Видео

Офсетний друк на Новий Рік

Офсетний друк на Новий РікНоворічні свята диктують кожної компанії певні правила оформлення корпоративної поліграфії. Розсилка поліграфії з привітаннями своїм клієнтам, бізнес партнерам, рідними близьким, співробітникам-хороший тон. Компанія РВ-Принт пропонує Вам замовити новорічну поліграфію недорого.

Один з найпоширеніших видів друку в Києві - це офсетний друк, яка являє собою перенесення фарби на запечатуваний матеріал через проміжний офсетний циліндр зі спеціальної друкованої форми.

Саме для такої популярної новорічної поліграфічної продукції, блокноти, календарі, візитки, вітальні листівки і застосовується офсетний друк. Офсетний друк на Новий Рік досить затребуваний, що можна пояснити її перевагами, серед яких:

- широкий вибір матеріалів для друку (Дизайнерський картон, різний папір);

- високоякісний друк;

- вартість офсетного друку залежить від тиражу. Чим вище тираж, тим вигідніше;

- виготовлення виробів різної складності.

Вартість офсетного друку на Новий Рік індивідуально для кожного замовника. Точний розрахунок вартості офсетного друку Ви зможете дізнатися після розрахунку Вашого запиту, складності замовлення.

Офсетний друк ціна, яка доступна для кожної компанії стане знахідкою для Вашої новорічної корпоративної поліграфії.

Ми пропонуємо вам виготовлення поліграфії на Новий Рік оперативно, якісно і недорого. В процесі друку наші фахівці використовують широкий спектр матеріалів, багато з яких є недоступними для інших видів друку.

Чому варто замовити офсетний друк на Новий Рік в Києві?

такий вид друку неодмінно заслуговує на увагу, так як йому немає рівних сьогодні по співвідношенню ціна якість. Ми гарантуємо вам високу яскравість і чіткість вашої новорічної поліграфії.

Можна сміливо сказати, що завдяки офсетному друку можна розширити можливості поліграфічних виробів. Новорічна поліграфія заслуговує окремої уваги - вона повинна мати святковий вигляд і створювати гарне враження.

Якщо говорити про вартість новорічної поліграфії, потрібно керуватися наступним-чим вище тираж, тим нижче вартість. Це пов'язано з тим, що при офсетної поліграфії хімічними методами виготовляється відбиток і з нього проводитися друк одним або чотирма кольорами, при цьому прикладка здійснює всього за кілька проб. Повнокольорове зображення при такому способі складається з чотирьох основних кольорів: блакитного, жовтого, пурпурного і чорного. Додатково можливе нанесення лаку - лакування.

Використання офсетного друку

Офсетний друк на новий Рік використовується в основному для здійснення повнокольорового малоформатної листової продукції, багатосторінкових ілюстрованих видань.

Завдяки офсетному друку ми виготовимо таку поліграфію: рекламну продукцію, друк глянцевих журналів і повнокольорових газет, представницьку продукцію (буклети, брошури, каталоги, постери та ін).

Якщо Ви хочете, що б Ваша поліграфія вигідно відрізнялася на ряду з конкурентами, особливо в Новорічний період, ми пропонуємо замовити офсетний друк поліграфії "РВС-Принт". наша компанія займаємося цим вже не перший рік, тому ми знаємо всі тонкощі і нюанси даного процесу. До того ж ми працюємо на новітньому устаткуванні з високоякісними матеріалами, що також накладає відбиток на високу якість виробів. У нашій команді працюють професійні дизайнери, які розроблять макет поліграфічної продукції, враховуючи всі ваші побажання або ж ми здійснимо друк офсет Київ за Вашим макетом.