Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Офсетний друк візиток: корпоративні візитки

Офсетний друк візиток: корпоративні візиткиВізитні картки настільки популярний вид поліграфічної продукції, що не потребують особливого представлення. На сьогоднішній день обмін візитками - це обов'язкова процедура, яка дозволяє розширювати коло своїх бізнес партнерів, клієнтів і ін

Навіть якщо Ви працюєте у великій компанії, візитні картки можуть бути як корпоративними, так і особистими.

Друк візиток в Києві поліграфія "РВС-Принт" здійснить в короткі терміни в будь-якому тиражі. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть Вам розробити зовнішній вигляд вашої візитної картки.

Друк візиток в Києві здійснюється переважно офсетним чином, так як вони виготовляються великими тиражами.

Корпоративні візитки можна поширювати в офісі клієнтам, на презентаціях, виставках чи інших заходах. Так само їх можна поширювати співробітникам компанії, які працюють з потенційними клієнтами. Візитні картки можна прикріпити до листа, листівці чи товару.

Дизайн корпоративних візиток вимагає обліку фірмового стилю. Наші дизайнери органічно розмістять на невеликій картці всю необхідну інформацію.

Якщо на візитці зазначаються персональні дані власника, то корпоративна візитка презентує компанію в цілому.

Часто на корпоративній візитці вказують: корпоративну пошту, телефони, адреса, сайт компанії. Якщо дозволяє місце, радимо розмістити на корпоративній візитці невелику карту проїзду до офісу, а також перерахувати головні сфери діяльності, завдяки цій інформації клієнт швидко згадає, які саме послуги може надати компанія і як до неї дістатися.

Зазначимо, що корпоративна візитка використовується не тільки для передачі контактних даних, але і звичайно ж для реклами.

Предмети та елементи просування товарів або послуг можна з легкістю вкласти в текст про сферу діяльності фірми, при цьому не рекомендуємо надто перевантажувати і так невелику візитну картку рекламною інформацією. Потенційний клієнт буде зберігати корпоративну картку для того, що б завжди мати під рукою Ваші контакти, тому їх варто вигідно виділити.

Поліграфія в Києві "РВС-Принт" здійснить друк візиток в корпоративному стилі в короткі терміни. Ми може виготовити фірмові візитки як односторонні, так і двосторонніми. Другий варіант візитних карток зустрічається набагато частіше, так як замовники хочуть використовувати візитку максимально і надати потенційному клієнтові як можна більше інформації.

Якщо Ви працюєте і з закордонними партнерами, рекомендуємо на одній стороні візитки розмістити інформацію українською або російською мовою, а на другий англійською.

Багато використовують другу сторону візитної картки для розміщення додаткової інформації, схеми поїзда, рекламний банер.

Рекомендуємо робити корпоративні візитки стандартних розмірів (9 на 5 см), клієнтам буде зручно їх зберігати. Якщо візитка буде нестандартною, її незручно буде вставляти в гаманець та візитницю, тому їх можуть просто викинути.

До розробки дизайну корпоративної візитки варто поставитися відповідально, пам'ятати про те, що вони роблять величезний вплив на імідж і загальне сприйняття компанії, тому вони повинні виглядати презентабельно та стильно.

Якісний дизайнерський картон - кращий матеріал для виготовлення візитних карток.

Поліграфія "РВС-Принт" пропонує друк поліграфічної продукції в Києві за доступними цінами. Наші дизайнери розроблять привабливий зовнішній вигляд поліграфії індивідуально під кожного клієнта.