Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Інтер'єрний друк широкоформатний

Широкоформатний друкШирокоформатний друк або друк для вулиць на сьогоднішній день є дуже популярною. напевно, ви стикаєтеся з такою рекламою, у вигляді банерів на кожному кроці.

Широкоформатний друк представляє собою цифровий метод друку зображень великого розміру на спеціальних рулонних матеріалах: самоклеючій плівці, папері, банерній сітці або тканини.

Сфера застосування даного виду друку вельми обширна. В основному це зовнішня реклама. Вся рекламна продукція, яка виготовляється даним методом це: плакати, банери, перетяжки, постери, лайт - бокси, біл-борди, брендмауери і ін

Широкоформатний друк націлена на широку аудиторію, таку рекламу просто неможливо не помітити. До того ж широкоформатний друк має цілий ряд переваг:

- тривалий термін служби. Так як така печатка використовується в основному для зовнішньої реклами дуже важливо забезпечити стійкість в негативним зовнішнім впливам. Для цього ми використовуємо спеціальні матеріали, фарби, лаки, які володіють відповідними технічними характеристиками: стійкість до вологи і перепадів температур;

 

- висока якість готового зображення. Завдяки сучасному обладнанню фахівці компанії "РОС-Принт" виготовлять яскраве, чітке зображення з точною передачею кольору;

- можливість вибору матеріалів. Ми пропонуємо широкий спектр матеріалів, включаючи різні види паперу, плівки, сітки і банерну тканину. Завдяки УФ - лаку поверхню можливо зробити глянцевою або матовою;

- вибір форматів. За бажанням замовника ми виготовляємо поліграфію в будь-якому формату від постера до білборда;

- доступні ціни - ми пропонуємо поліграфію на будь-який бюджет як стандартної якості, так і більш кращого за більш високою ціною. Ви завжди можете вибирати.

Широкоформатний друк може використовуватися як для зовнішньої реклами, так і для інтер'єрних елементів, в даному разі вдаються до застосування іншого різновиду великоформатного друку.

Відміну широкоформатного друку для зовнішньої і інтер'єрної поліграфії:

- інтер'єрна друк має більш високу фотографічне якість зображення;

- фарби, які застосовуються для даного виду друку, практично не мають запаху, в той час як фарби для зовнішньої реклами володіють неприємним різким запахом;

- максимальний гами.

Застосування інтер'єрного друку

В основному даний вид друку використовується для виготовлення банерів, плакатів, постерів, виставкових стендів, афіш, які застосовують у магазинах, інтер'єрах офісів, торгово - розважальних центрах.

Інтер'єрна поліграфія використовується в якості елементів дизайну інтер'єрів. Найпопулярнішим видом такої печатки є - фотошпалери.

Компанія "РВС-Принт" пропонує вам широкий спектр поліграфічних послуг. У нашому арсеналі є нове обладнання, широкий вибір матеріалів.

Наші дизайнери із задоволенням розроблять зовнішній вигляд для Вашої поліграфії з урахуванням усіх побажань замовника.