Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Види поліграфії та друкованої продукції

Види поліграфії та друкованої продукціїУ світі бізнесу невід'ємною частиною стали типографічні послуги, поліграфічна продукція дуже ефективний спосіб реклами, при цьому ціна на продукцію відносно невисока.

У даній статті ми розглянемо особливості і переваги, які включають в себе поліграфічні вироби.

Почнемо ми з листівок та візиток - це одні з найбільш поширених видів поліграфії. Саме візитки з давніх пір служать для обміну контактною інформацією серед бізнесменів. Ось чому кожен поважаючий себе бізнесмен має у сучасному світі мати стильні візитки. Крім того, на візитках можна розміщувати рекламну інформацію, це потужний маркетинговий інструмент, друкарня РВС-Принт рекомендує обов'язково використовувати.

Друк листівок в Києві - так само є пріоритетною послугою у наших клієнтів. Рекламні листівки можуть носити агітаційний, інформаційний і рекламний характер.

Якщо вас цікавить найбільш місткі багатосторінкові поліграфічні вироби, то рекомендуємо звернути увагу на: брошури, книги, каталоги, брошури, журнали та інше.

Презентаційну та інформаційну функції можуть виконувати всі вироби окрім книг.

Якщо у вас невелика компанія та товарів, послуг у вас невелика кількість то вам ідеально для презентації підійде – друк брошур.

Друк каталогів — це докладний опис послуг і товарів більш великої компанії. Ідеальне рішення для великої компанії.

Наша друкарня в Києві здійснює друк корпоративних журналів. Тобто існують не тільки глянцеві журнали.

У переддень Нового року особливо актуальна друк календарної продукції. Ми друкуємо всі види календарів: настінні, кишенькові або настільні. При цьому всі види календарів поділяються на підвиди. Бувають календарі з годинником - новинка здатна здивувати адресат.

Високий статус будь-якої організації може підкреслити канцелярське приладдя з нанесеним логотипом на них.

Виробництво папок з логотипом, ручки з логотипом на замовлення, друк фірмових блокнотів, фірмові бланки і багато чого іншого є іміджевою продукцією для компанії. На наш погляд, дуже важливо не забувати про сувенірну продукцію, так як корпоративні подарунки повинні бути на всякий випадок завжди. Можна висловити свою повагу і увагу клієнта, партнера в день його народження. Підійде шкіряний щоденник з логотипом або стильна гуртка у фірмовому стилі компанії.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.