Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Офсетний друк великих тиражів

Офсетний друк великих тиражівСпівробітники компанії РВС-Принт, займаючись поліграфією в Києві зазначають, що найбільш економічно вигідним методом друку є офсетний друк, особливо при друку середніх та великих тиражів поліграфічної продукції.

По технології офсетного друку фарба наноситься на офсетний циліндр і тільки при друкуванні переноситься на папір. При цьому зберігається вся передача тональності кольору зображення, рівне накреслення навіть найтонших ліній.

Зображення на папері виходить якісним та дуже чітким. Перевагою офсетного друку є і те, що витрати виробничої необхідності на один випускається примірник вироби поліграфії, набагато нижче при великому випуску друкованої продукції.

Тому замовляючи середній або великий тираж, замовник звільняється від сплати однієї і тієї ж суми за витратною роботі на кожне замовлення невеликого тиражу.

Крім цього, буде зекономлено чимало часу, необхідний на попередні роботи до друку. Офсетний друк поділяється за видом на рулонну, де папір буде в рулоні та листову, папір на аркушах формату А0, А1, А2. Зображення печатки в обох цих видах буде прекрасним, але тільки швидкість рулонної друку буде швидше, ніж швидкість листовий офсетного друку. На офсетних машинах можна використовувати від самої тонкого паперу до самої щільною, картон, як дизайнерський так і звичайний, самоклеющуюся папір та інші види паперу.

Як бачимо, через офсетний друк можна надрукувати будь-які поліграфічні вироби, листівки, візитки, конверти, каталоги, паперові пакети та інші вироби. І замовляти треба не по кілька раз малим тиражем, а один раз, але великим, це буде набагато економічніше і по часу і по грошах.

Офсетний друк в даний час дуже затребувана в поліграфії. Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20.