Видео

Каталоги та їх роль в рекламі

Будь-якого роду реклама практично завжди працює на благо компанії. Жодна діяльність сьогодні не може обійтися без рекламування. Звичайно ж різновидів реклами маса, але серед них ви зможете вибрати по своєму бюджету.

Реклама-потужний двигун торгівлі, однак той чи інший вид рекламування робить свій вплив. Приміром, реклама на стовпах - підходить не кожній компанії, а реклама на телебаченні має велике охоплення аудиторії. Ми пропонуємо вам звернути увагу на рекламу за допомогою поліграфічної продукції. Завдяки широкому асортименту поліграфії ви зможете підібрати той варіант, завдяки якому рекламування буде ефективно.

Пропонуємо Вашій увазі - каталоги. Досить поширений вид поліграфії у вигляді багатосторінкового виробу. Каталоги сьогодні використовують у багатьох галузях, так як завдяки великій кількості сторінок з'являється можливість внести великий обсяг інформації.

Каталог можна сміливо назвати повноцінним продавцем, який може самостійно продати товар, завдяки докладному опису, барвистих фотографій, наявності цін. В такому випадку, велика відповідальність лежить на розробнику каталогу. Все повинно бути продумано до дрібниць і грамотно оформлено. Так само варто поставитися відповідально до поширення такої поліграфії, їх можна розмістити в офісах клієнтів, торгових залах, на стійках партнерів, іншими словами - вони завжди повинні бути на виду. Що б в будь-який момент можна було скористатися ним. В каталозі ви зможете розміщувати різного роду інформацію, не тільки про товар або послугу, але і про саму компанію, її переваги, акції, спеціальні пропозиції,новинки, контактних даних.

Друк каталогів в Києві ви зможете замовити в компанії РВС-Принт. Ми вже не перший рік займаємося виготовленням поліграфії і знаємо всі тонкощі і нюанси якісної поліграфії.

Каталоги зручно носити з собою на презентації, промо акції. Їх зручно вручати потенційним клієнтам, партнерам. Весь асортимент продукції - в одному місці. Каталоги зручно поширювати: відправляти поштою, вкладати в поштові скриньки, роздавати на вулиці, тим самим залучаючи нових клієнтів.

Друк каталогів в Києві вигідніше здійснювати великими тиражами, тому що в даному випадку ціна за один каталог буде мінімальною. Виготовлення каталогів на замовлення у великій кількості здійснюється за допомогою офсетного друку, яка забезпечує максимальну якість готової продукції. При цьому все частіше виникає необхідність в терміновому виготовленні каталогів, що можливо тільки зробити за допомогою цифрового друку. Цифровий друк каталогів Київ здійснюється в максимально короткі терміни, при цьому якість друку трохи відрізняється від офсетного методу виготовлення, але зате маленький тираж каталогів можна отримати в день оформлення замовлення.

Для того, щоб виготовити каталоги, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.