Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Візитівки в Києві

Візитки в КиєвіВізитні картки сьогодні найважливіший атрибут будь-якої ділової людини. При кожній зустрічі з потенційними клієнтами Ви повинні вручити свою візитку, що б Ваші контактні дані завжди були під рукою.

Після ділових переговорів, партнери обов'язково обмінюються своїми візитками для подальшого співробітництва.

Замовити візитки в Києві не складе труднощів, так як багато друкарні пропонують свої послуги. при цьому не всі можуть похвалитися високою якістю і оригінальністю виробів.

Компанія "РВС-Принт" протягом тривалого часу займається виготовленням поліграфії різної складності та тематики. Ми маємо нове обладнання, якісні матеріали та сучасні технології, до того ж у нас працюють працівники з досвідом, які знають всі нюанси виготовлення якісної поліграфії.

 

Чому варто замовити візитки "РВС-Принт"?

Ми гарантуємо Вам друк візиток високої якості і за доступними цінами в мінімальні терміни. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть розробити зовнішній вигляд вашої візитної картки, також при необхідності ми можемо розробити корпоративний стиль.

На візитці повинні бути найголовніші Ваші контактні дані, так як вона невелика, а потрібно вмістити часом багато інформації. Це потрібно зробити естетично привабливо і психологічно правильно.

Друк візиток Київ ціна вас приємно порадує. На постійній основі ми пропонуємо різні спеціальні акції та пропозиції.

Друк візитівок в Києві

У нас Ви зможете замовити візитки недорого і ми виготовимо їх в мінімальні терміни. Завдяки сучасному обладнанню час виготовлення візитних карток звелося до мінімуму. У підсумку ви отримаєте поліграфічну продукцію ціна і якість яких неодмінно Вас порадує.

Візитна картка - це частина вашого ділового іміджу. Тому варто добре продумати зовнішній вигляд картки, щоб вона виглядала солідно та ненав'язливо. Тому всі шрифти, кольори та дизайнерського оформлення візитки має бути грамотно продумано.

Замовити візитки в Києві просто, достатньо зателефонувати нам або написати і наші менеджера обговорять з Вами всі деталі замовлення.

Ми пропонуємо вам друк корпоративних і персональних візиток. В чому різниця?

Корпоративні візитні картки або ділові візитки виготовляються в точній відповідності з фірмовим стилем компанії, на них найчастіше розміщують: фірмові кольори, логотип, назву компанії, специфіку діяльності. Іноді корпоративні візитки можуть виготовлятися персонально кожного співробітника, в такому разі на них вказується ПІБ працівника та його посаду.

Персональні візитні картки застосовують при неофіційному спілкуванні, їх часто використовують стоматологи, фрілансери, підприємці та ін При цьому оформлення візиток довільне.