Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Особливості рекламної упаковки

Особливості рекламної упаковкиДвигун продажу є реклама. Один з головних інструментів маркетолога вважається упаковка. Саме упаковка дуже ефективна і невіддільна від товару. При цьому потрібно врахувати величезне різноманіття варіантів форм. Це пов'язано з унікальністю кожного з товарів і під них потрібні свої неповторні рекламні упаковки.

Важливі характеристики упаковки

будь-яка упаковка спочатку була необхідна для збільшення терміну його служби, забезпечення збереження товару, розміщення разом відразу безлічі комплектуючих з цілого набору.

З розвитком кожен виробник прийшов до висновку, що раз споживач не може спробувати їх товар на смак, потрібно використовувати інший варіант для залучення собі клієнта.

Наприклад, упаковка для елітної парфумерії стала тим, що лініями і мовою квітів можна охарактеризувати аромат. Цікава, яскрава і стильна упаковка допомагає виділити для покупця потенційно підходящі йому духи. Позиціонуванням товару називають подібне явище професійні рекламники. Чи підходить йому товар чи ні допомагає визначити покупцеві саме-упаковка.

Для легких ароматів необхідна упаковка з тонких ліній пастельних тонів. А ось якщо мова йде про вечірніх духів, то краще використовувати більш агресивний дизайн і насичені кольори у виробництві упаковки.

Важливі нюанси виготовлення упаковки

Така важлива справа як розробка упаковки потрібно довіряти тільки професійним дизайнерам і надійної компанії. Тоді клієнт не буде розчарований коли розкриє упаковку. Дуже важливо при виготовленні упаковки не забути про бренд-бук компанії. Корпоративний дизайн повинен бути витриманий у створенні упаковки.

Крім візуального сприйняття, дуже важливо при виготовлення стильної упаковки звернути увагу на тактильні відчуття.

Замовити рекламну упаковку в Києві ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.