Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифрова поліграфія в Києві

Цифрова поліграфія в КиєвіДрукарня "Рвс-Принт" пропонує Вам друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Ми вже протягом тривалого часу надаємо широкий спектр поліграфічних послуг, пропонуючи цифровий та офсетний друк продукції будь-якого формату в короткі терміни.

Цифрова поліграфія - дуже популярні та затребувана і в свою чергу ми хочемо запропонувати Вам виготовлення такої продукції:

флаєра, візитки, буклети, постери, листівки;

календарі корпоративні;

ділову поліграфію: папки, конверти, листівки;

щоденники та блокноти;

запрошення ін

Цифрова поліграфія або оперативна поліграфія - основний напрямок нашої компанії. Ми намагаємося виконати замовлення в короткі строки, відмінної якості та за доступними цінами. Ми здійснюємо повно кольоровий та чорно-білий друк поліграфії.

На сьогоднішній день дуже складно уявити собі будь-яку сферу бізнесу, яка могла б обійтися без цифрової поліграфії. Каталоги, буклети, візитки, листівки, рекламні брошури - це дуже потужні рекламні інструменти, які неодмінно привернуть новий потенційних клієнтів та допоможуть зарекомендувати себе партнерам.

Саме цифровий друк вважається лідером щодо високої якості, так як вона виключає виробництво друкарських форм. При цифровому методі здійснюється прямий друк, яку при необхідності можна зупинити і зробити зміни в макеті. Також фахівці можуть отримати кольоропробу що дозволить "підігнати" потрібні кольори.

Цифрова поліграфія від "Рвс-Принт" все відповідає стандартам якості, які диктує сучасний ринок поліграфії.

У нас Ви зможете замовити практично будь-які тиражі листівок, буклетів, візиток, флаєрів та іншої друкованої продукції. Фахівці компанії мають величезний досвід в даній сфері, тому знають всі тонкощі та нюанси виготовлення якісної поліграфії. Ми виконаємо друк малих та середніх тиражів в мінімальні терміни, а великі тиражі ми надрукуємо в перебігу декількох днів.

У нас в арсеналі тільки сучасне обладнання та якісні матеріали.

Також ми здійснюємо весь комплекс послуг, який може знадобитися нашим замовникам. Крім друку цифрової поліграфії ми пропонуємо послуги дизайнера. Наші дизайнери із задоволенням розроблять для Вас зовнішній вигляд поліграфії при необхідності.

Так само ми можемо запропонувати Вам післядрукарські послуги з обробки готової поліграфії (ламінування, брошурування, біговка, тиснення і ін.).

Ми завжди раді новим клієнтам. можете бути впевнені, що отримаєте в результаті якісну поліграфію за доступними цінами в короткі терміни.

Цифрова поліграфія - це відмінний двигун Вашого бізнесу. Погодьтеся, що жодна промо захід не обходитися без роздачі листівок, каталогів, брошур і тд.

Поліграфія в даному випадку - це візитна картка будь-якої компанії, яка просуває свій новий продукт або послугу або яка тільки намагається зарекомендувати себе. Цифрова поліграфія недорого в Києві доведеться до речі при проведенні ділових переговорів. У такому разі поліграфія повинна бути виконана у фірмовому стилі і мати презентабельний зовнішній вигляд. Наприкінці зустрічі обов'язково варто обмінятися візитними картками і можливо каталогом продукції.

Якісна поліграфія не залишиться без уваги і не загубиться серед паперів. Тому не варто економити на іміджі компанії.

Друкарня "РВС - Принт" - це надійний партнер, якісна поліграфія та доступні ціни.