Видео

Що таке сублімаційний друк?

Що таке сублімаційний друк?

У сучасній поліграфії існує багато методів друку, одні методи більш популярні, інші вважають за краще залишатися в тіні, але також надають можливість якісної поліграфії. Деякі методи друку поліграфічних виробів більш універсальні, а деякі використовуються вкрай рідко і призначені для виробництва певної продукції.

< P>тому кожен метод друку можна назвати більшою чи меншою мірою актуальним і затребуваним для виконання певних завдань. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про сублімації, про її переваги та особливості.

Метод друку, при якому нанесення фарби здійснюється на друкарський матеріал завдяки сильному нагріванню фарб - близько 200 градусів - називається сублімаційного печаткою. Фарба глибоко проникає в структуру матеріалу, так як при розколюванні набуває газоподібну форму. Після застигання вона щільно кріпиться на поверхні матеріалу.

Різновиди сублімаційного друку

Можна виділити непряму і пряму сублімаційний друк. Сублімаційний прямий друк здійснюється досить рідко, тому даний вид друку завжди асоціюють з непрямим методом.

Прямий вид друку здійснюється у вигляді термопереноса фарби відразу на запечатуваний матеріал, при цьому деякі матеріали слід попередньо обробити спеціальною грунтовкою. Такий вид використовується для рулонних матеріалів (для виробництва скатертин, прапорів та ін) і для великих тиражів.

Непрямий вид сублімаційного друку здійснюється у вигляді перенесення зображення з паперового носія на матеріал. свого роду - переводка. Носій із зображенням накладають на запечатуваний матеріал і завдяки термопрессу здійснюється перенесення кольорів.

Якщо узагальнити все вищесказане, процес сублімаційного друку включає наступне: на переказний матеріал (найчастіше це паперова основа) наносять зображення в дзеркальному відображенні. Другим етапом є прикріплення зображення до матеріалу, на який потрібно його перевести, потім вся ця конструкція розміщується під термопрес і через хвилину зображення надійно переводиться на матеріал.

Відзначимо, що сублімаційний друк дозволяє переносити зображення як на окремі матеріали, так і на готовий виріб.

Про особливості та переваги такого виду друку ми поговорили це: стійкість до механічних ушкоджень і стирання, висока якість друку, виготовлення будь-якого тиражу продукції, не складний технічний процес, можливість нанесення зображення на різні матеріали, а тепер давайте розглянемо недоліки. Саме на синтетичних матеріалах фарба тримається найкраще, для друку підходять тільки матеріали світлих відтінків.

Сублімаційний друк застосовують у багатьох сферах діяльності, наприклад для виготовлення сувенірної продукції, виготовлення рекламної продукції, для виготовлення індивідуальних текстильних виробів.

Якщо Вам потрібен друк поліграфії в короткі терміни і високої якості тоді Вам - до нас. Рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.