Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Цифровий друк Київ

Цифровий друк КиївПоліграфія РВС-Принт пропонує Вам замовити цифровий друк Київ за доступними цінами. Висока якість друку - запорука привабливою поліграфічної продукції, яка неодмінно буде виділятися, поряд з іншими.

На сьогоднішній день найпопулярніший вид друку - цифровий друк. При даній друку зображення наноситься на поліграфію з допомогою цифрового обладнання, при цьому процес здійснюється прямо з електронного носія.

Технологія цифрового друку

Метод цифрового друку є ідеальним рішенням для запуску пробних накладів, а також малих тиражів продукції.

Друк поліграфії в Києві починається з виготовлення пробного відбитка, який дозволяє Вам оцінити готовий виріб і якщо потрібно внести корективи, перед тим як здійснювати друкування всього тиражу.

При цифровому методі друку завжди можливо зупинити процес, а також додрукувати кілька примірників, можливо, надрукувати зображення або текс в готову поліграфію.

Переваги цифрового друку

Можете бути впевнені у високій якості чіткого та точного зображення, яке при друку не спотворюється і не змінює відтінок.

Цифровий друк Київ надає замовникам широкий асортимент друкованих послуг при виготовленні поліграфії.

Багато порівнюють цифровий друк з офсетного, при цьому варто сказати, що якість цифрового друку ані трохи не гірше, ніж у офсетного. Завдяки методу цифрового друку з'являється можливість виготовляти візитки, календарі, буклети, бланки, листівки, листівки та ін

Для того, щоб Ваша поліграфія виглядала ефектніше пропонує скористатися післядрукарської обробки, у вигляді ламінування.

Цифровий друк - це вихід для тих, кому потрібна термінова друк малих тиражів. Так само ще одним важливим перевагою даного способу є висока швидкість друку. Невеликий тираж поліграфія "РВС - Принт" надрукує протягом кількох годин. Тому цифровий друк ще називають оперативною.

Цифровий друк можна здійснювати на різних матеріалах, у тому числі на чутливих до температурного та механічного впливу, тому це може бути плівка, пластик, картон, тканину і будь-які види паперу.

Однак, при друку варто враховувати обмеження за розміром матеріалу, на якому вона буде здійснюватися. Він не повинен перевищувати обсяг аркуша формату А3.

Оперативна друк в Києві здійснюється багатьма полиграфиями, однак радимо ретельно вибирати, що б у підсумку отримати якісний продукт.

Компанія "РВС-Принт" виконає цифровий друк в короткі терміни за доступними цінами. Наші фахівці мають величезний досвід роботи в даній сфері, тому знають всі тонкощі і нюанси цієї справи. В процесі друку ми використовуємо нове високотехнологічне обладнання, тому гарантуємо, що результат перевершить всі Ваші очікування. Телефонуйте нам прямо зараз : Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12, офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69.