Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифровий друк брошур

Цифровий друк брошур Компанія РВС-Принт, маючи власне сучасне цифрове обладнання для швидкісного друку, може виготовляти брошури швидко і якісно, ​​при цьому абсолютно недорого. В даний час в будь-якій сфері діяльності конкуренція стає все відчутнішою, ринок пропозиції товарів і послуг ставати все більше. Щоб не здати на ринку збуту свої позиції необхідно використовувати найефективніші інструменти маркетингу.

Серед безлічі таких інструментів та способів саме брошури є найбільш ефективним методом підвищення іміджу компанії, більш повно рекламуючи свої товари або послуги. Виробництво брошур включає друкування безлічі сторінок, формату А-4 і А-5, які скріплюються трьома способами, на скобу, КБС і за допомогою пружини. Багатосторінкове поліграфічний виріб, брошура несе велику інформацію, яка більш повно і досить доступно доносить всі основні відомості про діяльність даного підприємства, підвищуючи його авторитет.

Якщо порівнювати інформацію, яка міститься в брошурі, з інформаційними даними в листівках і буклетах, то вони мають менше однієї третьої частини тієї інформації. Тому для багатьох успішних компаній надруковані брошури є пріоритетом в просуванні товарів та послуг, вони давно оцінили по достоїнству всі переваги цього виробу поліграфії. Якщо тираж брошур великий, то вони друкуються офсетним способом. Але найчастіше брошури друкуються термінової цифровим друком.

Для цього існує кілька факторів. Перш за все компанія повинна мати їх завжди в наявності, але іноді вони закінчуються в самий невідповідний момент, перед виставкою і конференцією. В цьому випадку виручить замовлення на строкову друк брошур та питання наявності брошур закритий відразу ж на другий день, а то і раніше. Другий момент, коли термінова цифровий друк брошур більш прийнятна, це при постійному оновленні асортименту, появою нових позицій, зміна вартості і інші актуальні зміни. У таких випадках великий тираж офсетним способом просто неактуальне.

Термінова цифровий друк сучасним обладнанням дозволяє надрукувати брошури в найкоротший термін і дуже якісно.

Заказать поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або г. Киев, ул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.