Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Максимально ефективна реклама з малим бюджетом

Максимально ефективна реклама з малим бюджетомВ даний час кількість рекламної продукції представлений в широкому асортименті, особливо в нашій столиці, Києві. Вибрати найбільш ефективний варіант реклами задача дуже важлива, першорядна. Тут враховуються безліч факторів, які вплинуть на вибір формату реклами. Якщо ця реклама прив'язана до дати проведення, наприклад, відкриття торгового центру, магазину, проведення акції з продажу товарів, знижки, то максимально ефективним форматом реклами будуть невеликі листівки або як їх ще називають, рекламні флаєра. Іншим фактором випуску рекламних листівок є місця їх поширення, зазвичай це там, де найбільше скупчення людей. Ще треба враховувати їх недовговічність, від місця розповсюдження до першої урни може бути кілька кроків.

Все це вказує на те, що надрукований рекламний флаєр повинен привернути увагу за кілька секунд. Тому, фахівці поліграфічної компанії РВС-Принт рекомендують підійти до оформлення дизайну флаєра дуже відповідально.

Адже на цьому невеликому поліграфічному виробі повинна розміститься чітка, стисла інформація про майбутню подію або компанії. Крім цього флаєр повинен мати яскраве оригінальне оформлення, яке приверне увагу потенційних клієнтів.

Можна вважати, що половина успіху такої акції полягає в професійному підході до дизайну рекламної листівки. Флаєра розраховуються на певну масу людей, а не на всіх і кожного. Суть пропозиції повинна значитися вже в самій назві флаєра, з першого слова звучить заклик. Ретельно розроблене зображення на відповідному фоні, коротка інформація про подію, контакти, все це повинно моментально зацікавити багатьох, кому потрапили в руки ці рекламні листівки.

Фахівці компанії РВС-Принт вважають, що для виготовлення рекламних листівок підійде два типи паперу, вони мають привабливий вигляд, до того ж, досить економічні. Так, на крейдованому папері щільністю 90-130 гр/м2 можна надрукувати флаєри великого тиражу, які будуть розкладені в поштові ящики або роздані на вулиці. Компанії така реклама обійдеться зовсім недорого.

Якщо у рекламній листівці вказані знижки, безкоштовний вхід або інші привілеї її власникові, то віддрукувати їх краще на крейдованому папері 250-300 гр./м2. Вона більш щільна і листівка зберігається довше.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, а також: м. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.