Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Терміновий друк в Києві

Терміновий друк в КиєвіПоліграфічна продукція в даний час дуже затребувана в повсякденному житті. Особливо послуги друкарень користуються великим успіхом в місті Києві, це можуть підтвердити не тільки працівники друкарень, але і жителі столиці.

Кожен день поліграфічний продукт можна бачити в своєму поштовому ящику, на рекламному стенді та в інших громадських місцях. Існують різні способи друку, але найбільш затребуваними в даний час є цифровий та офсетний друк поліграфії. Особливістю виробничого процесу офсетного друку є у виготовленні поліграфічної продукції у великих тиражах.

Для цього потрібен час. Але враховуючи сучасний ритм життя, швидке і оперативне вирішення різних завдань вимагає від друкарні в максимально стислі терміни і випуск поліграфічної продукції. Для термінової друку в невеликих кількостях використовується цифровий друк, головною перевагою якої є терміновість. Майстри друкарні РВС-ПРИНТ на практиці знають, що за лічені години віддрукувати термінове замовлення можна тільки за допомогою цифрового друку.

Жодним іншим способом друку зробити це не вдасться. Терміновий друк в Києві може здійснюватися тільки в тій поліграфії, яка має цифровий друк.

З допомогою цифрового друку здійснюються не тільки термінові замовлення, але на кожен виріб можна нанести свій номер, поставити індивідуальний штрих-код, тобто надрукувати потрібну персоналізацію даних на кожний окремий листочок друкованого матеріалу. Тут же після випуску поліграфічної продукції йде післядрукована доопрацювання, тиснення та інші обробки. Найбільш часто замовлення надходять на строкову друк рекламних буклетів, листівок, брошур, плакатів.

Надрукувати візитки, флаєра, наклейки, календарики та іншу строкову поліграфічну продукцію в Києві можна тільки на цифровий друку. Маючи новітнє обладнання та високопрофесійних фахівців компанія РВС-ПРИНТ зможе не тільки зекономити час, але і гроші замовника. В даний час лідерство в рекламі товарів і послуг зайняла як раз термінова друкована продукція.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або р. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.