Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Розробка візиток під ключ — зручно та вигідно

Розробка візиток під ключ — зручно і вигідноВажко навіть повірити, що кілька десятків років тому власниками візиток були обрані, виключно заможні люди, великі підприємці. На сьогоднішній день будь-яка людина може надрукувати і користуватися візиткою. Візитки перестали бути рідкістю. Залежно від інформації, яку несуть візитки, вони поділяються на загальні корпоративні, ділові та особисті. Але головне завдання у всіх візиток одна, чудово оформленої, вона повинна передати контактні дані власника, представивши його у вигідному світлі. При виготовленні візиток враховуються деякі правила в їх дизайні й подачі інформації.

Але, інше оформлення робить візитку унікальною, виконаної в єдиному виконанні серед маси аналогічних. Для цього необхідно розробити оригінальний дизайн, який приверне увагу і буде легким для сприйняття.

Досвідчені майстри компанії РВС-Принт добре знають, як правильно виготовити візитки. Слідом за дизайном йде інформаційний блок, де вказується ПІБ людини, посаду його або пропонований перелік послуг, адреса підприємства, номер телефону, e-mail.

Папір, пропонована для друку візиток може бути сама різна, але найбільш поширеною та економічно доступною є крейдований.

Треба сказати, що видрукувані на такому папері візитки виглядають цілком гідно. Більш дорогі візитки друкуються на фактурною, перламутровою і оксамитової папері.

Наша друкарня РВС-Принт вже багато років професійно займається розробкою рекламної друкованої продукції і зокрема візитками. До замовлень клієнтів ми підходимо індивідуально, враховуючи його побажання до дизайну візитки з урахуванням діяльності компанії.

Свою візитку кожен клієнт може побачити заздалегідь, внісши корективи при необхідності до друку і вже в готовому вигляді отримає те, що потрібно. Вартість надрукованих візиток залежить від розміру тиражу, типу паперу та іншого. Але при будь-якому бюджеті клієнт має можливість отримати візитки оригінального дизайну і відмінної якості.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також: м. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.