Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Папки з логотипом — елемент фірмового стилю компанії

Папки з логотипом — елемент фірмового стилю компаніїНапевно не існує офісу компанії, яка займаючись бізнесом, не мала б набору канцелярського приладдя. Одним з таких елементів канцелярії є поліграфічний виріб, папки, паперові, картонні та пластикові.

В папку вкладаються документи, щоб вони не пом'ялися при перенесенні їх в іншу організацію, наприклад, договори, акти виконаних робіт або інші. Особливо популярні папки з логотипом підприємства, які вказують на фірмовий стиль компанії, її надійність. Папки з логотипом компанії, це вже не просто виріб поліграфії, призначене для вкладення, зберігання та перенесення документів, але вони виконують роль реклами підприємства, підвищуючи його імідж.

Фірмові папки є одним з складових атрибутів, які формують стиль компанії, позитивно впливають на її імідж. Фірмові папки з документами створять гарне враження на ваших партнерів, клієнтів про вашу діяльність.

Папки з логотипом, як і з фірмовою символікою інші канцелярські предмети, позитивно впливають на імідж вашого підприємства. Незамінні картонні папки з логотипом при роздачі різних матеріалів на конференціях і виставках. Отримуючи візитки, листівки та інші поліграфічні вироби з фірмовою символікою багато людей звертають увагу на цю символіку, як на свідоцтво про високий статус цієї компанії.

Майстри компанії РВС-ПРИНТ пропонують найбільш популярний формат папки з логотипом А4, хоча за бажанням замовника можуть виготовити папки і в інших форматах. В залежності від кількості замовлення логотип може бути нанесений на папки за допомогою цифрового друку, офсетного друку і шовкографії. Незалежно від обраного методу папки з логотипом будуть довго служити гарним і функціональним елементом фірмового стилю компанії.

Адже вони є довгостроковими видом вашої реклами в інших офісах. Залишаючи фірмову папку з документами в офісах інших компаній ви тим самим ненав'язливо рекламуєте свою компанію. Якщо навіть документи з папки виймуть, але саму папку будуть використовувати за призначенням, і ваш логотип буде весь час на очах співробітників цієї компанії. Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12