Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк на різних матеріалах - шовкографія

друк на різних матеріалах - шовкографіяПропонуємо вам нову технологію друку-шовкографія. Даний метод є універсальним, оскільки дозволяє наносити зображення на різного роду поверхню, наприклад картон, ПВХ, папір, пластик, текстиль та ін. З-за своєї особливості даний метод нанесення зображення застосовується не тільки в процесі створення поліграфічної продукції, але також і для виготовлення рекламних та сувенірних виробів.

Якщо вам потрібен друк шовкографією, при виборі компанії враховуйте кілька факторів. Не варто кидатися на найнижчі ціни, так як якість роботи і матеріалів буде відповідним.

На жаль, на сьогоднішній день існує велика кількість недобросовісних компаній друкарень, які не розраховують на тривалу співпрацю, а задовольняються разовими замовленнями. Від таких компаній не варто очікувати ніяких гарантій, якісно виконаної роботи і оперативного виконання.

Компанія "РВС-Принт" пропонує вам цілий спектр послуг з виготовлення поліграфії різного типу. Ми в даній справі вже "з'їли собаку" так як на ринку знаходимося більше десяти років і за цей час стикалися з різними за складністю замовленнями. У нас довгий список наших постійних клієнтів, які періодично замовляють рекламну, корпоративну поліграфію, а також спеціально розроблену під певний захід поліграфію. Для того, що б в підсумку ваша поліграфія мала привабливий зовнішній вигляд ми використовуємо пост роботи, наприклад тиснення, фольгування, ламінування і тд. Якщо вам потрібно щоб поліграфія була адресована конкретним людям, пропонуємо скористатися послугою Персоналізація.

Завдяки шовкографії з'являється можливість отримати оригінальну і барвисту продукцію. На різних виробах при бажанні. можна використовувати різні ефекти: імітація оксамиту, об'ємний друк, нанесення блискіток і ін. шовкографія недорого в Києві дуже затребувана, так як поряд з високою конкуренцією в будь-якій сфері потрібно виділятися і запам'ятовуватися потенційним клієнтам.

Класичною поліграфією нікого не здивуєш, тому ми намагаємося до кожного замовлення підійти більш творчо. Наші дизайнери розробляють кілька варіантів зовнішнього вигляду вашої майбутньої поліграфії і з урахуванням всіх ваших побажань в результаті ми отримуємо ідеальний продукт. Так само ми можемо виготовити поліграфію за вашими власними ескізами.

Якщо ви почуєте поняття "трафаретний друк" це друга назва шовкографії. В даному способі друк зображення переноситься на поверхню завдяки спеціальній трафаретній формі.Суть методу полягає в наступному: створюється спеціальний штамп (трафарет) під кожне зображення. Таким чином чорнило потрапляють на поверхню в певному напрямку.

Якщо вам необхідно замовити друк поліграфії недорого, швидко і якісно, то ви потрапили за адресою. Компанія "РВС-Принт" пропонує вам якісну і привабливу поліграфію за вигідними цінами. У нас на сайті ви зможете познайомиться з послугами нашої компанії. Замовити поліграфію в Києві ви можете у нас на сайті або в одному з наших двох офісів в Києві: Київ, вул.Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.Замовлення можна оформити по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.