Видео

Виготовлення щоденників з логотипом компанії

Виготовлення щоденників з логотипом компаніїКожна деталь твого робочого столу - повинна бути стильною, красивою і практичною. З чого починається робочий день - звичайно ж з чашки кави та щоденника,в який вносяться плани і завдання на день. Тому щоденники з логотипом компанії стануть відмінний презентом як потенційним клієнтам, так і співробітником фірми.

Компанія РВС-Принт пропонує Ва виготовлення щоденником на замовлення відмінної якості, стильного оформлення, за доступною ціною. Жодна ділова людина на сьогоднішній день не може обійтися без датованого щоденника, так як його життя потребує планування.

Можна сміливо сказати, що щоденники є універсальним інструментом постановки завдань і цілей не тільки на день, але і на майбутнє. Ви можете писати в нього все що завгодно, починаючи від дати і часу важливої зустрічі, закінчуючи строками погашення кредиту, планами на відпустку та ін

Найчастіше щоденники з логотипами компанії актуальні для керівників компанії, менеджерів, бухгалтерів, маркетологів, а також інших фахівців в межах компанії.

Щоденники з логотипом - частина корпоративного стилю, що передбачає їх ексклюзивний дизайн та індивідуальне оформлення. Щоденник з фірмовим логотипом стане відмінним бізнес - подарунком, який також буде виконувати функцію рекламного носія як мінімум рік.

Наша компанія має великий досвід роботи з даним видом поліграфії. У нашому арсеналі великий багаж досвіду створення корпоративної поліграфії. Повний пакет поліграфії під ключ.

Якщо перед вами стоїть завдання привітати зі святом вище керівництво, замовника або бізнес партнера - щоденник з фірмовим логотипом - ідеальне рішення.

Корпоративні подарунки співробітникам на свята важливі, це великий плюс для підтримки колективного духу. А що може підійти краще як не корпоративні подарунки. Поліграфія з корпоративною символікою, корисні сувеніри з логотипом будуть не тільки доречні, але і служити рекламним інструментом.

Друкарня РВС-Принт виготовить щоденники з поліграфією в короткі терміни, а також при необхідності здійснить персоніфікацію виробів. Корпоративні щоденники в потрібному стилі, в короткі терміни, в будь-якому обсязі найкращої якості - тільки у нас.

Замовити щоденники з логотипом ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Замовлення можна оформити по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.