Видео

Професійна оперативна поліграфія на свята

Професійна оперативна поліграфія на святаОперативна поліграфія в Києві це цілий комплекс послуг дизайнера, верстальника, оператора верстата, спеціаліста з макетів та інших. Фахівці "РВС-Принт" чітко виконують свій обсяг роботи, тим самим визначаючи принцип оперативності роботи друкарні та якості.

Наша друкарня гарантує високий професіоналізм своїх співробітників, для яких оперативна друк – не просто звичайна робота, а реальна можливість реалізувати свій творчий потенціал. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати своєчасне виконання замовлень. На кожному етапі роботи від кожного виконавця залежить успіх оперативної поліграфії в Києві.

Іноді можна зустріти невелику поліграфію, але з професіоналами своєї справи які можуть успішно виконати невеликий замовлення. Але якщо ви виступаєте за професійний підхід, то краще вибрати друкарню "РВС-Принт". Ми обов'язково, позитивно здивуємо вас своєю роботою. Приїжджайте в один з наших офісів і оперативна друк поліграфії постане для вас в абсолютно новому досі незвіданому світі.

В нашій друкарні використовує найсучасніші методи переддрукарської підготовки, послуги дизайну та верстки, цифрового друку і найпоширеніших послуг, таких як: буклетирование, тиснення, перфорація, конгрев, палітурка, біговка і ламінація.

ми виконуємо виготовлення поліграфічної продукції методом цифрового та офсетного друку. Наші професійні співробітники зможуть створити необхідні для рекламного справи і бізнесу продукцію: листівки, візитки, буклети, наклейки (стікери), календарі, плакати, брошури, бланки, флаєри, всілякі листівки та багато іншого.

"РВС-Принт" оснащена прогресивним поліграфічним обладнанням, завдяки якому наша поліграфія оперативно здійснює цифровий друк будь-якими тиражами від декількох одиниць до десятків тисяч, від чорно білої простий друку до складної повнокольорової продукції із застосуванням різних видів післядрукарської обробки. Ми чітко дотримуємося термінів і готові задовольнити побажання наших клієнтів і гарантувати якісну роботу на всіх етапах термінового друку.

Наша оперативна поліграфія "РВС-Принт" знаходиться на правому березі Дніпра за адресою: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 і на лівому березі: м. Київ, вул. Бориспільська 9.Також ви можете зробити замовлення, зателефонувавши нам по телефону +38 (044) 454-12-12, +38 (044) 369-57-69 або написавши листа на нашу електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Все, що вам потрібно для того, щоб зробити замовлення, так це визначитися з кольором майбутнього виробу, розміром, видом паперу, обсягом тиражу, різновидом друку (одностороння або двостороння).

Якщо буде необхідно, ви можете замовити післядрукарську роботу (лакування, ламінування, тиснення та інше). Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями по вибору найбільш оптимального варіанту друку, тут же визначається вартість і терміни виконання замовлення. Ви надсилаєте або передаєте нам макет, а ми виконуємо для вас оперативну поліграфію.