Видео

Персоналізована друкована продукція в Києві

Персоналізація даних

"РВС-Принт" готова запропонувати Вашій увазі нову послугу — Персоналізація (персоніфікація) друкованої продукції. Персоналізація це можливість друкувати на кожному примірнику тиражу видання індивідуальних цифрових, текстових, ілюстраційних або графічних даних. У традиційних технологіях друк змінних даних — послуга недосяжна, а ось в цифрового друку — це одна з унікальних можливостей.

В основі технології персоніфікації лежить об'єднання інформації, запитуваної з бази даних і статичного шаблону. Немає зниження загальної швидкості друку за один прохід у нас є можливість друкувати чорним і одним додатковим кольором.

Можна використовувати в якості змінних даних практично все, що є в базі:

— Ф. І. Про клієнта

— паспортні дані

— дату народження

— посада адресата і назва компанії

— будь-які графічні елементи

— штрих коди і унікальні коди

Персоналізація дає можливість друкувати в межах одного тиражу особливі (окремі) екземпляри, які будуть відрізняться індивідуальним змістом цифрових, текстових та ілюстраційних даних. При підготовці маркетингових акцій рекламної поліграфії найбільш часто використовується друк змінних даних, в основному для цільових поштових розсилок. Клієнт отримує листівку, безконвертный бланк, каталог або рекламний буклет — де друкарським способом надруковано звернення саме до нього, ця виверт справляє належне враження.

Якщо є необхідність, то конвертовальная і фальцующая система здійснює фальцювання, добірку, вкладення потрібних документів у конверт і подальшу заклеювання конвертів.

Ціна вказана за один аркуш, у гривнях з урахуванням ПДВ.