Видео

Офіс 1 (Правий берег):+38 (044) 454-12-12 Офіс 2 (Лівий берег):+38 (044) 369-57-69

Друк штрих-кодів в Києві

Друк штрих-кодів в КиєвіНа сьогоднішній день штрих-коди є одним з провідних методів персоналізації поліграфії.

На думку багатьох компаній, з появою штрих-кодів стало набагато простіше вести облік товарів, документів та ін

Штрих-код являє собою закодовану інформацію, яка зображена у вигляді штрихів і зчитується завдяки спеціальним сканерів. Це ряд чорних і білих смуг проміжків. Відзначимо, що для кожного типу штрих-коду є свій спеціальний алгоритм. Сканер прочитує ці чорні і білі елементи і перетворює їх в текст, що розпізнається комп'ютером. Штрих-код може містити будь-який вид закодованої інформації.

Види штрих-кодів

Лінійний штрих-код є найпоширенішим видом кодування, він представлений чергуванням білих і чорних смуг. Лінійний штрих-код також має кілька видів кодування: одні кодують безпосередньо цифри, інші можуть закодувати якийсь символ клавіатури. Вся необхідна інформація міститься в коді і зчитується зліва на право по горизонталі. Даний код може зчитуватися будь-яким типом сканера.

Двомірний штрих-код є більш складним, так як інформація в ньому розташовується як по горизонталі, так і по вертикалі. Завдяки цьому такі коди містять більше інформації, але займають значно менше місця. Для того, що б прочитати такого роду код потрібен спеціальний імідж сканер. До таких кодами можна сміливо віднести популярний і поширений сьогодні QR-код.

Компанія "РВС - Принт" здійснить друк штрих-коду в Києві за доступними цінами. Поліграфічна продукція з нанесенням персоналізації буде корисна як в якості ефективного рекламного носія, так і в якості фірмової поліграфії в компанії.

Персоналізація поліграфії завдяки друку штрих-кодів надає можливість перетворювати звичайну поліграфію в Вашу рекламу.