Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифровий друк: за і проти

Цифровий друк: за і протиОперативна або цифровий друк стала настільки популярною, що навіть незначні мінуси, порівняно з численними перевагами, не бентежать.

Отже, цифровий друк має цілий ряд переваг, серед яких:

- швидкий друк малих тиражів. На сьогоднішній день це єдиний спосіб строкової друку, при цьому якість поліграфії завжди залишається на вищому рівні. Цифровий друк Київ не потребує тривалому процесі додрукарської підготовки та надає можливо коригування оригінал - макета перед початком друку всього тиражу.

Відмінною особливістю цифрового друку є той факт, що відбитки після процесу друку виходять практично сухими, а це заощаджує час на сушіння тиражу, що дозволяє відразу ж приступати до опоряджувальних операцій;

- висока якість друку дозволяє цифрового методу конкурувати з офсетним;

- можливість персоналізації продукції. Цифровий друк є єдиним способом друку, завдяки якому можна персоналізувати продукцію;

- собівартість - при невеликих тиражах цифровий друк більш рентабельна і популярна. А от якщо потрібно друк великих тиражів, тоді варто віддати перевагу офсету;

- друк дуже гнучкий процес, який надає "політ фантазії" для дизайнерів. Практично на кожному етапі друку, можливо вносити зміни та коригування;

- швидкість друку - протягом тривалого часу всі вважали процес друку тривалим, трудомістким і складним. Однак, сьогодні цифровий друк - це зручно і просто, завдяки сучасному обладнанню. Всі переваги цифрового методу варто відносити до друку малих тиражів. Цифра значно економить час на "старті". Для того що б управляти цифровим обладнанням, достатньо одного фахівця.

Недоліки цифрового друку полягають в наступному:

- неможливість використання срібної та золотої фарби;

- максимальний розмір паперу А3.

Велике значення для якості друку має правильний вибір паперу. Від цього буде залежати передача кольору і якість відтворення графічних елементів. Наприклад, на звичайному папері, можна отримати якісне відтворення тексту та зображення, а на фактурної - можуть виникати непропечатки.

Папір з явно вираженою фактурою створює труднощі при друку, тому обов'язково варто зробити пробний варіант продукції.

Щодо офсету, цифровий друк має свої переваги, наприклад широке охоплення на "цифрі" можна відтворити набагато більшу кількість відтінків.

Поліграфія "РВС - Принт" здійснить цифровий друк в короткі терміни і за доступними цінами. Ми працюємо для Вашої впізнаваності, тому знаємо, як зробити поліграфію привабливою та ефективною.

Замовити поліграфію Ви зможете за телефонами: Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12, офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69.