Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Широкоформатний друк у Києві доступна кожному

Широкоформатний друк у Києві доступна кожномуКожна велика компанія обов'язково вдається до такого методу рекламування як широкоформатний друк. Широкоформатний друк у Києві представляє собою печатку цифровим методом великих розмірів. При цьому, повнокольорове зображення може бути нанесено як на поліграфію, так і на інший матеріал.

Великою популярністю користується широкоформатний друк на різних плакатах, банерах, рекламних вивісках.

Переваги широкоформатного друку

Основною перевагою даного виду друку можна сміливо назвати її привабливий, чіткий і насичений зовнішній вигляд. Така велика реклама вашої компанії неодмінно запам'ятається потенційному споживачу і охопить велику цільову аудиторію. Вже доведено, що такий широкий формат реклами надає позитивний вплив на сприйняття. На великому банері дуже легко розмістити великий обсяг інформації або виділити певну деталь.

Так само перевагою такого виду друку можна вважати: універсальність, що дозволяє використовувати її для вирішення різних завдань, широкоформатний друк буде працювати на Вас 24 години на добу, економічність (на ряду з іншим видом рекламних носіїв та методами виготовлення, широкоформатний друк має обґрунтовану невисоку вартість).

Поліграфія "РВС-Принт" пропонує Вам друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Ми займаємося поліграфією вже не перший рік, тому знаємо, як виготовити якісний продукт, який буде не тільки привабливим, але і конкурентоспроможним.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, які використовують у процесі роботи тільки якісні матеріали і нове обладнання.

У нас є цілий ряд наших постійних клієнтів, серед яких крупні підприємства, які у всіх на слуху. Нам довіряють, і якість нашій поліграфії перевірено роками.

Сфери застосування широкоформатного друку

На сьогоднішній день широкоформатний друк використовується практично на кожному кроці. Велика різноманітність банерів, вивісок, плакатів - все це даний вид друку, без якого складно уявити просування того або іншого бренду.

Отже, найпоширенішими сферами застосування широкоформатного друку є: зовнішнє застосування (у вигляді вивісок, банерів), реклама на транспорті (брендування громадського транспорту), реклама усередині приміщень, якій дуже зручно оформляти вітрини та зали.

Широкоформатний друк сьогодні є ідеальним та загальнодоступним інструментом для активного просування послуг та товарів, а також для проведення маркетингових акцій і заходів.

Якщо Ви власник навіть невеликої компанії, пропонуємо Вам друк поліграфії різних видів для активного просування бренду. Так само ніхто не відміняв корпоративну поліграфію, яка є візитною карткою будь-якого підприємства.

Поліграфія "РВС-Принт" - Ваш надійний партнер для друку поліграфії будь-якої складності і кількості. Так само наш дизайнер розробить для Вас зовнішній вигляд поліграфії, з урахуванням всіх ваших побажань.