Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк буклетів від А до Я

Друк буклетів від А до ЯПропонуємо Вашій увазі друк рекламних буклетів в Києві за доступними цінами. Дана поліграфія здатна не тільки дати короткий огляд про компанії або товар, але і максимально виразно надати інформацію для споживача, створити про компанії позитивну думку і продемонструвати фірмовий стиль.

Буклет являє собою листову поліграфію, яка носить рекламно - інформаційний характер і може мати один або декілька згинів. Євробуклети в основному призначені для поштової розсилки.

Де використовуються буклети?

В порівнянні з рекламними листівками,які призначені для поширення невеликого обсягу інформації, рекламний буклет може вмістити значно більше, при цьому він залишається привабливим і компактним. Дуже важливо продумати дизайн буклетів, так як саме зовнішній вигляд може зацікавити або навпаки відштовхнути потенційного замовника.

Буклет можна назвати золотою серединою між каталогом і листівками. так як він містить достатньо інформації на невеликій поверхні.

Виготовленні буклетів можна придумати багато деталей, які роблять виріб більш цікавим, наприклад, відривні купони, прикріпити дисконтну картку або пробник.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються євробуклети, який представлений у форматі А4 з декількома згинами. При цьому формат А4 надає практично необмежені конструктивні можливості на відміну від формату А3.В підсумку можна отримати оригінально складену книжку - буклет.

Для того, щоб скористатися всіма можливостями та перевагами буклету як ефективного рекламного носія, необхідно сформулювати стиль подачі інформації, визначитися з аудиторією, зробити грамотний дизайн - макет. В процесі друку буклетів вдаються до використання двосторонньої повнокольорового друку і крейдованого паперу.

Іміджеві буклети є ексклюзивною рекламною продукцією, в даному випадку виготовлення буклетів обмежений технічними можливостями обладнання і фантазією дизайнерів. Для таких буклетів використовується спеціальний матеріал, наприклад пластик або дизайнерський папір. В такому випадку, вартість і терміни виготовлення буклетів рекомендуємо обговорювати заздалегідь.

Якщо буклети виготовляються у великій кількості і носять інформаційний характер, тоді можна використовувати економічну офсетний папір.

Замовити буклети в Києві Ви зможете у компанії "РВС-Принт" за доступними цінами. Ми пропонуємо вам широкий спектр поліграфії на будь який смак та бюджет.