Видео

3 важливих переваги буклету перед листівкою

3 важливі переваги буклету перед листівкоюНа сьогоднішній день великою популярністю користуються як буклети, так і листівки, так як для успішного розвитку будь-якої компанії залучати клієнтів необхідно різними маркетинговими інструментами.

А хто краще просуне вашу компанію, якщо не реклама? Сьогодні можливо підібрати серед безлічі різновидів реклами, враховуючи бюджет, особисті переваги.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на рекламу завдяки поліграфічним виробів. Найбільш популярними є листівки і буклети, саме вони вважаються ефективними представниками рекламної поліграфії.

Листівки і буклети - однаково затребувані, при цьому буклети мають кілька переваг, які можливо допоможуть схилити вас на свою сторону.

Так як буклети складаються - мають шість сторінок, на них досить просто можна систематизувати інформацію різного типу (перелік товарів і послуг, переваги компанії, особливості, контакти та ін).

Вже доведено, що інформація, яка розбита частинами набагато краще сприймається цільовою аудиторією, на відміну від інформації, яка розташована суцільним текстом.

Буклет здатний вмістити досить великий обсяг інформації, на відміну від листівки.

Буклет більш зручний у використанні і поширенні. Друк буклетів виконується на аркушах формату А4, після чого його згинають до євро розміру 99х210 мм, тобто в результаті клієнт отримує компактний поліграфічний інструмент, який зручно поширювати будь-яким способом. У порівнянні з листівками формату А4, які не особливо зручно поширювати, буклети зручно вкладати в поштові скриньки.

З-за того, що буклет складається - їх можливо з легкістю ставити на полиці, стійки ресепшен, журнальні столики. Буклети дозволяють заповнити порожній простір, тим самим прикрасити його, так і ще раз ненав'язливо нагадати про вашу компанію. Для того, що б розмістити листівки в офісі, варто замовляти диспенсери, а це дод витрати, в той час як буклет може "стояти" сам.

Ми описали найочевидніші переваги буклетів поряд з листівками. Однак, це зовсім не означає, що не слід замовляти інші види поліграфічної продукції. Для того, що б вибрати найбільш відповідний рекламний інструмент, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших менеджерів за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70 або отримати її в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Оперативна поліграфія "РВС-Принт" здійснює друк поліграфічних виробів за доступними цінами.