Видео

Відправити запит на прорахунок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Плотерна порізка в Києві

Плотерна порізка в КиєвіАктивно використовується вінілова плівка Oracal у світі зовнішньої реклами. Плоттерна порізка можна сказати, перша сходинка для створення етикеток. Можна використовувати ці наклейки для: вітрин магазинів, виготовлення табличок (офісних, зовнішніх), брендування автомобілів, штендеров і вивісок.

Завдяки існуванню плоттерною порізки звичайна вітрина або автомобіль перетворюється в красивий та дуже стильний носій рекламної інформації. Таблички які здатні координувати наш рух, інформують нас про нові послуги прилеглих підприємств і акціях вашої компанії.

Процес плотерною порізки

Процес порізки оракала або іншого матеріалу на широкоформатному ріжучому плоттері називається — плотерна порізка. Після цього відбувається вибірка тобто видаляються зайві частинки плівки, які не повинні бути присутніми в майбутній наклейці. Задумані, що залишилися для перенесення частинки оракала накочуються плівкою для перенесення. Посмле цього оракал разом з прозорою плівкою для перенесення відокремлюються від паперової підкладки та і клеяться на спеціально підготовлену для поклейки поверхню. Коли оракал приклеєний то плівка для перенесення (транспортна плівка) - видаляється, а сам оракал залишається на поверхні, на яку ви його завдали.

Погонними метрами лінії різу оракала вимірюється вартість плоттерною порізки. Це означає, що кожна фігура і кожна буква має внутрішні (контури) і зовнішні лінії, за якими і здійснюється порізка. Коефіцієнтом вартості порізки і є саме довга цих ліній. Спеціальна програма легко вважає довжину цих ліній, для цих підрахунків у програму завантажують зверстаний векторний макет майбутньої плоттерною порізки. Без макета не можлива плоттерна порізка та її прорахунок вартості. Якщо самостійно виготовити векторний макет Вам складно, ви завжди можете звернутися до нашому дизайнеру, який профисионально і максимально оперативно створить для Вас векторний макет для плоттерною порізки.

Плотерна порізка в компанії "РВС-Принт" здійснюється сучасним плоттером - Summacut D60.

Ціни на плотерну порізку:

— Ціна за погонний метр різа – 1.50 грн.

— Ціна за лазерний погонний метр різа – 2 грн.

— Складна вибірка (висота елемента менше 100 мм) – 50 грн.

— Накочення транспортної плівки, за м2 – 80 грн.

Технічні вимоги до файлів:

— приймаються файли в форматі cdr, ai, eps

— шрифти повинні бути переведені в криві

— у всіх приєднаних кривих точки повинні бути замкнутими

— не повинно бути наложених об'єктів

— висота символу не менше 4 мм, з товщиною ліній (перемичок) не тонше 1 мм

Основні переваги плотерною порізки:

— мінімальні терміни виробництва

— оперативна обклеювання

— зручний при тимчасових заходів або акціях

Основні місця застосування плотерного і контурного різання:

— стікери, інформаційні наклейки, аплікації і барвисті колажі

— декорування та оформлення вітрин

— обклеювання автомобілів

— оформлення інформаційних стендів та мобільних виставкових

— декорування та оформлення рекламних вивісок

— оформлення торгових точок

— оформлення інформаційних та офісних табличок

— навігаційні підлогові наклейки для виставкових павільйонів та торговельних центів

— декорування та оформлення стель, стін, меблів

Наклейки з контурною порізкою

У порівнянні з традиційними наклейками наклейки з контурної різкої більш виразні. Стікери поєднують в собі багатокольоровість широкоформатного друку і витонченість форм аплікації.

Друк етикетки здійснюється в першу чергу на широкоформатному інтер'єрному принтері з великим розширенням 720, 1440 або навіть 1440+ dpi. Якщо це необхідно, віддруковані етикетки ламінують для додаткового захисту. Коли наклейки вже віддруковані здійснюється контурна порізка яка виробляється на ріжучому плоттері. З найвищою точністю виконується насічка контуру наклейки. Така технологія без великих витрат на виготовлення вирубних штампів дозволяє виготовити наклейки малими тиражами.

Заключний етап — видалення зайвих, відрізаних елементів стікера і при необхідності накатка монтажної плівки. Завдяки монтажної плівки будь-яка наклейка, навіть сама незручна для наклеювання, зі складним контуром, переноситься на рекламоносій.