Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Календарі, як вид довгострокової реклами

Календарі, як вид довгострокової рекламиПовсякденне життя сучасної людини немислима без календаря. Не залежно від віку, статусу, роду діяльності всі люди користуються календарем, у якому визначається день тижня, число, місяць, рік і оновлюється з настанням нового року. Цей корисний предмет потрібен скрізь, вдома, на роботі, на дачі і т. д. Календарі випускаються поліграфією дуже різні за своєю формою, розміром, зовнішнім виглядом.

В залежності від того, де їх будуть використовувати, календарі можуть бути маленькими, кишеньковими, великими у вигляді плакату для будинку або офісу, настінні перекидні календарі, настільні у вигляді будиночка або пірамідки. Але ні розмір, ні форма, ні їх розміщення не впливають на їх головну задачу, інформувати про кількість, дні та місяці цього року. Крім цього календарі є прекрасним і довгостроковим інформатором реклами. Жоден віддрукований у друкарні носій реклами, будь то флаєр, листівка або брошура так довго зберігатися не буде. Тому календарі часто стають чудовим передноворічним подарунком серед партнерів по бізнесу і їх клієнтами.

Вважається хорошим тоном отримати напередодні нового року календар у вигляді подарунка покупцю від його бізнес-партнера постачальника. Використовуються календарі в якості сувеніра на різних зустрічах, конференціях, виставках, особливо у передноворічний період. На дизайн календаря накладається подвійна завдання, крім подарунковій функції він є і рекламним носієм. Красиво оформлений календар, розміщений на стіні офісу партнера або клієнта, буде виконувати роль вашої безкоштовної реклами цілий рік. Тому витрати на виготовлення календарів треба вважати як внесок у довгострокову рекламу, яка обов'язково принесе користь його власникові. Єдиною умовою для цього треба, щоб календарі були оформлені професійними дизайнерами і виконані на сучасному устаткуванні.

Фахівці друкарні РВС-ПРИНТ професійно підійдуть до виконання замовлення на виготовлення будь-якого календаря, від самого маленького до великого формату. Дизайнери компанії допоможуть підібрати відповідний зовнішній вигляд календаря для кожної організації, в залежності від її роду діяльності.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20, або Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.