Видео

Офсетний друк в Києві за доступними цінами

Офсетний друк в Києві

Офсетний друк вважається найпоширенішим у світі способом друку. Це якісний, швидкий і відносно недорогий друк. Офсетний друк— це, насамперед, друк багатотиражних повнокольорових зображень. Наприклад, так друкують повнокольорові буклети, запрошення, брошури, стікери, календарі, етикетки, плакати та багато іншого. Для цього виду друку дуже важливою є грамотна додрукарська підготовка.

Офсетний листовий друк ідеально підходить для накладів середніх і великих обсягів. Завдяки тому, що попит на рекламні послуги постійно дуже високий, потреба офсетного друку не зменшується. Таким методом здійснюється офсетний друк етикеток, візитівок, плакатів, буклетів та іншої продукції.

Принцип роботи офсетного друку

Для офсетного друку є багато офсетних машин, але загальний принцип роботи можна описати так: на матеріал з гумового полотна під тиском переноситься фарба.До цього на гумове полотно фарба переноситься з гнучкої форми. В друкарську машину заряджаються спеціально підготовлені форми, з яких у подальшому проводиться друк. Друкуючим елементом форми є хімічно оброблені ділянки поверхні пластин. На форми накочується фарба, далі через головний офсетний циліндр вона переноситься на папір (друкарський матеріал). На окремій секції машини друкується кожен колір, тому що для кожного із основних складових кольорів використовують окрему форму — зазвичай їх чотири.

Офсетний спосіб друку. За основувзято принцип змішуваності води і олії, це друк з плоскої поверхні. Друкована форма за рахунок спеціальної обробки може відштовхувати воду і сприймати фарбу на олійній основі. Офсетна машина для кожної фарби, яка буде наноситися, має окрему друкарську секцію. Тобто, якщо у публікації використано 1 простий і 4 тріадних кольори (при цьому в друкарській машині є п'ять фарбувальних секцій), то кожна фарба заправляється в окрему секцію (пурпурова, чорна, блакитна, жовта і змішана). На початку друку папір проходитиме через кожну секцію.

Для виробництва досить великого обсягу продукції переважно застосовується офсетний друк. Обладнання для офсету розраховане на певний мінімальний обсяг друку у зв'язку з особливостями технології виробництва. Такимметодомдрук невеликих тиражівнерентабельний. При цьому коли буде йти збільшеннянакладу, ціна на один виріб зменшуватиметься.

Переваги офсетного друку

друк у стислі строки великих тиражів;

чіткість передачі кольору. При цьому є можливість повнокольорового друку  стандартними CMYK-фарбами, іпантонами;

при великому тиражі низька вартість відбитку.

Недоліки офсетного друку

неможливість персоніфікації або нумерації продукції одночасно з друком;

нерентабельність маленьких тиражів;

виконання термінових замовлень проблематичне.

Наші менеджери дадуть відповіді на Ваші запитання і допоможуть підібрати спосіб друку та матеріали для будь-якого виду продукції. Друкарня «РВС-Принт» виконає замовлення будь-якої складності, надасть консультацію з підготовки макетів. Зателефонуйте нам, і Ви самі переконаєтеся в цьому.