати. Познайомимося з його структуризацією. До того моменту поки оцифроване зображення не потрапляє на носій, його можна вважати віртуальним.

На обладнанні, яке має унікальне якість репродукувати зображення прямо в пам'яті обладнання, отримуємо «безконтактний» вид друку, або «динамічний». Незважаючи на трудомісткість даного виду друку технічне забезпечення дозволяє розробити якусь класифікацію, такий спосіб тиражування цифровий друк надає. Є «статична» печатку, в якій відбитки і форми можна змінювати за своїм бажанням, вони не піддаються зміні змінної.

Детальніше: Цифровий друк – про його класифікацію