Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Новорічна поліграфія

Новорічна поліграфіяНоворічна поліграфія в Києві друк, якою здійснюється ще восени, повинна бути оригінальна. Саме в цю пору ми отримуємо самі незвичайні замовлення та цікаві ескізи поліграфії. Для того, що б обмін корпоративними поліграфічними подарунками не був нудним та однаковим, рекомендуємо ретельно продумати дизайн корпоративної поліграфії на Новий Рік або довірити це заняття дизайнерам компанії "РВС-Принт".

Друк поліграфії на Новий Рік включає в себе цілий комплект виробів: блокноти, календарі, щоденники, листівки, флаєра, листівки та ін., Тому поліграфію потрібно зробити креативної, що б нею захотілося користуватися, а не закинути на полицю. Основне завдання новорічної поліграфії - це підкреслити ділові відносини, а також періодичне нагадування про себе.

 

Друк новорічних та друк календарів щоденників

Самими популярними та затребуваними поліграфічними виробами звичайно ж є календарі та щоденники. Поліграфія на Новий рік може бути виконана в корпоративному стилі з елементами реклами і звичайно ж виглядати креативно.

Тільки уявіть собі скільки такий поліграфії залишається у кожного після новорічних привітань, так от що б серед усього розмаїття обрали саме вас, варто виділятися.

Якщо на поліграфії, яка виготовляється протягом року можна трохи заощадити, то на новорічній поліграфії економити не варто, це повинно виглядати шляхетно, красиво та якісно. Це обличчя вашої компанії.

Друк календарів на новий рік

Прийнято виділяти наступні види календарів: настільні, настінні, кишенькові. Рекомендуємо виготовити всі види, оскільки кожному можна вручити підходящий. Для того, що б продукція виглядала ефектніше рекомендуємо скористатися послепечатными способами обробки поліграфії (фольцовка, вирубування, лакування, тиснення). Друк можна здійснювати на різних матеріалах, що так само дозволяє зробити вироби цікавими та креативними.

Кожен вид календаря зручний та практичний. Наприклад, настінний календар ідеально впишеться в офісний інтер'єр тільки в тому випадку, якщо він буде красивий, так як зовнішній вигляд - це головний критерій вибору.

Не варто забувати і про функціональність календарів, наприклад якщо Ви хочете презентувати корпоративну поліграфію бухгалтеру, тоді квартальний календар доведеться як не можна до речі.

Друк щоденників Києві

Це, мабуть, самий затребуваний представницько новорічної поліграфії. Важко уявити собі ділової людини без даного корпоративного аксесуара.

Дизайн щоденника також варто продумати до дрібниць. Красива щільна обкладинка, різні варіанти розмітки сторінок, колірне рішення, та й взагалі стиль суворий, креативний).

Друк щоденників на Новий Рік рекомендуємо довірити професіоналам своєї справи, компанії "РВС-Принт". Ми володіємо сучасним обладнанням, досвідченими фахівцями, доступними цінами та високою якістю готової поліграфії.

Друк листівок на Новий Рік

Що, як ні листівки є обов'язковим новорічним атрибутом. Такі яскраві вироби з приємними та теплими привітаннями приємно отримати кожному.

Дизайн листівок має так само відповідати випадку. Наприклад, якщо ви хочете привітати свого директора, варто замовити листівки в Києві в строгому стилі, а от якщо вирішили зробити приємне колезі, тоді листівки з проколами на замовлення неодмінно піднімуть настрій.

Замовити новорічну поліграфію Ви зможете зателефонувавши за телефоном: Офіс 1 (Правий берег): +38 (044) 454-12-12, офіс 2 (Лівий берег): +38 (044) 369-57-69.