Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Персоналізація або друк змінних важливих даних на окремому примірнику

Персоналізація або друк змінних важливих даних на окремому примірникуПерсоналізація або друк змінних даних зазвичай застосовується при виробництві наступної поліграфічної продукції: іменні вітальні листівки, сертифікати, купони на знижки, запрошення, грамоти, бейджі, лотерейні квитки, листи для розсилання, бланки суворої звітності, вхідні квитки.

Цифровий друк від РВС-Принт дозволить вам отримати окремий екземпляр продукції в тиражі з повністю унікальними персоніфікованими текстовими даними при тому, що буде використовуватись один загальний типовий макет.

 

Види персоналізованої поліграфічної продукції

Клієнт передає змінні дані в електронному вигляді друкарні "РВС-Принт", як правило, така база формується в таблиці Excel.

Для кожного екземпляра замовник візуально визначає індивідуальні дані. Після чого необхідно створити персонализационную таблицю в кожному зі стовпців таблиці потрібно вказати найменування змінних значень, наприклад: ПІБ, посада, а в самих рядках - Петров, менеджер.

Підстановка даних в макет при цифрового друку відбувається автоматично, ось чому варто початок пропозицій писати з великих літер, а текст для змінних даних у правильному відмінку, дотримуватися знаки пунктуації.

тобто, для друку поліграфії з персоналізацією кожного примірника та отримання правильної готової продукції Вам потрібно правильно скласти і передати нам в електронному вигляді базу даних разом з основним макетом. Якщо у вас виникають додаткові запитання по персоналізації даних , ви завжди можете дізнатися у наших професійних менеджерів за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (044) 454-12-12.

Друк змінних даних або персоналізація — способів оформлення друкованої продукції, при якому кожен окремий екземпляр всього тиражу друкується з унікальними параметрами, в результаті чого кожен аркуш із надрукованих в тиражі виходить адресованим і унікальним до конкретного клієнта.

Персоналізацію можна розділити на такі види:

— графічна інформація (фотографія)

— текстова інформація (адреса, ПІБ, назва компанії)

— стиль оформлення документа (компонування і різні підкладки )

— колірне оформлення

— наявність індивідуального QR-кодування або штрихового кодування

Які дані в якості змінних можна друкувати?

— ПІБ вашого контрагента

— Адреса, е-mail, телефон

— Штрих-код

— Порядковий номер

— Промокод

— Назва компанії

— Унікальний номер

Замовити персоналізацію або друк змінних даних ви можете у нас на сайті або в одному з наших офісів в Києві: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5, або Київ вул. Бориспільська.

Замовлення можна оформити по телефону: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (044) 369-57-69, +38 (095) 284-90-70.