Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Застосування офсетного друку

Застосування офсетного друку

Друкарня в Києві "РВС-Принт" пропонує Вам друк поліграфії недорого. Найпоширенішим способом друку, звісно, є офсетний друк, друга назва - класична друк (якщо друк здійснюється на картоні або папері).

Зазначимо, що це основний метод друку більшості різновидів поліграфічної продукції. Виготовлення буклетів, друк повнокольорових брошур, дизайн журналів, створення стікерів, друк плакатів, тиражування листівок, друк візиток, книг, рекламних матеріалів, виготовлення календарів, етикеток - це офсет.

Друкарня "РВС-Принт" завдяки методом офсетного друку виготовить будь-яку поліграфічну продукцію від невеликих візиток до книг, каталогів, реклами для торгових залів.

Зручність та економічність, широка сфера застосування - все це про офсетний друк.

Практично завжди офсетний друк застосовують для виготовлення великого обсягу поліграфічної продукції. Це безпосередньо пов'язано з особливостями технології офсетного друку, так як обладнання розраховане на визначений мінімальний обсяг продукції.

Якщо офсетне обладнання для друку тиражу використовувати для друку тиражу менше обсягу, вартість однієї копії збільшитися. Це можна пояснити тим, що мінімальний обсяг деяких застосовуваних при друку матеріалів фіксований. При збільшенні обсягу друку поліграфічної продукції, вартість однієї копії зменшується.

У зв'язку з технологічними особливостями середній термін виготовлення поліграфії тиражування офсетним методом, як правило, складає від 3 днів.

Звичайно, витрати на підготовку та отримання першого тиражного відбитка фіксовані та зовсім не залежать від обсягу друку.

Поліграфія "РВС-Принт" займається виготовленням поліграфії вже не перший рік, тому ми знаємо, як зробити дійсно якісний продукт.

Сьогодні кожна компанія, незалежно велика або невелика для створення гарного враження повинна мати як мінімум якісні візитки і рекламні матеріали.

У нас працюють професіонали своєї справи, які знають всі тонкощі і нюанси виробництва привабливою поліграфії.

Наші дизайнери виготовлять поліграфію за Вашими ескізами, а також із задоволенням розроблять для Вас свій варіант дизайну.

Ми пропонуємо Вам друк поліграфії в Києві на різних матеріалах, з будь післядрукарської обробки .

Чому ми радимо вдаватися саме до офсетного друку? Так вона має ряд переваг, таких як: невисока вартість при друку середніх та великих тиражів, висока швидкість друку з відмінною передачею кольору і контрастності зображення, можливість друку на різних типах паперу.