Видео

Дизайн-послуги

Ціни вказані у гривнях, з урахуванням ПДВ.


Поліграфічний дизайн, або дизайн поліграфічної продукції, — різновид графічного дизайну, в завдання якого входить розробка матеріалів під друковану продукцію. Найчастіше готовим продуктом є паперовий носій.

Під розробкою дизайну в поліграфії розуміється графічне оформлення макета відповідно до побажань замовника і відповідно до технічних вимог для реалізації даної продукції.

Макет розробляється таким чином, щоб забезпечити легкість сприйняття на друкованому носієві. Поліграфічний дизайнер має знати, на якому носії буде представлений готовий макет, які процеси пройде макет, перш ніж готовий продукт вийде в світ.

Друкарня «РВС-Принт» займається повним спектром дизайнерських послуг. Наші дизайнери зможуть якнайповніше показати кращі грані Вашої компанії.

Робота наших дизайнерів заснована на таких принципах:

Комплексність у роботі. Віддаючи матеріал в руки наших фахівців, Ви отримуєте повну, комплексну роботу — від розробки дизайну, фірмового стилю до повністю готового надрукованого матеріалу.

Креативність. Наші проекти відображають гармонію, багатогранність і оригінальність оформлення. Наші дизайнери — досвідчені і технічно підготовлені фахівці.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Поглянути на матеріал очима клієнта, зрозуміти основні його вимоги — наша основна мета! Пошук творчих, нестандартних рішень для поставлених завдань триває в друкарні «РВС-Принт» постійно. Ми цінуємо кожного клієнта.