Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Що таке друк на оракалі?

Що таке друк на оракаліДрук на оракалі в Києві можна вважати новинкою. Не так давно така друк "вийшла в світ", але за досить короткий термін стала популярною та затребуваною. Яскраво, привабливо і недорого.

Широкоформатний друк на оракалі в Києві - це сучасна технологія, до якої вдаються для того, щоб створити рекламну компанію для просування товару або послуги.

Реклама на Оракалі

Великі компанії, які раніше використовували тільки стандартну рекламну поліграфію, вже змогли скористатися цим методом рекламування. На ряду з класичної рекламної поліграфією, реклама на оракалі не залишиться без уваги. Таку рекламу побачать, запам'ятають та неодмінно скористаються. Реклама на оракалі в Києві може бути виконана у вигляді постерів, вивісок. А також завдяки Оракалу можна брендувати як приміщення, так і транспорт.

Найпоширенішим використанням оракала можна сміливо назвати зовнішню рекламу. Погодьтеся, що по дорозі на роботу Вам на шляху зустрічається багато кольорових рекламних вивісок, найоригінальніші з яких, Ви з задоволенням розглядаєте з інтересом.

Тому в цій справі велику роль відіграє дизайн реклами. Варто все продумати до дрібниць, що б саме Ваш банер охопив велику цільову аудиторію. Ще однією важливою перевагою реклами на оракалі можна назвати її практичність. Така реклама прослужить Вам довго, так як не боїться вологи, сонячних променів та бруду.

Кожна компанія, незалежно від своїх обсягів може скористатися рекламою на оракалі. Адже така приваблива друк неодмінно приверне потенційних споживачів.

Переваги друк на оракалі

Оракал, як матеріал дуже практичний і відмінно підходить для використання як зовні, так і всередині приміщення. На оракалі зображення виходить чітким, яскравим, соковитим та привабливим.

Оракал застосовують для виготовлення рекламних вивісок відмінної якості. Також таку плівку сміливо можна використовувати для оформлення та декорування інтер'єрів.

Поліграфія "РВС-Принт" пропонує Вам друк на оракалі Київ за вигідними цінами. Наші фахівці мають великий досвід роботи в поліграфії, тому знають всі тонкощі і нюанси виготовлення якісного продукту. Так само мають поняття про особливості роботи з тим чи іншим матеріалом. Можете бути впевнені в якості нашої поліграфії. Ми виготовимо для Вас якісну поліграфію будь-якого розміру і в будь-якій кількості.

Друк на оракалі процес трудомісткий. Перед тим як виготовити рекламний виріб, наші дизайнери створюють його ескіз. Враховуючи всі Ваші побажання, дизайнери втілять в життя будь-які фантазії замовника. Так само Ви можете надати свій ескіз.

Друк на оракалі використовують в різних країнах світу. Оракал являє собою плівку, на верхній шар якої завдають чорнило. Так само оракал спочатку може бути кольоровим. Нижній шар оракала - це паперова підкладка, яка охороняє плівку від злипання.

Ми рекомендуємо використовувати рекламу на оракалі, так як вона відмінно зарекомендувала себе. Для того, що б замовити друк на оракалі в Києві звертайтеся в компанію "РВС-Принт". З нами завжди вигідно, якісно та швидко.