Видео

Цифровий друк в Києві від РВС-Принт

Цифровий друк в Києві від РВС-ПринтНа сьогоднішній день цифровий друк в Києві користується величезною популярністю.

Це дуже сучасний та актуальний спосіб друку, при якому не варто застосовувати трудомістку додрукарську підготовку. Безпосередньо з комп'ютера всю необхідну документацію можливо віддрукувати завдяки цифровому друку. Друк в короткі терміни можливо здійснити саме завдяки цій особливості-в цифровому друці. Витрати часу і грошових коштів будуть скорочені.

у цифровому друці в Києві використовується друкована змінна форма це метод прийняття повторень. Управління всіх змін які відбуваються в друкарській машинці здійснюються тільки з комп'ютера.

Перед стартом роботи практично відсутня підготовка, яка є найдорожчою в іншому способі друку, ось чому якщо вам потрібен незначний тираж кольорового друку те саме - цифровий друк, кращий варіант.

Розмір тиражу не впливає на ціну окремого копіювання

Цифровий друк - ідеально підходить для виготовлення невеликих тиражів поліграфічної продукції. Друкарня РВС-Принт надає величезний асортимент даної продукції. Найпоширенішим і популярним напрямком цифрового друку в Україні є-миттєвий цифровий друк.

Можливо досягти високої якості поліграфічної продукції використавши цифровий друк від РВС-Принт. Дана друк не поступається офсетного друку. З'являється можливість коригування при цьому здійсненно персоніфіковане друкування. Якість такого друку залишається на найвищому рівні. Важливо позначити, що цифровий друк допустима на найрізноманітніших матеріалах, навіть на самоклеючих.

можна виготовити величезний асортимент продукції завдяки цифровому друку: календарі, буклети, бланки, листівки і т. д.

Важливі особливості цифрового друку

— можливий друк перевірочної версії;

— попередня оцінка проектування та якості;

— немає необхідності у витратах додрукарської підготовки;

— можливо вносити будь-які зміни в процесі друкування;

— відмінна якість готової продукції;

— мінімальні терміни друку.

Цифровий друк в Києві

Замовити цифровий друк в Києві ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська 9.

Замовлення можна оформити по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.