Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк рекламних стікерів і наклейок

Друк рекламних стікерів і наклейокНа сьогоднішній день широку популярність отримала продукція з самоклеючого паперу або плівки. Поліграфія у вигляді стікерів і наклейок дуже зручна у використанні і активно застосовується в різних областях друкованої реклами, в тому числі і оформлення інтер'єрів.

Рекламні наклейки можливо кріпити на будь-яку поверхню, відповідно вашу рекламу зможуть побачити якомога більше потенційних клієнтів. В процесі виготовлення рекламних наклейок застосовують різні технології: цифровий та офсетний друк, широкоформатний друк, тиснення на плівці, шовкографія. А завдяки різноманітним матеріалам можливості друкарні розширюються.

Друк рекламних етикеток є обов'язковою умовою для успішної реалізації товарів і послуг. Погодитися. що проходячи в супермаркеті між полицями з товарами, увагу привертають ті, на які вказують спеціальні стікери або на упаковці яких є додаткові рекламні наклейки.

Рекламні наклейки необхідно виділити в окрему групу поліграфічної продукції. Рекламні наклейки або етикетки в основному завжди використовуються в якості додаткового елемента при проведенні рекламних компаній.

Якісна поліграфія завжди привертає увагу і створює позитивне враження про компанію.

Замовити рекламну поліграфію Ви зможете в компанії РВС-Принт. Ми займаємося виготовленням поліграфії вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи. Ми працюємо тільки на новому сучасному обладнанні, застосовуємо якісні матеріали. У нас в команді працюють професіонали своєї справи. Тому можете сміливо довірити нам свою рекламу.

Рекламні наклейки або стікери мають широке поширення. Прикріплювати такі наклейки з вашою рекламою ви зможете на будь-яку поверхню, наприклад на скляні двері або перегородки. офісні меблі, офісну техніку, вітрини магазинів та ін

Особливу увагу хотілося б приділити підлоговим рекламним наклейкам. Таку рекламу точно не пройдуть стороною. Якщо грамотно продумати дизайн реклами, вона буде в прямому сенсі слова "приводити клієнтів до вас".

завдяки широкоформатній рекламі на самоклейці можна оформити інтер'єр компанії або офісу. Таке брендування надає довірчий ефект на потенційних клієнтів.

Якщо Вам потрібен друк поліграфії в короткі терміни і високої якості тоді Вам - до нас. Рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.