Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Які бувають візитки?

Які бувають візитки?В даний час існує три види візиток: особисті, ділові й корпоративні візитки. Вже самі ці назви говорять про те, як використовуються візитки. Зазвичай особисті візитки найчастіше використовуються в неформальній обстановці.

Крім імені або прізвища, імені та по батькові ініціалами, тут вказується додаткова персональна характеристика. Додаток може бути самим різним. Все залежить від того, що замовник хоче повідомити на візитці про себе. Це може бути і ненав'язлива реклама професійної спеціалізації, а також різні захоплення і хобі, що характеризують власника візитки.

Найбільш часто особистими візитками користуються молоді люди, знайомство на вечірці як би зміцнюється цією карткою. Імідж молодої людини доповнює цей модний аксесуар, тим більше, що дизайн особистої візитки може бути самим різним, тут розкривається вся фантазія її володаря. Співробітники компанії РВС-Принт з радістю виконають будь-яке замовлення на особисту візитку.

Другий варіант, це ділові візитки, які строго та компактно донесуть всі відомості про її володаря. Сьогодні мабуть немає такого власника, керівника будь-якої компанії, навіть невеликої організації, який би не мав візитки.

Основні атрибути ділової візитки, це прізвище ім'я та по батькові її власника, найменування організації, яку він представляє, її сфера діяльності, номери телефонів. Вони несуть інформацію про надійність такого партнера в його старанності. Такі візитки використовують для встановлення ділових контактів в поїздці, на профільних конференціях і семінарах, виставках. Ділові візитки можуть мати такий дизайн виконання, як особисті картки, адже вони призначені для ділової, партнерської діяльності, між потенційними клієнтами.

Корпоративні візитки на відміну від ділових не містять персональних даних. Ці візитки несуть інформацію тільки про організації, яку вони представляють. Найменування компанії, її діяльність та контактні дані.

На звороті зазвичай розміщується карта проїзду до її офісу. Корпоративна візитка випускається великим тиражем, так як її вкладають у конверти клієнтам з кореспонденцією, на виставках та презентаціях роздають з сувенірами, виставляють на столах та стендах. Корпоративні візитки інформують про діяльність компанії, її товар чи послугу, як це обличчя підприємства. Якість таких візиток має бути високим, за помірною ціною і великій кількості.

Замовити поліграфічну продукцію ви можете у нас в офісі: Київ, вул. Олени Теліги, 4, корпус 2 під. 5 або зателефонувавши за номером: +38 (044) 454-12-12, +38 (097) 461-12-12 або +38 (099) 310-21-20 або р. Київ, вул. Бориспільська 9 або зателефонувавши за телефоном: +38 (044) 369-57-69 або +38 (095) 284-90-70.