Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Поліграфія на будь-який смак

Поліграфія на будь-який смакНа сьогоднішній день поліграфія має широке застосування, як в просуванні товарів, послуг, так і у формуванні іміджу компанії. Кожен співробітник компанії повинен мати при собі візитні картки, які не просто нагадують про певної особистості, а говорить про компанії в цілому.

Завдяки рекламної поліграфії Ви зможете:

- закріпити позитивний образ компанії;

- повідомити покупцям про якесь акції, виставки, заході;

- проявити повагу і нагадати про себе своїм партнерам і споживачам;

- на презентаціях і переговорах прорекламувати свою компанію.

При цьому, хочеться сказати, що тільки якісна та гарна поліграфія зможе виконати всі ці завдання.

Друкарня "РВС-Принт" здійснює повний спектр поліграфічних послуг. Вся поліграфія відповідає сучасним вимогам та стандартам якості, так само ми надаємо весь спектр додрукарської друку і післядрукарської діяльності.

Щодня кожен з нас стикається з поліграфією, в тому числі зовнішньої і внутрішньої рекламою. По дорозі на роботу нам вручають різноманітні листівки, флаєри, рекламні буклети. Транспорт в якому ми їмо також часто рясніє рекламними наклейками та листівками.

Як бачите, поліграфія в Києві дуже затребувана. Це дуже потужний рекламний двигун Вашої торгівлі, з яким Вашим потенційним споживачам доводиться стикатися постійно.

Це все пояснюється тим, що в будь-якому бізнесі без якісної поліграфії нікуди. Співробітники нашої друкарні - професіонали в даній галузі. Ми використовуємо сучасне обладнання, якісні матеріали і весь свій досвід. Звернувшись до нас, Ви не пошкодуєте. ми оперативно виготовимо для Вас візитки, листівки, плакати, буклети, листівки та ін Завдяки високій якості поліграфії Ви будете вигідно виділятися з натовпу і бути конкурентоспроможними. Якщо у Вас специфічний замовлення, ми з задоволенням виконаємо його.

Компанія "РВС-Принт" пропонує Вам наступні послуги:

- оперативна поліграфії Київ. Друк поліграфії поєднує швидкість, якість та доступну ціну. Якщо Вам потрібен терміновий друк поліграфії, тоді цифра - це те, що потрібно. Швидкість друку ніяк не відображається на якості готової продукції (бланки, візитки, каталоги, брошури та ін).

- офсетний друк Київ в основному застосовується для друку журналів, брошур, газет. Офсетний друк не настільки оперативна цифрова, але завдяки ній можна друкувати великі тиражі.

- широкоформатний друк вважається масовою. Її успішно використовують для створення різних видів зовнішньої реклами-щитів, банерів, а також для оформлення транспорту та вітрин. Головна відмінність даного виду друку - це масштабність вироби. При цьому готовий банер буде стійкий до впливу навколишнього середовища. Це питання дуже актуальне для Києва.

Для тих, хто хоче мати якісну та привабливу поліграфію ласкаво просимо в компанію "РВС-Принт". У нас якісно, швидко і вигідно.