Видео

Способи друку газет

Способи друку газетНа сьогоднішній день, газета є одним з ефективних інструментів масової інформації. Це періодичне видання певної тематики зі своєю конкретною назвою. Інтернет сьогодні головне місце.де можна черпати останні новини і цікаві статті, проте деякі видання дублюють інформацію з мереж, що робить їх не менш популярними. Газети активно набуває і читає та аудиторія, яка не сидить в Інтернеті. Пропонуємо Вам розглянути основні методи друку газет.

Офсетний друк газет застосовується в тих випадках, якщо Вам потрібно віддрукувати середні і великі тиражі. При цьому вам можуть запропонувати офсетний рольовий або офсетний листовий друк.

Найшвидший прийом друку великих тиражів більше 10 000 штук надає рольовий друк газет. У такому разі для друку газет застосовують офсетний папір, намотану в рулони (70 г/м. кв), та газетний папір (45 г/м. кв). За рахунок того, що друк наноситься відразу на дві сторони, можна досягти високу швидкість друку. При цьому при виході виходять вже сфальцьовані листи газети. Відзначимо, що рольовий друк газет вигідна тільки при великих тиражах.

Листовий офсетний друк застосовують до 10 000 штук. При цьому використовують листи великого формату. Є можливість здійснювати кольоровий друк або чорно - білу на газетному папері. Даний вид друку відрізняється досить високою якістю.

Друк газет цифровим способом буде актуальна при невеликих тиражах - до 500 примірників. Саме цей вид друку є економічно вигідним. Відзначимо, що цифровий друк абсолютно не вимагає підготовчого тривалого процесу. Через це збільшується швидкість виконання замовлення від 1 до 2 днів. Цифрове обладнання дозволяє здійснити кольоровий або чорно - білий друк газет. При цьому можна застосовувати різноманітні матеріали для друку, але крім газетного паперу - це можна вважати особливістю даного виду друку. При цифровому методі друку можливо вносити періодичні дані на весь тираж. Завдяки даному методу друку можливо здійснювати друк корпоративних газет,друк вузьконаправлених газет, друк газет до певної події, оперативна друк газет Київ.

Скільки коштує друк газет?

На ціну впливає кілька факторів. Кількість примірників і термін виготовлення поліграфічної продукції, додрукарська підготовка макета, матеріал для друку, необхідність постробіт газет (скріплення на скобу, фальцювання).

друк газет в Києві

Замовити друк газет у Києві ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Замовлення можна оформити по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.