Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Технологія цифрового друку

Технологія цифрового друку

Технологія цифрового друку займає лідируючі позиції в поліграфічній індустрії. Недарма, цю технологію також називають оперативної печаткою.

Технологія цифрового друку дозволяє здійснювати друк продукції прямо з комп'ютера, при цьому виключаючи проміжні процеси. Така можливість дуже важлива для сучасних компаній, так як оперативна друк поліграфії в Києві - це зручно.

Цифрова оперативна поліграфія має цілий ряд переваг:

- економічна ефективність друкування невеликих тиражів;

 

- оперативність виконання замовлення будь-якої складності. Дуже термінові замовлення пропечатываются протягом декількох годин;

- можливість персоналізації і нумерації.

Дороге професійне обладнання для цифрового друку забезпечує високу якість відбитка, яке можна порівняти з офсетним методом.

Переваги технології цифрового друку

Основних переваг даної технології є можливість оперативного виконання замовлення. Така оперативність обумовлена відсутністю необхідності проведення проміжних технологічних операцій на етапі додрукарської підготовки.

Дуже часто в компаніях виникає наступна ситуація, що перед виставками, презентаціями, конференціями, потрібно терміново надрукувати поліграфічну продукцію, про яку забули або її просто не вистачило. У такому разі цифровий друк приходить на допомогу. Застосування оперативної поліграфії самий кращий вихід із цього положення.

Ще однією перевагою технології цифрового друку є можливість друку середніх і малих тиражів за доступними цінами. Зазначимо, що невеличкі наклади поліграфії друкувати офсетним методом досить таки дорого.

Ще однією перевагою цифрового друку є застосування різних видів паперу, що в результаті надає можливість отримувати красиву і оригінальну поліграфію.

Технологія цифрового друку дозволяє персоніфікувати поліграфію. Ця перевага є дуже важливим, так як надає можливість адресувати виготовляється поліграфічну продукцію конкретній особі.

Замовити цифровий друк Ви зможете у компанії "РВС-Принт" за доступними цінами. Наші офіси розташовуються на Лівому і Правому березі, тому Ви можете звернутися у зручний для вас офіс.