Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Наклейки та стікери – ефективний інструмент для реклами

Наклейки і стікери – ефективний інструмент для рекламинайдоступнішим і не настирливим видом реклами будь-якого виду товару є віддруковані етикетки (від англ. Sticke). Компанія РВС-Принт на ринку поліграфії в Києві вже багато років. Рекламні наклейки на нашій друкарні можемо надрукувати методом офсетного друку, широкоформатного друку, або флексодруком. В різних сферах торгівлі і виробництва застосовуються, зроблені на паперовій або плівковій основі наклейки і стікери, рекламуючи товари в різних місцях.

Їх активно застосовують для залучення цільової аудиторії. Місцем поширення рекламних наклейок і стикерсов може бути транспорт, як наземний, так і під земне метро, їх використовують для оформлення торгових підприємств, вітрин магазинів, маркування товарів, виставкових стендів і в інших сферах. Є два види найпоширеніших наклейок, це наклейки на паперовій основі і на основі плівки (оракал). До погодних умов і зовнішніх впливів наклейки на плівковій основі більш стійкі, не псуються при попаданні вологи, не вигорають на сонце.

Наклейки за сферою застосування розрізняють:

Насамперед, це інформаційні наклейки, які зазвичай використовується в громадських місцях. Вони вказують на дозвіл, заборона або попередження про щось.

Іміджеві наклейки, найчастіше використовують для брендингу або промо компанії, де вказується коротка супутня інформація та її логотип.

Третій вид наклейок, це рекламні наклейки і стікери, які своїм виглядом повинні привернути увагу клієнта і схилити його до покупки даного продукту або товару. Такий вид реклами дуже вдалий, для комерційного просування товару або продукту, а також для успішного розвитку ринку послуг.

Наша друкарня РВС-Принт може виготовити і віддрукувати будь-які наклейки і стікери. Дизайнери компанії проконсультують і допоможуть підібрати найбільш підходящий матеріал для друку. Фахівці нашої друкарні якісно виготовляти відповідно до обраного макету наклейки і стікери, і що немало важливо на сьогодні, за найвигіднішими цінами. Послуги з виготовлення стікерів в Києві, це не просто виробнича діяльність нашої поліграфії, але перш за все, це відчутний реальний продукт, який зможе за короткий час підняти Ваш бренд на новий рівень. Особливо актуально наша пропозиція для тих, хто працює з товаром зарубіжних марок, для імпортерів і дистриб'юторів. Надруковані наклейки з інформацією про товар українською або російською мовою знімуть подальше побоювання за переклад інформації для споживача.

У перші створені в 1968 році стікера, на сьогодні заповнили монітори робочих комп'ютерів, ці клейкі листочки з'являються мало не на кожній сторінці щоденника. Споживчий попит на даний вид поліграфічної продукції зростає з кожним новим товаром, продуктом або послугою. Їх можна побачити на стійці імпульсної продажу в канцелярському магазині. Наша компанія виготовляє наклейки і стікери на самоклеючій підлозі глянцевому папері або на спеціальній плівці.

Виготовлення наклейок та стікерів проводиться повнокольоровим друком або по палітрі Pantone печаткою фарбами. За запитом клієнтів при виробництві етикеток можна застосувати фігурну вирубку і УФ лакування виробу. Збільшити частку свого впливу на ринку в даний час, не нехтує ні одним із шансів не малий, не середній, не великий бізнес. Конкуренція змушує їх дуже відповідально ставитися до питання вибору та реалізації поліграфічних послуг в Києві.

Самоклеючі наклейки і стікери використовують у своїй діяльності абсолютна більшість компаній столиці. Отримати армію потенційних клієнтів, які зможуть дізнатися про вашому бізнесі можна і без великих фінансових витрат. Просто необхідно використовувати весь спектр варіантів оформлення канцелярських наклейок та стікерів, а також фірмових буклетів і папок. Повірте, Вам вдасться підвищити впізнаваність і привабливість бренду або товарної марки. Замовляйте наклейки і стікери. Наша адреса: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5.

Наш другий офіс: м. Київ, вул. Бориспільська 9.

Наші телефони: +38 (044) 454-12-12. Мобільний: +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.

Наша пошта для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.