Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Персоналізація

ПерсоналізаціяПерсоналізація поліграфічної продукції полягає в процесі нанесення на кожну окрему одиницю тиражу індивідуальних текстових, цифрових та ілюстраційних даних (знак, дата, адреса, зображення).

найпростішим способом персоналізації є нумерація, при якій на кожен окремий екземпляр тиражу наносять порядковий індивідуальний номер.

Завдяки персоналізації друкованої продукції, з'являється здатність перетворити ділові листи або іншу друковану рекламу в унікальний маркетинговий інструмент.

персоналізація може бути здійснена у вигляді оригінального серійного номера і штрих - коду або, наприклад, змінюється періодично тексту або графічно змінного зображення.

Можлива персоналізація як відбитків офсетного або цифрового друку, так і поліграфічної продукції, яка надрукована іншим способом.

Персоналізація поліграфічної продукції дозволяє перетворювати саму звичайну друковану продукцію або листа про співробітництво в потужний маркетинговий інструмент нового рівня. Замість звичної шаблонизированной поліграфічної продукції тепер з'являється можливість застосовувати персональне звернення до конкретного клієнта.

Нанесення персоналізованих зображень або даних здійснюється способом лазерного друку ксерографії. Таке зображення повністю стійко до впливу води, тобто при попаданні вологи воно не розмивається. Так само не боїться механічних впливів (пошкодження при інтенсивному абразивному або механічному впливі може відбутися тільки при пошкодженні самого матеріалу), здатне витримувати високі температури.

Персоналізація за допомогою нанесеного зображення виходить високої якості. При цьому можливе використання будь-якого кольору.

Де може бути використана персоналізація? Застосування персоналізації безмежно: нумерація, текстова персоналізація, друк на конвертах, друк штрих — кодів в унікальних кодів, друк безконвертних бланків.

Такий вид персоналізації, як текстова, застосовується найчастіше при друку інформаційних чи рекламних листів. В цьому випадку може використовуватися не тільки персональне звернення і адресний блок, але і цілісний масивний текст. Використовуючи цей вид персоналізації, з'являється можливість створити у клієнта відчуття, що даний лист призначений конкретно йому.

Персоналізація за допомогою нумерації

На ряду з звичайними механічними нумераторами, даний вид персоналізації є набагато більше можливостей. Перед Вами відкриваються нові перспективи художнього оформлення поліграфічної продукції.

Друк на конвертах

Конверти є одним із складових фірмового стилю компанії, так сказати носієм корпоративного духу. На поверхні конверта розташовується логотип, товарний знак, рекламний текст, адреса, будь-які інші зображення — все це може бути нанесено на конвертах, який виконують так сказати "красиву обгортку" листи.

Друк безконвертних бланків здійснюється таким чином, який передбачає нанесення не тільки адресу, але і необхідної інформації. В даному випадку, на відміну від друку на готових конвертах, з'являється можливість застосування будь-якого виду післядрукарської обробки.

Друк унікальних кодів або штрих - кодів

Даний вид персоналізації застосовують при проведенні корпоративних масштабних акцій, в яких клієнт отримує картку або флаєр з унікальним кодом.

Компанія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфічної продукції, в тому числі і її персоналізацією. Ми пропонуємо Вам якісний друк в мінімальні терміни. замовлення поліграфічної продукції дзвоніть нам за телефонами: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.