Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Буклет для інтернет-магазину

Буклет для інтернет-магазинуДе реалізується товар або послуга там і потрібно її продавати - думку багатьох маркетологів. Якщо мислити в даному напрямку то рекламувати інтернет-магазин можна тільки в Інтернеті. Це здебільшого пов'язано з тим, що люди, які використовують інтернет багато годин в день і купувати товари та замовляти послуги будуть саме там. Але це спірне твердження і довести його ще не вдалося. Саме з цієї причини багато рекламних агенцій користуються офлайновими прийомами для просування інтернет-компаній. Це відноситься і до інтернет-магазинів.

На сьогоднішній день, рекламувати інтернет магазин можна безліччю способів. один з таких способів є - рекламні буклети.

Якісний продукт може вийде тільки у професіоналів своєї справи. Такою компанією безумовно є друкарня "РВС-Принт" де ви завжди можете замовити стильні буклети.

На порівняно невеликій площі буде розміщено дуже багато корисної інформації. Буклет це не проста візитка, недостатньо надрукувати телефон і адресу сайту. В даному рекламному продукті потрібно описати всі переваги компанії, всі вигідні пропозиції, якщо мова йде про інтернет магазин, то можна відобразити фотографії товарів, які клієнти отримують свій товар.

Це короткий огляд діяльності компанії, її переваги та особливості. Саме з цієї причини дизайн і сам продукт (буклет) повинен розробляти досвідчений дизайнер і надійна компанія.

Буклети можуть бути вертикальні або горизонтальні, різної щільності паперу (матовою, глянсовою, дизайнерської, з вирубкою і так далі).

Замовити буклети для інтернет-магазину ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.