Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Терміновий друк буклетів

Терміновий друк буклетівОдним з найпопулярніших видів реклами є листівки, які часто поширюються біля супермаркетів або метро. Але на листівці друкується мінімум інформації. Набагато більше інформації друкується в буклетах, які трохи нагадують листівки.

Буклет друкується зазвичай у форматі А4, але потім згинається в кілька разів і з цим згину складається в невелику форму, стає схожим на єврофлаєр. Інформації в буклетах друкується набагато більше, ніж у листівках. Тут є графічні зображення, фотографії і, звичайно ж тексти. По функціональності буклети не поступаються брошурам, а за вартістю набагато дешевше.

Друк буклетів виконана так, що увага залучається відразу ж видом обкладинки, розгортаючи яку, потрапляєш на цікаву інформацію всередині розвороту і тут же на підкладці є контактна інформація. У цих мініатюрних друкованих виданнях вміщається багато рекламної інформації. Ось тому друк буклетів дуже затребувана, особливо в ритмі сьогодення, коли існує конкуренція на ринку величезної маси товарів.

В поліграфічну компанію РВС-Принт нерідко надходять термінові замовлення на виготовлення невеликої кількості буклетів. Багато замовники знають, що наше підприємство має цифровий друк, за допомогою якої без проблем можна надрукувати буклети, привабливого дизайну та відмінної якості, за дуже короткий термін. Терміновий друк буклетів як паличка-виручалочка для багатьох наших клієнтів. Швидкість виготовлення, необмежену кількість, можна великим тиражем, а при необхідності можна віддрукувати до 100 буклетів. За допомогою цифрового друку готові буклети будуть відповідати точною копією кольорової гами та інших тонкощів в макеті.

Вартість виготовлення буклетів залежить від щільності паперу. Так, буклети використані при діловій зустрічі, щоб підкреслити імідж компанії, друкуються на більш щільному папері. Для масового поширення і у великій кількості буде використана офсетний друк і на більш тонкий папір, але якість від цього не постраждає, а вартість буде нижче.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або р. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.