Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Блокноти для вашої компанії

Призначення фірмового блокнотаДля будь-якої сучасної організації незамінною річчю можна назвати блокнот. Купити готові канцтовари може будь-яка компанія, але краще рішення для поважаючої себе компанії це замовити персоніфіковані з логотипом компанії і дизайном в корпоративному дусі блокноти.

Призначення фірмового блокнота

Записна книжка по суті це блокнот. Але важливо розуміти, що це не просто канцтовари для співробітників вашої компанії. Блокноти виступають засобом реклами вашого бренду чи компанії, а не просто служать записником.

Фірмовий блокнот це прекрасний представницький і роздатковий матеріал, який багато хто активно використовують на виставках, презентаціях, конференціях, зборах акціонерів, навчальних зборах і так далі.

 

Сьогодні жодна ділова зустріч чи важливі переговори не проходять без фірмових блокнотів і фірмових ручок.

Це важливий елемент ділової етики - забезпечити всіх учасників заходів, які проводить фірма, засобами для письма.

Ваш партнер буде довго із задоволенням користуватися ручкою і блокнотом і після зустрічі якщо вони оформлені яскраво і презентабельно. Ваша компанія буде в буквальному сенсі у нього на очах і під рукою.

Саме з цієї причини найкращі компанії України замовляють не окремі елементи корпоративної продукції, а повні комплекти: фірмові блокноти, конверти, ручки, пакети, бланки, фірмові папки і т. д. друкарні "РВС-Принт".

Різноманітність сучасного фірмового блокнота залежить тільки від бажання клієнта.

Фірмовий блокнот від "РВС-Принт" може бути на пружині або на клейовій основі корінця. Для забезпечення зручності відриву листів блокнота ми можемо зробити їх перфорованими.

Блокноти можна зробити персоніфікованими.

Фірмові блокноти можуть відрізнятися за такими параметрами:

Конфігурація і форма. Можна виготовити стандартний блокнот прямокутний або квадратний. Чи можливо розробити блокнот за формою, яку має логотип компанії.

Обкладинка блокнота. Обкладинка може бути виготовлена з щільного картону, шкірозамінника або пластику.

Формат, розміри блокнота. До звичайним, стандартним відносяться блокноти з розмірами: А-4 - 210х297 мм, А-5 - 148х210 мм і А-6 - 105х148 мм

Обсяг блокнота. Найчастіше замовляють блокноти з 50-ма листами.

Внутрішній блок блокнота. Бувають зошити в лінійку, чи в клітинку або без разлиновки. Компанія може замовити внутрішній блок з нанесенням в один колір на кожній сторінці логотипу, назви компанії і іншими даними.

Кріплення блоку блокнота. Буває пружинне кріплення блоку або клейове. Пружина може бути металевою або пластиковою. Різного кольору, в тому числі і корпоративний колір компанії.

Можуть бути блокноти з перфорацією це дуже зручно для виривання листів з блокнота.

Оформлення сучасного блокнота. Колір обкладинки фірмового блокнота може бути будь-який, від монохромного друку до повнокольорового друку. Можливо використовувати дуже ефектні дизайнерські рішення обкладинки – конгрев, тиснення, трафаретний друк, ламінування і так далі.

Тираж блокнотів може бути будь-яким. Можна замовити красиві блокноти в якості невеликого подарунку-сувеніра на сімейні свята.

Замовити друк блокнотів в Києві ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська.

Замовлення можна оформити також по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.