Видео

Рекламні плакати і постери

Рекламні плакати та постериНа сьогоднішній день реклама не є розкішшю, це ефективний інструмент просування. Кожен підприємець з досвідом і новачок в цій справі бажає якнайкраще просувати свій бренд, тому вдаються до різноманітних методів рекламування.

Пропонуємо вашій увазі рекламний плакат, формат якого ви вибираєте самі (А3, А2, А1 і А0). На такому поліграфічному виробі можливо розмістити максимум інформації про товар або послугу. Реклама, розміщена на плакаті буде привертати увагу, запам'ятовуватися і мотивувати зробити покупку. Найпоширенішими форматами для рекламних плакатів вважається А3 і А2.

Не менш популярними є рекламні постери, які являють собою плакати меншого розміру, які виготовляють на м'якій основі.

Етапи виготовлення рекламних плакатів і постерів включають в себе: розробку дизайну . У компанії РВС - Принт працюють професіонали своєї справи, які вже протягом багатьох років розробляють якісну привабливу поліграфію, про що свідчить широке коло постійних клієнтів.

Після розробки дизайну необхідно визначиться з матеріалом. Деякі подумають, що цей етап не особливо важливий, проте навіть найпривабливіший дизайн може виглядати погано, якщо використовується неякісна дешева папір.

у нашому арсеналі якісне сучасне обладнання, фарби та матеріали. Найчастіше у процесі виготовлення матеріалів застосовують: ПВХ пластик, крейдований папір, вінілову основу, банерну сітку, глянцевий папір і ін

Після того, як обрані матеріали і розроблений дизайн можна приступати до виробництва рекламної поліграфії. Зазначимо, що цифровий друк плакатів є більш дорогою, але має і ряд переваг: оперативний друк, можливість друку мінімальних тиражів, можливість післядрукарських робіт для створення більш привабливого зовнішнього вигляду. Цифровий друк постерів дозволяє в процесі друку змінювати елементи, відтінки макета. Рекомендуємо завжди замовляти пробний екземпляр, що б ви розуміли і візуально змогли оцінити рекламний виріб.

Офсетний друк постерів є більш бюджетна, але може використовуватися тільки для великого тиражу друкованої рекламної продукції, мінімальний тираж-30 штук. Офсетний друк передбачає тривалий підготовчий період. Даний вид друку передбачає максимальний розмір плаката 100х70 див. Офсетний метод друку плакатів передбачає більш високу якість і можливість післядрукарських робіт, завдяки яким рекламна поліграфія виглядає більш привабливо. Офсет дозволяє виготовити поліграфію в короткі терміни - від 1 доби.

Компанія РВС-Принт пропонує вам виготовлення рекламної поліграфії в Києві за доступними цінами. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника і намагаємося в мінімально короткі терміни виконати замовлення.

Друк плакатів на замовлення Ви зможете здійснити у нас.

Процес виготовлення рекламних постерів і плакатів включає наступні етапи:

— створення дизайну постерів або плакатів з урахуванням всіх побажань;

— доопрацювання дизайну з урахуванням зауважень замовника;

— друк пробного примірника;

— друк всього тиражу поліграфії;

— післядрукарські роботи (за вибором замовника).

Чому варто замовити рекламні постери або плакати саме у нас?

Компанія РВС-Принт вже давно на ринку поліграфії. Ми постійно стежимо за тенденціями розвитку даної галузі. А тому у нас тільки кращі технології і матеріали. При спілкуванні з замовником ми не обмежуємося стандартними ідеями. Із задоволенням виконуємо нестандартні замовлення будь-якої складності.

Якщо Вам потрібен друк поліграфії в короткі терміни і високої якості тоді Вам - до нас. Рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.