Видео

Офсетний друк в Києві за доступними цінами

Офсетний друк в Києві

Офсетний друк — вважається найпоширенішим у світі способом друку. Це якісна, швидка і відносно не дорога друк. Офсетний друк в першу чергу, це друк багатотиражних повнокольорових зображень. Наприклад, так друкують повнокольорові буклети, запрошення, брошури, стікери, календарі, етикетки, плакати і багато іншого. Для цього виду друку дуже важливим є грамотна підготовка до друку. На сьогоднішній день, в Києві багато поліграфією можуть запропонувати послуги офсетного друку, але тільки у нас, в компанії "РВС-Принт" сучасне обладнання, яке володіє більшою продуктивністю. Ми можемо друкувати на папері низької щільності і друкувати повнокольорові зображення відразу з двох сторін, що дуже істотно дає нам переваги перед конкурентами.

Офсетний листовий друк ідеально підходить для тиражів середніх і великих об'ємів. Завдяки тому, що попит на рекламні послуги постійно дуже високий, потреба в офсетного друку не падає. Завдяки цьому методу друку, здійснюється офсетний друк етикеток, візиток, плакатів, буклетів та іншої друкованої продукції.

Принцип роботи офсетного друку

Для офсетного друку є багато друкованих офсетних машин, але загальний принцип роботи можна описати так: на запечатуваний матеріал з гумового полотна під тиском переноситься фарба, до цього на гумове полотно, фарба переноситься з гнучкою форми яка дуже натягнута на циліндр. В друкарську машину заряджаються спеціально підготовлені форми з яких в подальшому проводиться друк. Друкуючим елементом форми є хімічно оброблені ділянки поверхні пластин. На форми накочується фарба офсетна, далі через головний офсетний циліндр фарба переноситься на папір (друкований матеріал). На окремій секції машини - друкується кожен колір, тому, що для кожного з основних складових кольорів використовують окрему форму як правильно їх чотири.

Офсетний спосіб друку в основі лежить принцип змішуваності води і масла, це друк з плоскої поверхні. Друкована форма за рахунок спеціальної обробки може відштовхувати воду і сприймати фарбу на масляній основі. Офсетна машина для кожної фарби, яка буде наноситься має окрему друкарську секцію. Тобто, якщо у публікації використано 1 простий і 4 тріадні кольори при цьому в друкованій машині є п'ять фарбувальних секцій то кожна фарба заправляється в окрему секцію (пурпурова, чорна, блакитна, жовта та змішана). При початку друку папір буде проходити через кожну секцію. А коли наприклад багатоколірний офсетна машина має менше число секцій, то при друку надрукувати спочатку 2 або 3 кольори, зупинити офсетну машину, замінити друковані форми і фарби, після чого знову пропустити папір через ті ж самі секції для нанесення фарб які залишилися.

Для виробництва досить великого обсягу продукції в основному застосовується для офсет. Обладнання для офсету, розраховане на певний мінімальний обсяг друку в зв'язку з особливостями технології виробництва. Застосовувати такий вид поліграфії при друку тиражу менше визначеного мінімального обсягу не доцільно, вартість на одну копію буде збільшуватися, тому, що витрачатиметься те ж кількість матеріалів, як і для мінімального обсягу. При цьому коли буде йти збільшенні обсягу тиражу, ціна на одну копію буде зменшуватися.

Переваги офсетного друку

друк в невеликі терміни великих тиражів

яскравість і чіткість передачі кольору. При цьому є можливість повнокольорового друку або друку в один - три кольори пантоном або стандартними CMYK-фарбами

друк на дизайнерському папері і на папері будь-якої щільності. Як матеріал може використовуватися пластик або вініл

при великому тиражі низька собівартість відбитку

Недоліки офсетного друку

неможливо персоніфікації або нумерації друкованої продукції

нерентабельність маленьких тиражів. Вигідна офсетний друк етикеток, журналів, листівок, книг

виконання термінових замовлень проблематично. Потрібна тривала додрукарська обробка

Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на питання і допоможуть Вам підібрати спосіб друку та матеріали для будь-якого виду продукції. Поліграфія "РВС-Принт" виконає замовлення будь-якої складності, надасть консультацію з підготовки друкованих матеріалів. Просто зателефонуйте і переконайтесь в цьому: (044) 454-1212.