Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Новий погляд на календарі

Новий погляд на календаріОдним з поліграфічних товарів є календар, самий багатофункціональний продукт. За допомогою календаря відслідковуються числа, дні і події відбуваються в них, дозволяє планувати різні заходи. Барвисто оформлені календарі займають певну нішу в декоративному оздобленні стіни, робочого столу, полиці. В даний час календарі почали виконувати роль корпоративного подарунка, за допомогою якого нагадують про подію або товар/бренд. Цей зручний поліграфічний товар нерідко стає сувеніром на виставці, при проведенні івент, промо-акцій та презентацій.

Виготовлення календаря починається з розробки його макета, на якому вказується, де буде розміщена календарна сітка та зображення, в найбільш виграшному світлі. У компанії РВС-Принт вже є велика кількість готових шаблонів календарів, які можна застосувати, змінивши тільки декілька штрихів, фотографії, логотип компанії та інше. При бажанні можна з допомогою дизайнера створити абсолютно новий макет календаря.

Найчастіше замовлення надходять на такі календарі, як настінні, перекидні та відривні, настільні у вигляді будиночка і перекидні, квартальні, рекламний і бізнес календар, щоденник календар планінг, для записів календар з блокнотом.

Можна створювати для друку макет календаря на книгах, дисках, гуртках та інших предметах.

Щоб календар зайняв у робочому кабінеті почесне місце він повинен мати прекрасне оригінальне оформлення насиченими кольорами, візуально чіткий і зрозумілий шрифт.

Дизайн бізнес-календаря лаконічний, з мінімальним колірним рішенням. А ось дизайнерські календарі, як правило, мають оригінальну форму з екстравагантними дуже кольоровими малюнками.

Популярними на сьогодні, особливо в офісах, здвоєні календарі, де на одній стороні малюнок, а друга місячний календар, візуально просто і красиво.

Сьогодні, особливо напередодні Нового року, фірмовий календар часто стає відмінним корпоративним подарунком. Він може бути чудовою візитною карткою бренду, постійно нагадуючи про захід, товар або послугу. Календар корисна річ, його не викидають як дрібничку, він зацікавлює потенційних клієнтів протягом усього року.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також: м. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.