Видео

Плотерна порізка в Києві

Плотерна порізка в КиєвіУ світі зовнішньої реклами активно використовується самоклеюча плівка різних виробників. Плотерна порізка, так би мовити, перший крок для створення наліпок. Можна використовувати ці наклейки для вітрин магазинів, виготовлення табличок (офісних, зовнішніх), брендування автомобілів, штендерів і вивісок.

Завдяки існуванню плотерної порізки звичайна вітрина або автомобіль перетворюються в красивий і дуже стильний носій рекламної інформації. Таблички, які здатні координувати наш рух, інформують нас про нові послуги прилеглих підприємств та акції Вашої компанії.

Процес плотерної порізки

Процес різання (надсічки верхнього шару) самоклейової плівки або іншого матеріалу на широкоформатному ріжучому плотері називається плотерна порізка.

Після порізки проводиться вибірка, тобто відтинаються зайві частини плівки, які не мають бути присутніми в майбутньомувиробі. Тічастини,що залишилися для перенесення,прикочуються плівкою для перенесення. Після цього вирізана частина разом з прозорою плівкою для перенесення відділяється від паперової підкладки і клеїться на спеціально підготовлену поверхню. Коли плівка приклеєна, транспортна плівка легко видаляється, а сама етикетка залишається на поверхні.

Наліпки з контурною порізкою

У порівнянні з традиційними наклейками,наліпки з контурноюпорізкою більш виразні.

Їх друк здійснюється як цифровим, так і офсетним способом. Якщо це необхідно, віддруковані наліпки ламінують для додаткового захисту. Коли вони вже віддруковані, здійснюється контурна порізка, яка виробляється на ріжучому плотері. З високою точністю виконується надсічка контуру наклейки. Така технологія без великих витрат на виготовлення вирубних штампів дає змогу виготовити наліпки малими тиражами.

Заключний етап — видалення зайвих, відрізаних елементів стікера і за необхідності накатка монтажної плівки. Завдяки монтажній плівці будь-яка наліпка, навіть зовсім незручна для наклеювання, зі складним контуром, переноситься на рекламоносій.

У погонних метрах ліній різу вимірюється вартість плотерної порізки. Це значить, що кожна фігура і кожна літера мають внутрішні (контури) і зовнішні лінії, за якими і здійснюється порізка. Коефіцієнтом вартості порізки і є саме довжина цих ліній. Спеціальна програма легко рахує довжину ліній. Для цього в програму завантажують зверстаний векторний макет майбутньої плотерной порізки. Без макета неможливі плотерна порізка та визначення її вартості. Якщо самостійно виготовити векторний макет Вам складно, Ви завжди можете звернутися до нашого дизайнера, який професійно і максимально оперативно створить для Вас векторний макет для плотерної порізки.

Ціни на плотерну порізку:

—за лазерний погонний метр порізу – 2 грн;

— складна вибірка (висота елемента менше 100 мм) – 50 грн;

— прикатка транспортної плівки, за м2 – 80 грн.

Технічні вимоги до файлів:

— приймаються файли в форматі cdr, ai, eps;

— шрифти мають бути переведені в криві;

— у всіх приєднаних кривих точки мають бути замкненими;

— не повинно бути накладених об'єктів;

— висота символу не менше 4 мм з товщиною ліній (перемичок) не тонше 1 мм.

Основні переваги плотерної порізки:

— мінімальні терміни виробництва;

— оперативне обклеювання;

— зручна при тимчасових заходах або акціях.

Основні місця застосування плотерноїта контурноїпорізки:

— стікери, інформаційні наліпки, різнокольорові колажі;

— декорування та оформлення вітрин;

— обклеювання автомобілів;

— оформлення інформаційних та мобільних виставковихстендів;

— декорування та оформлення рекламних вивісок;

— оформлення торговельних точок;

— оформлення інформаційних та офісних табличок;

— навігаційні ліпки на підлогу для виставкових павільйонів та торговельних центрів;

— декорування та оформлення стель, стін, меблів.