Видео

Все про брошури

Все про брошурахДуже важливо ознайомитися з характеристиками того чи іншого товару поліграфії перед тим як ви робите свій вибір. Це потрібно для того, щоб максимально точно підібрати саме те поліграфічний виріб, яке буде відповідати всім вашим вимогам і функціям.

Приклад можна привести такий: якщо вам потрібні ефективні рекламні інструменти, то вам підійде флаєри, листівки, буклети тощо, а якщо потрібно іміджеві інструменти то це: календарі, каталоги, щоденники і т. д. В цій невеликій статті, друкарня "РВС-Принт" вирішила описати вам такий вид поліграфії як - брошури і докладно розповісти про них.

Брошури ця поліграфічна продукція входить в плані виконуваних функцій входить у вигляд багатосторінкової поліграфії. Тобто вони виконують: рекламні, інформаційні та іміджеві функції. Для замовника дуже важливо розуміти, які є:

— способи друку брошур

— формати брошур

— матеріали для друку брошур

— типи скріплення брошур

— можливі построботи

Це необхідно знати для правильного вибору виготовлення брошур.

Способи друку брошур

може бути офсетний і цифровий спосіб друку брошур.

Якщо вам необхідний великий тираж брошур то ваш правильний вибір - офсетний друк брошур.

Цифровий спосіб друку брошур підійде при малих тиражах. Так як через складного додрукарського процесу дуже невигідно друкувати офсетним способом. Також цифровий друк РВС-Принт ідеально підійде коли потрібно надрукувати брошури терміново.

Формати брошури

Сучасне обладнання друкарні РВС-Принт дозволяє виготовляти брошури різних форматів, навіть можливі нестандартні варіанти (занадто маленькі або великі брошури). Стандартними розмірами брошур можна вважати:

— брошури А3

- брошури А4

- брошури А5

— брошури А6

Матеріали для брошур

найчастіше, брошури виготовляють з крейдованого паперу. Але можливості тут безмежні, наприклад, можна використовувати - дизайнерські матеріали, якщо мова йде про іміджеві брошури.

Скріплення брошур

Після того як друкарня надрукувала брошуру відбувається наступний етап - скріплення брошур. Воно може здійснюватися за допомогою пружини, скоб або КБС. Вибір робиться, як правило, за кількістю сторінок брошури.

Постработы

Найбільш стандартними видами постработ можна вважати глянсову і матову ламінацію, але також можна використовувати: вибіркове лакування, висічка, тиснення та інше.

Для того, щоб виготовити брошури, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.