Видео

Цифрова поліграфія "РВС-Принт" — оперативний цифровий друк за низькими цінами

Цифровий друкЯкщо Вам потрібна цифровий друк в Києві, рекламна поліграфія, цифрова поліграфія в Києві або друк на різографі то поліграфія "РВС-Принт" завжди до Ваших послуг. Ми станемо для Вас надійним підрядником, здатним якісно та оперативно виконувати поставлені Вами завдання. Ну і звичайно ж Вас цікавить доступна ціна на поліграфію? Для постійних та корпоративних клієнтів і рекламних агентств діє індивідуальна система знижок.

Друк – високотехнологічний спосіб, що володіє широкими друкованими можливостями. Технологія: отримання відбитків за допомогою змінної друкарської форми. При цифрового друку можна заздалегідь побачити майбутній екземпляр продукції у пробному варіанті і оперативно скоригувати замовлення. У цьому полягає основна перевага способу можливість внесення змін у продукцію.

Цифрова поліграфія "РВС-Принт" це оперативна друкарня в Києві (Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2, поруч з метро Дорогожичі). Основні відмінності нашої компанії від інших поліграфією Києва це: якісний результат, професійний підхід і оперативність. Ми здатні реалізувати будь-який Ваш запит, тому що ми професіонали. Для наших клієнтів на вибір пропонується: офсетний друк (збірні тиражі понад 500 екземплярів або індивідуальні тиражі), різографія, трафаретний друк, цифровий друк (для тиражів до 500 примірників), так само післядрукарські роботи.

Якщо Вам важко вибрати спосіб друку і Ви не знаєте чим друк відрізняється від інших видів друку або Вам потрібна професійна допомога в розробці і в подальшому виробництві рекламної поліграфії то просто зателефонуйте нам (044) 454-12-12 і наш фахівець допоможе Вам вибрати найбільш оптимального рішення, орієнтуючись на Ваші можливості і вимоги.

 

У компанії "РОС-Принт" ви завжди зможете замовити та придбати наступну продукцію:

сувенірна продукція: фірмові календарі, музичні листівки, фірмова сувенірна упаковка, фірмовий блокнот, автоароматизаторы, паперові пакети, поліетиленові пакети і ін

рекламна поліграфія: фірмові бланки, виготовлення візиток, ліфлети, плакати, запрошення, друк буклетів, буклети, проспекти, каталоги, листівки, презентації, календарі, наклейки, настільні календарі, корпоративні папки, листівки, флаєри, конверти і т. д

виставкові конструкції: банерні стенди: x-banner, l-banner, мобільні стенди: pop-up, світяться модульні стенди, стійки рецепції, буклетниці, роллерні стенди, штендери і т. д

Основні переваги цифрового друку:

Швидкість. Завдяки скороченню часу підготовки і безпосередньо друку, знижена до мінімуму непродуктивна втрата часу

Внесення змін після першого аркуша відбитка і можливість коректування кольорів. Усунення форм і плівок з технологічного процесу істотно знижує ціну підготовчих процесів, допомагає уникнути втрат якості на цих стадіях друку і дає можливість по пробному відбитку оцінити якість майбутнього тиражу. Ціна пробного відбитка дорівнює вартості однієї копії.

Якість друку. Завдяки сучасній апаратурі Xerox DC260, Workcentre Pro 275, Xerox Phaser 7400 досягається бездоганна якість, особливо помітним воно стає при друці файлів, які містять професійні фотографії твори мистецтва або натури. Точне поєднання всіх кольорів дозволяє уникнути дефектів, а порції тонера при виготовленні кольорів у зображенні контролює комп'ютер. Така властивість характерна лише цифрового друку.

Персоніфікація. Якщо є необхідність вносити зміни в процесі виготовлення малотиражних комерційних або рекламних видань, то можливості поліграфії "РВС-Принт" оптимально підходять для Вас. Є можливість вносити зміни (корективи) після друку кожного Вашого примірника тиражу. Завдяки нам, Ваша реклама стане більш мобільна, ефективна і економічна.

Якість цифрового друку чудова. Це найбільш прийнятний спосіб для оперативного виготовлення продукції зі змінними даними. За допомогою цифрового друку можна наносити зображення на звичайному, художньої та фактурному папері, щільністю 65-300 гр./кв. м (брошури, візитки, листівки, буклети, запрошення, календарі, наклейки, стікери, блокноти та ін).

Особливо вдалий спосіб друку малих тиражів рекламних або комерційних видань.

Вартість замовлення цифрового друку залежить від кількості примірників, чим більша кількість, тим вище вартість.

Оперативний цифровий друк виконується на принтерах Xerox DC260, Workcentre Pro 275, Xerox Phaser 7400. Папір може бути як матовою, так і глянсовою.

Печатка виготовляється на папері щільністю від 90 г/м2 до дизайнерських картонів щільністю 300 г/м2.

Зробіть пробний замовлення, і ми не сумніваємося, що Ви повернетеся до нас ще не раз.

Запрошуємо Вас до співпраці.