Видео

Дизайн-послуги

Ціни вказані у гривнях, з урахуванням ПДВ.


Перевага компанії "РВС-Принт" перед іншими компаніями, це заслуга кращого обладнання, професіоналізму співробітників і наші три принципи:

Комплексність у роботі — віддаючи матеріал в руки наших фахівців, Ви отримуєте повну, комплексну роботу — від розробки дизайну, фірмового стилю, брендбуку до повністю готового друкованого матеріалу.

Креативність в дизайні — наші проекти відображають гармонію, багатогранність і оригінальність оформлення. Наші дизайнери це молоді і креативні хлопці, але при цьому - досвідчені і технічно підковані фахівці.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта — поглянути на матеріал очима клієнта, виявити основні потреби клієнта — наша основна задача! Пошук творчих, нестандартних рішень для поставлених завдань йде в компанії "РВР-Принт" постійно. Ми дорожимо кожним клієнтом.

Дизайн — так можна назвати сутністю компанії, дизайн дозволяє зробити видимим ваші думки через втілення і форму, показати, що вміє ваша компанія. Принциповість і конкретна мета стоїть за кожною роботою дизайнера в нашій компанії. Дизайн це засіб спілкування, а не тільки оформлення. Стиль оформлення — це унікальна можливість висловити графічними формами, кількома словами або квітами — всі ваші ідеї, які Ви хотіли б донести до інших людей.

Показати в повній мірі кращі грані Вашої компанії зможе "РВС-Принт". Ми опрацюємо план розвитку, примножимо клієнтів і в цілому змінимо протягом життя вашої компанії. Компанія "РОС-Принт" займається повним спектром дизайнерських послуг, серед яких: