Видео

Цифрова поліграфія "РВС-Принт" — оперативний цифровий друк за низькими цінами

Цифровий друкЯкщо Вам потрібен цифровий друк у Києвірекламна поліграфія,«РВС-Принт» завжди до Ваших послуг. Ми станемо для Вас надійним підрядником, здатним високоякісно та оперативно виконати поставлені Вами завдання. Ну і, звичайно, Вас цікавить доступна ціна на поліграфію? Для постійних та корпоративних клієнтів і рекламних агентств діє індивідуальна система знижок.

Цифровий друк – високотехнологічний спосіб, якиймає широкідрукарські можливості. Технологія: отримання відбитків за допомогою змінної друкарської форми. Завдяки  цифровому друку можна заздалегідь побачити майбутній примірник продукції у пробному варіанті й оперативно скоригувати замовлення. Основна перевага способу — можливість внесення змін у макет до виготовлення всього тиражу.

Основні відмінності «РВС-Принт» від інших друкарень Києва це: якісний результат, професійний підхід та оперативність. Для наших клієнтів на вибір пропонуються: офсетний друк, цифровий друк (для невеликих тиражів), широкоформатний друк.

Якщо Вам важко обрати спосіб друку і Ви не знаєте, чим цифровийдрук відрізняється від інших видів друку або Вам потрібна професійна допомога в розробці і в подальшому виробництві рекламної продукції, зверніться до нас, і наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш оптимальневирішення, орієнтуючись на Ваші можливості і вимоги.
 У друкарні«РВС-Принт»Ви завжди можете замовити таку продукцію: фірмові бланки, візитівки, буклети, плакати, запрошення, проспекти, каталоги, листівки, презентації, наліпки, різноманітні календарі, корпоративні папки, флаєри, блокноти, паперові пакети та ін.

Основні переваги цифрового друку

— Швидкість. Завдяки скороченню часу підготовки і безпосередньо друку знижено до мінімуму непродуктивні втрати часу.

— Внесення змін після першого аркуша відбитка і можливість коригування кольорів. Ціна пробного відбитка дорівнює вартості однієї копії.

— Якість друку. Завдяки сучасномуобладнанню досягається бездоганна якість. Точне поєднання всіх кольорів дає можливість уникнути дефектів на надрукованому відбитку. Така властивість характерна лише для цифрового друку.

— Коригування. Якщо є необхідність внести зміни в процесі виготовлення малотиражних комерційних або рекламних видань, то можливості поліграфії «РВС-Принт» оптимально підходять для Вас. Є можливість вносити зміни (коригування) після друку кожного Вашого примірника тиражу. Завдяки нам Ваша реклама стане більш мобільна, ефективна та економічна.

— Персоналізація. Якість та швидкість цифрового друку дають змогу оперативно виготовити продукцію зі змінними даними (штрих-коди, QR-коди, персоніфікація).

За допомогою цифрового друку можна наносити зображення на звичайному папері щільністю 80-300 гр/м2, дизайнерському папері або картоні, фактурному папері (візитівки, листівки, буклети, запрошення, календарі, наліпки, блокноти та ін.).

Особливо вдалий спосіб при друку малих накладів рекламних або комерційних видань.

Зробіть пробне замовлення, і ми впевнені, що Ви повернетеся до нас ще не один раз.

Запрошуємо Вас до співпраці.