Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Терміновий друк плакатів

Терміновий друк плакатівВипуск плакатів переслідує мету оповістити мешканців міста або окремого району про якомусь подію або дію. За своїм форматом ці поліграфічні вироби більше ніж візитки або флаєра. На плакаті поміщають зображення, яке повинно зацікавити, привернути увагу перехожих, а також текстову інформацію. В залежності від мети, яку повинен висвітлювати плакат, їх виготовлення умовно можна поділити на три групи, рекламні, інформаційні та агітаційні плакати.

Вже сама назва групи рекламних плакатів говорить про цілі їх випуску. З їх допомогою рекламується продаж нових товарів, що надійшли в магазин, запрошують здійснити покупку товарів у даному торговельному підприємстві.

 

Інформаційні плакати доносять різну друковану інформацію до населення. Це може бути інформація з правилами техніки безпеки, правила безпеки пішохода на дорозі, в навчальних закладах, навчальні плакати і т. д.

Агітаційні плакати видаються та з'являються в громадських місцях у період виборів. Вони за своєю суттю повинні впливати на підсвідомість людей, зробити вибір на користь того, хто зображується на плакаті, будь то партія чи окремий кандидат.

В поліграфію РВС-Принт часто надходять замовлення, надрукувати плакати, які не мають нічого спільного з вищевикладеними плакатами. Це вітальні плакати до певної дати, події або надрукувати плакат з коханим зображенням для прикраси офісу або своєї кімнати. Наша компанія маючи цифровий друк може терміново надрукувати будь-які плакати. Фахівцям компанії іноді доводиться займатися строкової печаткою плакатів, рятуючи своїх замовників, які потрапили в незаплановані події або непередбачені ситуації. Цифровий друк плакатів здійснюється максимально швидко, в самі стислі терміни замовник отримує свої плакати, недорого і якісно. Застосовуючи різні способи обробки після друку, можна набагато поліпшити сам вид плаката, він стає як картинка, а не звичайний плакат.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або р. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.